18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Prawdziwe kolory Marsa
B................L • 2013-08-23, 20:06
Drugi materiał z mojego cyklu kosmicznego. Tym razem Mars oraz Księżyc na dokładkę.

Otóż wychodzi na to, że Mars nie jest wcale taki czerwony jaki nam ciągle pokazują, dowodem jest zmieniony kolor łazika, który inaczej wygląda na Ziemi, na zdjęciach z Marsa nagle robi się dużo bardziej czerwony. Tylko po co to robić?

I woda na Marsie


Lasy i jeziora:

Księżyc w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2013-08-24, 14:32
dumad napisał/a:

ja natomiast jestem ciekaw czy nasz świat byłby w stanie ukryć tak bardzo prawdę o tym że na marsie jest woda, jest życie, roślinność itd tylko że to wszystko różni się w znaczącym stopniu od tego co mamy na ziemi. I że ktoś tym steruje ale w niewidoczny sposób np wymyślając biblię, 12 przykazań i całą religię, wymyślając konstytucję i prawa człowieka. I my nie możemy sami sobie polecieć w kosmos, na księżyc czy na marsa i nie dlatego że technika na to nie pozwala, mówią nam że tak właśnie jest, ale tak na prawdę tych kilka osób, które to wszystko utajniają nie chce żebyśmy poznali "obcych" na marsie czy na innej planecie. I tak samo mają w swoim życiu mieszkańcy innych planet, zakaz lotów dla cywilów bo poznają prawdę.
I w niedalekiej przyszłości będziemy mogli już polecieć za kilka zielonych na takie planety, ale będą to loty zawsze w to samo miejsce na danej planecie lecz potrzeba "im" czasu na to żeby przesiedlili obcych w inną część planety aby uniemożliwić kontaktu z prawdą. Jak tylko im się uda "posprzątać" teren, wymyślić kilka sposobów aby obca ludność na swojej planecie miała zakaz wchodzenia na dany teren, wciskając im kit o skażeniu radioaktywnym lub tego podobne historyjki

Zawsze jak się ujaram to budzi się we mnie filozof



Pytanie, po chuj zadawać sobie tyle trudu?
Zgłoś