18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu praca policji zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
Splitterek 2013-04-30, 14:59 4
czasem i tak trzeba... przynajmniej masz materiał na sadistica
Zgłoś
Avatar
toni32pl 2013-04-30, 15:09 9
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-04-30, 15:21 3
tyle tam meksykańców i czarnuchów na zasiłkach, weż tu nie bądź agresywny
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-30, 15:24 10
jeżeli chodzi o Policję z Hamburgeryki to....

Zgłoś
Avatar
d................1 2013-04-30, 16:29 3
Bydło i tyle.
Zgłoś
Avatar
Klekoth 2013-04-30, 16:35 6
Bardzo często mentalnie Policjant niewiele różni się od "przestępcy". Przykład: prewencja i pseudokibice.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-04-30, 19:04
Nie ma opie**alania,wpier**l i tyle,
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-04-30, 19:21 5
policja w ameryce troche przesadza...ja tam jesli kiedykowliek bede i powie mi zebym sie klad na glebe to kurwa nawet wykopie dolek zeby byl zadowolony.. pierdole nawet nie wiecie jak tam lato dostac kulke od policjanta i tylko 0.00000001% ponosi za to konsekwencje. Kiedys widzialem statystyki i bylo tam powody smierci czy cos takiego i w pierwszej dziesiace byly postrzal z policji. Po pierwsze nie do konca sie zgadzam aby bylo tak ze wszyscy maja bac sie policji bo pewnie zandzjie sie paru sadoli co tak stwerdzi "to policjant trzeba go slcuhac" itd itd. ja do policji nic nie mam bo wiecej mi pomogli niz zaszkodzili no ale kurwa panowie oni maja nas bronic a nie as katowac. Zawsze mnie zastanawialo, macie bron ale nie mozecie jej uzyc. Przeciez wtedy kurwa czekacie na byle pretekst zeby kurwa zaladowac komus kulke i chronic sie prawem albo tym ze ktos zrobil inaczej niz robi to wiekszosc. Chuj tam nie chce mi sie rozpisywac i napisze ze huj w dupe policji w usa

______________

(|)-------C====8
Zgłoś
Avatar
xRosomak 2013-04-30, 20:08
I dobrze, bierzmy z hamburgierów przykład. Trzeba takie złodziejskie szmaty piłować, i do roboty, niech robią na siebie a nie w ciepłej celi siedzą.
Zgłoś
Avatar
KrnabrnyKrab 2013-04-30, 20:13 1
powinna byc grupa ludzi ktora takim skurwielom tez takie pieklo robia... grupa spoleczna dzialajaca partyzancko i chuj... wpierdol za korupcje, wpierdol za katowanie niewinnych, wpierdol za naduzywanie stanowiska, wpierdol za sciemy. Wtedy wszyscy chodziliby jak zegarek kurwa....

______________

Wszyscy umrzecie.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-30, 20:14 1
Kurwa w NY to się człowiek boi pierdnąć bo tam policjanci są tak popierdoleni, że naćpany handlarz narkotyków stanowi dla ciebie mniejsze niebezpieczeństwo. Prawie wszyscy moi znajomi którzy żyją w USA (ludzie z europy) zaczęli życie w NY i przenieśli się do Texasu bo mówią, że wolą być wśród wsioków ze strzelbami niż wśród tych niebieskich socjopatów z NY.
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-04-30, 20:17
no i bardzo dobrze niech wypierdola cale scierwo z tego swiata
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-30, 20:37
ja pierdole było bo sam wrzucałem, ja pierdole ściągnał z /watch?v=CDTIviQp2pM co za cwel tępy, chuj mu w dupe

______________

non potest tacens
Zgłoś
Avatar
patyk89 2013-04-30, 20:41 5
Nietykalność cielesna funkcjonariuszy publicznych to jakaś pomyłka.
Prowadzi to do sytuacji takich jak ostatnio ta z Torunia.
Stoi ekipa katów nad biednym człowiekiem, skaczą mu po głowie a on nie może dotknąć pałkarza, bo resztę życia spędzi za kratkami. Jest to zwyczajny gwałt na psychice człowieka w majestacie prawa.
Każdy kto zostaje policjantem, powinien liczyć się z tym, że dostanie w mordę jest wpisane w ryzyko zawodowe.
Powinien mieć świadomość, że jeżeli uderzy, może sam może zostać uderzony.
W tej chwili mamy sytuacje, kiedy Policjant jest nietykalny co prowadzi do patologii i nadużywania siły. Najłatwiej jest bić takiego, co wiadomo że nie odda. Nieprawdaż?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie