18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
G................y 2012-08-21, 20:25
To jest debilizm, nie jazda na motocyklu... dlatego właśnie motocykliści przez takie gówna mają renomę jaką mają.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-08-21, 20:45 1
A ja mam na takich zajebisty sposób który się sprawdził już 2 razy. Jak widzę że jakiś tak zapierdala przez miasto to robię mu test łosia. Markuję że wbiegam na jezdnię. Jeden się tak wyjebał. Drugiemu się udało utrzymać równowagę a jak podszedł i zaczął drzeć japę i sapać to jeszcze po nerach dostał parę razy.
Zgłoś
Avatar
SasekPL 2012-08-21, 21:13
Na tor wypierdalać, a nie po ulicach, gdzie są inni użytkownicy ruchu.
Zgłoś
Avatar
Nex0r 2012-08-21, 21:38
eh , czas złozyć swojego chinola.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-08-21, 23:01
@wojas30, widziałem podobnych kolesi co specjalnie tak robili. Wystarczy dodać gazu a spierdalają aż miło ;D Raz grupka dresów (5) chciała mnie zatrzymać rozstawiając się na ulicy. Popatrzyłem, uśmiechnąłem się i gaaazu. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak szybko spierdalał.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2012-08-21, 23:51
Prawdziwa jazda? Prawdziwa jazda na dwóch kołach, to downhill. Nie wystarczy kupa kasy i japońska szlifierka.
Zgłoś
Avatar
abraham 2012-08-22, 2:34 1
ciekawi mnie co by było jakby próbowali na polskich dziurawych drogach w zakręty na kolanie wchodzić? czuje że dobry materiał na harda by z tego był
Zgłoś
Avatar
burzumek 2012-08-23, 9:41
a wie ktoś co to za utwór w tle ?
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-08-26, 9:33
Black Snake napisał/a:

@wojas30, widziałem podobnych kolesi co specjalnie tak robili. Wystarczy dodać gazu a spierdalają aż miło ;D Raz grupka dresów (5) chciała mnie zatrzymać rozstawiając się na ulicy. Popatrzyłem, uśmiechnąłem się i gaaazu. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak szybko spierdalał.



Jak jeździsz koło przedszkola to się nie dziwię że spierdalali. Mnie te wasze podziurawione wydechy nie ruszają. Gazuj aż wałek ukręcisz albo ci tłok górą wyjdzie.
Zgłoś