18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kietong 2012-08-21, 16:28 9
Bardzo dobrze, prawdziwi mężczyźni, a nie pedały, więcej kurwa kasków i ochraniaczy niż kilometrów na licznikach. Każdy prawdziwy facet lubi zapierdalać, czy motocyklem czy samochodem. Tylko geje się spuszczają nad tym, jak to mógł kogoś zabić, albo siebie, albo chuj wie jeszcze co.
Zgłoś
Avatar
okrzej 2012-08-21, 16:31
ja jeżdżę dopiero pierwszy sezon na power turystyku ( Jajko 750 ) i nie wyobrażam sobie jak narazie jazdy w takim stylu. Szacun dla gosci za kolano na zakręcie.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-08-21, 16:31 3
też tak kiedyś jezdziłem, wsumie teraz też jeżcze na 2 kółkach, tyle ze troche inaczej rozstawionych
Zgłoś
Avatar
endione 2012-08-21, 16:32 7
Zgłoś
Avatar
Skowoo 2012-08-21, 16:33
To jest prawdziwa głupota
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-08-21, 16:35 8
Nie widzę tu żadnego debilizmu w ich jeździe, jedynie wieśniackie palenie gumy w dwóch momentach. Chłopaki lubią zapierdalać jak każdy normalny facet, robią to na niezatłoczonych, w większości pustych drogach. Nie zapieprzają po mieście, nie stwarzają zagrożenia dla innych, ryzykują tylko swoim zdrowiem, o które też dbają, bo każdy z nich, poza kolesiem na małym motorku, ma odpowiednie ochraniacze i kask. Pasja, nie debilizm i pisze to człowiek, który nigdy nie siedział na motorze.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-08-21, 16:38
Jazda całkiem niezła. Wszystko jest dla ludzi, ale z taką jazdą to radziłbym raczej na tor sie wybrać, lub uskuteczniać ją ciemną nocą, gdy droga jest pusta. Oczywiście nie w mieście, bo jeszcze jakiegoś najebanego człeka za sobą się pociągnie.
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2012-08-21, 16:41
Takie gnanie po drogach publicznych, to zwykły debilizm. Corocznie wielu urządza sobie tego typu jazdy i już nie wraca do domów. Nawet najlepszym potrafi zdarzyć się błąd, a w tym wypadku może to być o jeden błąd za dużo. I wcale mi takich osób nie żal. Z chęcią pooglądam sobie ich roztrzaskane ciała na hardzie. W końcu zdają sobie sprawę z tego, co może nieść ze sobą taka prędkość. Jedyne kogo mi szkoda, to niewinnych ludzi, którzy mają wyrzuty sumienia do końca życia przez nich lub stali się ofiarami ich brawurowej jazdy.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2012-08-21, 16:50 2
Ba ja nawet nie wiem co to jest motor. U mnie dopiero niedawno koło wynaleźli.
Ciekawe czy jak któryś z takich zabije Ci matkę, siostrę, brata, psa, chomika czy cokolwiek to jak Ci powie, że lubi zapierdalać i przecież tam była w większości pusta droga to pewnie machniesz ręką?
Jak oni nie stwarzają zagrożenia to albo masz coś z głową albo się za dużo filmów z USA naoglądałeś.
Znam wielu ludzi którzy pasjonują się motorami i jakoś żaden z nich nie robi czegoś takiego na drogach publicznych. Jeżdżą na stare lotniska, hale i inne takie. I tam i wtedy ryzykują tylko własne życie.
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-08-21, 16:57 2
Taki cwaniak, a blachy zasłonił. Jak mu nie pasują ograniczenia prędkości to niech idzie sobie tor wynajać, a nie debil jeden naraża niewinnych ludzi na tragedię.
Zgłoś
Avatar
allah84 2012-08-21, 16:57 1
jezdze od wielu lat obecnie r1 i tam gdzie mozna tam mozna. a w tym filmiku gora 2-3 przesady widzialem reszta to drogie rzadko uczeszczane widac i chlopaki sobie winkluja...
Zgłoś
Avatar
dungawki 2012-08-21, 16:57
@kietong
dotąd będziesz tak pierdolił aż ktoś z Twojego najbliższego otoczenia się rozjebie albo jego rozjebią podczas takiej jazdy
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-08-21, 16:58
@allah84 - masz u mnie piwo za umiejętność cytowania... (rozgazowane)

Lubiącym adrenalinę polecam gokarty można się wyżyć całkiem bezpieczne. Wiem, że 20-30 PLN za 10 minut to dla niektórych dużo, ale uwierzcie mi na pierwszy raz 10 minut wystarczy.
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-08-21, 17:00 2
jak zwykle 100 mln napinaczy !! i tak wam to nic nie da ze bedziecie besztac motocyklistow ... i tak beda jezdzic i tak ... kto ma zginac to i tak zginie nie zaleznie czy na drodze czy w lozku ze swoja ukochana ,bo gdy bedzie dochodzic uderzy noga w obraz i ujebie wam glowe !! LWG
Zgłoś
Avatar
allah84 2012-08-21, 17:05
masabitumiczna napisał/a:

@allah84 - masz u mnie piwo za umiejętność cytowania... (rozgazowane)

Lubiącym adrenalinę polecam gokarty można się wyżyć całkiem bezpieczne. Wiem, że 20-30 PLN za 10 minut to dla niektórych dużo, ale uwierzcie mi na pierwszy raz 10 minut wystarczy.



o straszne a co zagubiles sie bo nie w rameczce ladnie ocytowane ?

gokarta do 170 konnej maszyny porownujesz ?? dobrze sie czujesz w wieku 6 lat to dawalo adrenaline...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie