18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu praca policji zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:50
Avatar
stankry 2013-04-30, 20:45
nie widzę żadnych nieprawidłowości w prezentowanym materiale
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-04-30, 21:05
Traktują nas po prostu tak jakbyśmy żyli jeszcze w starożytnym Egipcie i na miejscu tamtejszych niewolników jesteśmy my...
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-30, 21:09 1
patyk89 więc każdy powinien mieć prawo jebnąć policjantowi a ten nie powinien się bronić bo przecież ryzyko zawodowe? Rozpędź się i w ścianę!

______________

"JP" to orientacja seksualna j=jestem p=pedałem
Zgłoś
Avatar
kondziu7 2013-04-30, 21:31
U nas powinno się wprowadzić policje konną, na jakies rozróby kiboli np:...
Banda ludzi ( Tłum ) nie ma takiego poczucia zagrożenia od 20 policjantów stojących w lini.
Co innego do kilkuset kilogramowego zwierzęcia jak jeszcze będzie takich 6 to bedą woleli się cofnąć niż obrzucić kamieniami jak to u nas bywa.
Strach przed dziczą zrobi swoje ;]
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-30, 21:33
@up
W W-wie jest policja konna. nie wiem jak w innych miastach.

______________

"JP" to orientacja seksualna j=jestem p=pedałem
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-04-30, 21:38
To lepiej policje na nosorożcu wprowadzić, albo puszczać dzikie lwy, albo na szybko teren zamieszek ogrodzić i igrzyska, arena gladiatorów.

______________

All legends have a beginnig, but a legacy lasts forever
Zgłoś
Avatar
epluribusunum 2013-04-30, 21:57 3
uwaga ,naucze paru rzeczy naszych młodych uczniów gimbazy i tych starszych którzy gimbazy jednak nie ukończyli
1. polska kraj w którym mieszka 39 milionów ludzi, z tego gości z bronią nie można znaleźc na ulicach albo gdzies tam w nocy napadających na sklep z bronią w reku bo 1*. skąd kupią broń ? 2*. co zrobią potem ?
2. USA kraj gdzie w samym NY mieszka blisko 20 milionów ludzi z tego co druga przecznice możesz w 40 minut kupić sobie od pistoletu aż po broń snajperską/maszynową , w całym kraju nie wiem ile ich tam jest ale z miliard mysle że przekroczyli ;P zauważcie droga młodzieży .. u nas policja robote ma na obijaniu kiboli, u nich jakby policja tak nie prała , strzelała , i wgl cuda wianki to by sie tam zyc nie dawało..
fakt , WYGLĄDA to strasznie ALE no kurwa.. dajmy na to że jedziesz za typem w swoim aucie, nagle on wysiada z klamką i trzyma ci przy głowie ? co robisz ? srasz w gacie ? u nas w polsce najlepiej wysiadzie kibol z maczeta kuchenną i ci światła porozpierdala pff. muszą tak kasować typów bo było by tak jak w GTA ... i zapytajcie sie sami siebie ! wyszlibyście na ulice/z domu na przedmieściach gdzies do znajomych ? ni chuja

______________

ten komentarz jest zaje (WAIT FOR IT) bisty
ZAJEBISTY !
Zgłoś
Avatar
-Pepe- 2013-04-30, 22:33 1
Kurwa jakby się słuchali i byli grzeczni to by takich akcji nie było...
Zgłoś
Avatar
spieriz 2013-04-30, 22:46
To jest PATOLOGIA a nie policja.
USA to pop*erdolony kraj.
Tam jest nadużycie za nadużyciem, policjanci są bezkarni i mogą robić co tylko sobie chcą. A u nas zaś jest odwrotnie, policjant nic nie może zrobić. Wiele osób pieprzy głupoty, że niby Polska jest państwem policyjnym. Polecam wycieczkę do USA na dłuższy czas
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-04-30, 23:07
No i dobrze kurwa niech zamiatają tam śmieci co to zamiast spokojnie rzucają sie jak dzicz jebana.
Zgłoś
Avatar
Bennek 2013-04-30, 23:13
zasłużony wpierdol ??
nie mam nic przeciwko

zasłużone ?
nie mam nic rzeciwko
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-04-30, 23:21
@epluribusunum

. USA kraj gdzie w samym NY mieszka blisko 20 milionów ludzi z tego co druga przecznice możesz w 40 minut kupić sobie od pistoletu aż po broń snajperską/maszynową , w całym kraju nie wiem ile ich tam jest ale z miliard mysle że przekroczyli ;P zauważcie droga młodzieży

eee wypierdalaj do gimbazy, na lekcje geografi, masz mentalnosc hamburgerA ignorancje.nara
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-30, 23:41
W samym NY jest trochę ponad 8 milionów ludzi w Metropolii (czyli razem z przedmieściami itd.) prawie 20 mln
Jest tam ponad 100 tyś. policjantów. W Polsce 38 mln na niecałe 100 tyś policji.

______________

"JP" to orientacja seksualna j=jestem p=pedałem
Zgłoś
Avatar
GrzesiekCzH 2013-05-01, 0:21
Ja pierdole ilu zwolenników pseudo policji...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-01, 1:50
Jakaś pseudo-anarchistyczna propaganda. Niewinni nie obrywają od policji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie