18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Prawdziwa patriotka
pazuzu • 2017-11-21, 14:22
Nasuwają mi się dwa pytania:
- czy bzykanie takie laski i spust na plecy to znieważenie godła ?
- Dlaczego użyte są rosyjskie litery "z" ? Aż tak blisko naszym patriotom do Kremla ?

Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-11-21, 14:26 62
Spuszczać na plecy można się tylko gdy ma okres. Wtedy do orła robisz tło polskich barw.
Zgłoś
Avatar
jordan632 2017-11-21, 14:32 22
tobie to nie grozi gdyż zapewne spuszczasz się na własne dłonie trzepiąc do takich właśnie zdjęć
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-11-21, 14:36 33
Jak to już gdzieś ktoś podobnie napisał:
Ruchasz taką, prawie się spuszczasz i nagle nachodzi Cię refleksja: Wojna, Powstanie, Arsenał, Rudy, Alek..
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-11-21, 14:40 8
Ale z was debile. Spuszczać to się można w usta, na twarz, cycki, stopy albo najlepiej- w dupę.

Kto by kurwa chciał tak po prostu po plecach strzelać.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-11-21, 14:43 32
100Burned napisał/a:

Ale z was debile. Spuszczać to się można w usta, na twarz, cycki, stopy albo najlepiej- w dupę.

Kto by kurwa chciał tak po prostu po plecach strzelać.



To ktoś zaawansowany i obcykany.
Tak zawsze kończy Twój chłopak? Nigdy nie spuszcza Ci na plecy?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-21, 14:44 13
Zaniemówiłem. Dawno nie widziałem takiego raka z przerzutami.
Miss lepszego sortu.

W mojej skromnej ocenie ejakulacja na orła jest obrazą godła a w ogóle to grzech (baśń o Onanie z Bibli).
Z resztą patryjota leje tylko do środka, żeby począć kolejnego żołnierza na służbie macierzy.
Prawdziwy patriotyczny seks jest tylko w celu prokreacji. Dla przyjemności to się ruchają jakieś pedały.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-21, 14:45 14
chciałbym zobaczyć jej minę jak się dowie, że psalmy spisali Żydzi
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-11-21, 14:53 1
Dick napisał/a:



To ktoś zaawansowany i obcykany.



Hehe długo ćwiczyłem na twojej mamie

,,Minetozaur" haa ha ha
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-11-21, 14:59
100Burned napisał/a:



Hehe długo ćwiczyłem na twojej mamie



Musisz mieć zakwasy.
Zgłoś
Avatar
selissi 2017-11-21, 14:59 11
Jakoś nie podobają mi się takie brudnopisy. Ja rozumiem, mały tatuaż, ale kurwa takie coś.
Ja jebie, co się dzieje z tymi kobietami. Chcą się nam mniej podobać, czy o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2017-11-21, 15:05 17
pazuzu napisał/a:


- Dlaczego użyte są rosyjskie litery "z" ? Aż tak blisko naszym patriotom do Kremla ?



Boże. Nie miałeś w podstawówce podstaw kaligrafii? Jesteśmy w tym samym wieku, gdzieżeś nauki pobierał?
To nie są 'rosyjskie litery' (zwane też cyrilicą), ale tzw. kursywa.
piszać kursywą niektóre literki wyglądają inaczej niż w wersji drukowanej (duże A, małe r, s, z).

Ciesz się, że nie uczyłeś się cyrilicy (zakładam, że też się nie uczyłeś, skoro nazywasz to rosyjskimi literkami). Tam kursywa to dopiero dramat. O ile jestem w stanie odczytać zapisane cyrylicą słowo drukowane, to napisane kursywą to czarna magia.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-21, 15:06 26
@up podejrzewam, że w tym przypadku chodzi o chęć wzbudzenia zainteresowania i imponowanie. To jest normalna praktyka w środowisko patolo-kibolsko-przestępczym.
Tak robią karynki zlewy na spermę dla sebastianów. Chcą imponować swoim samcom. Jak zaimponować facetowi z IQ szympansa z zespołem downa? przecież go kurwa nie zaprosi do teatru albo na wernisaż.
Pokaże mu, że jest patryjotką i sebastian jest zaimponowany.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-11-21, 15:18 5
selissi napisał/a:

Ja jebie, co się dzieje z tymi kobietami.


W takim przypadku, dla mnie jakakolwiek samica traci status kobiety

A ten tatuaż jest obrazą, która trafia mnie prosto w serce jak śrut. Wyeliminować patole!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-11-21, 15:21
jackalski napisał/a:



Boże. Nie miałeś w podstawówce podstaw kaligrafii? Jesteśmy w tym samym wieku, gdzieżeś nauki pobierał?
To nie są 'rosyjskie litery' (zwane też cyrilicą), ale tzw. kursywa.
piszać kursywą niektóre literki wyglądają inaczej niż w wersji drukowanej (duże A, małe r, s, z).

Ciesz się, że nie uczyłeś się cyrilicy (zakładam, że też się nie uczyłeś, skoro nazywasz to rosyjskimi literkami). Tam kursywa to dopiero dramat. O ile jestem w stanie odczytać zapisane cyrylicą słowo drukowane, to napisane kursywą to czarna magia.



Jakoś mnie nie przekonałeś, nigdy sie nie uczyłem pisać takiego z.
Tak czy inaczej podejrzewam że większości ludzi to się kojarzy z rosyjską pisownią
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie