18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Cyrkiel1 2012-08-21, 17:07 2
300 na godzinę na pustej drodze i podnieta, patrzcie na to


a co powiecie na mały slalom?
Zgłoś
Avatar
allah84 2012-08-21, 17:07 5
kraz34 napisał/a:

jak zwykle 100 mln napinaczy !! i tak wam to nic nie da ze bedziecie besztac motocyklistow ... i tak beda jezdzic i tak ... kto ma zginac to i tak zginie nie zaleznie czy na drodze czy w lozku ze swoja ukochana ,bo gdy bedzie dochodzic uderzy noga w obraz i ujebie wam glowe !! LWG



no kolego widze motocyklista.... LWG a ta cala reszta napinaczy to poprostu z zazdrosci... bo by chcieli a nie moga.... a to mama a to kobieta dziwna a to brak funduszy dlatego im zal dupska sciska i komentuja i hejtuja
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2012-08-21, 17:19 1
Kurwa ależ wy pierdolicie. Wiecie jaka jest prędkość zbliżania przy tych waszych 300 km/h? Zapewne taki chuj. Ktoś nieświadomy jak będzie chciał wyjechać z bocznej to zobaczy światła ale daleko. Każdy normalny pomyśli, że spokojnie zdąży wyjechać a tu ni chuja bo koleś co był kilometr dalej w kilka sekund już w niego wali. A potem przez takiego "normalnego faceta co lubi zapierdalać" ktoś musi na cmentarzu zapalać znicze.
Jeździłem zarówno motorem jak i samochodem ponad 200 km/h i wiem, że masz praktycznie zerowe pole manewru przy takiej prędkości. Jak coś ci się pojawia na drodze to w to walisz, ewentualnie odbijasz na bok i wypierdalasz w kosmos z prędkością światła. Potem przychodzi ktoś i mopem zbiera wszystko do wiadra.
Ale tak tak, ja tak z czystej zazdrości i ścisku dupy.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-21, 17:20
No fajnie, ale ja czekałem na wypadek potoki krwi i mózg na asfalcie
Zgłoś
Avatar
allah84 2012-08-21, 17:26
Psilocke napisał/a:

Kurwa ależ wy pierdolicie. Wiecie jaka jest prędkość zbliżania przy tych waszych 300 km/h? Zapewne taki chuj. Ktoś nieświadomy jak będzie chciał wyjechać z bocznej to zobaczy światła ale daleko. Każdy normalny pomyśli, że spokojnie zdąży wyjechać a tu ni chuja bo koleś co był kilometr dalej w kilka sekund już w niego wali. A potem przez takiego "normalnego faceta co lubi zapierdalać" ktoś musi na cmentarzu zapalać znicze.
Jeździłem zarówno motorem jak i samochodem ponad 200 km/h i wiem, że masz praktycznie zerowe pole manewru przy takiej prędkości. Jak coś ci się pojawia na drodze to w to walisz, ewentualnie odbijasz na bok i wypierdalasz w kosmos z prędkością światła. Potem przychodzi ktoś i mopem zbiera wszystko do wiadra.
Ale tak tak, ja tak z czystej zazdrości i ścisku dupy.



a ty co ksiadz ? czy moze tak uswiadamiasz bo kogos zabiles juz ? wszystko jest dla ludzi takze i predkosc.... ale z glowa... jakos od 3 lat jezdze r1 z duzymi predkosciami.... 30 tys km zrobilem jedyne co odyebalem to z jednego mnie przerypalo na plecy i sie troszke pozdzieralem... nikogo jakos dziwnie przy tym nie zabijajac... juz na kole nie jezdze szkoda skory i moto hyhy
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-08-21, 17:28 1
To są prawdziwi dawcy
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2012-08-21, 17:36 1
Ano właśnie z głową. Ja cały czas o tym. Dlatego stwierdziłem, że to debilizm.
Nawet w tak zacofanym kraju jak Polska są miejsca gdzie można zapierdalać nie narażając nikogo, oprócz siebie.
Ty widzisz moje wypowiedzi jako ścisk dupy ja takie "popisy" jako próba wylansowania się "jaki to ja jestem zajebisty".
Nie nikogo jeszcze na szczęście nie zabiłem. Kliku moich kumpli zginęło w tego typu akcjach. Niektórzy jechali na motorach. Niektórzy byli tylko innymi uczestnikami ruchu. Jeden do końca życia będzie wpierdalał przez słomkę mieloną marchewkę.
Nie mówię, żeby nie zapierdalać mówię tylko twoje własne słowa "z głową".
Zgłoś
Avatar
juki 2012-08-21, 17:38
Przestancie spamowac jakimis wypocinami, tylko dawac nazwe nuty
Zgłoś
Avatar
allah84 2012-08-21, 17:45
Psilocke napisał/a:

Ano właśnie z głową. Ja cały czas o tym. Dlatego stwierdziłem, że to debilizm.
Nawet w tak zacofanym kraju jak Polska są miejsca gdzie można zapierdalać nie narażając nikogo, oprócz siebie.
Ty widzisz moje wypowiedzi jako ścisk dupy ja takie "popisy" jako próba wylansowania się "jaki to ja jestem zajebisty".
Nie nikogo jeszcze na szczęście nie zabiłem. Kliku moich kumpli zginęło w tego typu akcjach. Niektórzy jechali na motorach. Niektórzy byli tylko innymi uczestnikami ruchu. Jeden do końca życia będzie wpierdalał przez słomkę mieloną marchewkę.
Nie mówię, żeby nie zapierdalać mówię tylko twoje własne słowa "z głową".



no okey spoko rozumiem... tez kilku sie wykrecilo odemnie ale to raczej nie dla lansu lubili zapierd*lac. A ci lansiarze co na srodku miasta na jednym w bialy dzien pomykaja sa zdeczka smieszni... dla mnie jedno to byl dla mnie fun.... do czasu (btw. jak pomiescie to tylko po 23 jezdzilem... bo w miescie cieplejszy asfalt )
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-08-21, 17:52
Jakie kurwa debile jebane by się pierdolnęły z jakimś drugim dobrze jadącym motocyklistą na czołówkę . . .
Zgłoś
Avatar
antropoid 2012-08-21, 17:57 1
Gry i Zabawy sponsoruje:



Do zobaczenia na bloku !
Zgłoś
Avatar
Meva 2012-08-21, 18:21 1
juki napisał/a:

Przestancie spamowac jakimis wypocinami, tylko dawac nazwe nuty



Blue Stahli - Anti You
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-08-21, 18:22
Psilocke napisał/a:

Ja też lubię adrenalinę, ale jak się chce nabuzować i wyszaleć to idę tam gdzie nikogo nie ma.



Kibole też idą tam gdzie nikogo nie ma bo lubią adrenalinę
Zgłoś
Avatar
piernik666 2012-08-21, 18:57
Psilocke napisał/a:

Ja też lubię adrenalinę, ale jak się chce nabuzować i wyszaleć to idę tam gdzie nikogo nie ma.
Nie zapierdalam 200 km/h w mieście bo to mi daje kopa.
I z uporem maniaka będę twierdził, że to jest pizdomóżdże a nie adrenalina czy inne atrakcje.



pierdolisz tak bo nigdy nie jezdziles na motocyklu pewnie... powiem Ci ze zapierdalajac po miescie ponad 150km/h nie mialem zadnego wypadku ani nic... dopiero przy predkosci okolo 70km/h (moze troszke wiecej ale nieznacznie) baba mnie nie zauwazyla... i nie pierdolcie mi tu ze predkosc ma zawsze znaczenie i to przez nia sa wypadki... i nie wmawiajcie mi ze gdybym jechal przepisowo to nic by nie bylo bo samochodem watpie zebyscie jezdzili non stop 50km/h...

ps. tak mnie teraz naszlo jak jest jakis filmik z ferrari/lambo itp ktory popierdala bilard km/h to jest jedno wielkie łaaaał ale to brzmi ale to zapierdala łooo i zaraz po tym bo dochodzicie z wrazenia... a jak motocyklista sobie smiga z taka sama predkoscia to jest ze debil ze kretyn 0 wyobrazni itp... do wszystkich napinaczy
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-08-21, 19:44
Jak każdy uczestnik drogi, czy to rowerzysta co zamiast gęsiego jechać to nie...kurwa musi swoją laskę za rękę trzymać. Jak mam okazję to puszczam motocykle, bo jak widzę, że jest prawie 30st.C to w żółwiku musi być więcej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie