18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Prawdziwe kolory Marsa
B................L • 2013-08-23, 20:06
Drugi materiał z mojego cyklu kosmicznego. Tym razem Mars oraz Księżyc na dokładkę.

Otóż wychodzi na to, że Mars nie jest wcale taki czerwony jaki nam ciągle pokazują, dowodem jest zmieniony kolor łazika, który inaczej wygląda na Ziemi, na zdjęciach z Marsa nagle robi się dużo bardziej czerwony. Tylko po co to robić?

I woda na Marsie


Lasy i jeziora:

Księżyc w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-08-23, 20:13 5
Wrzuć część w komentarzach, bo ci wywalą temat
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2013-08-23, 20:16 7
Prawdziwe, kolorowe zdjęcie księżyca jest mega.
Zgłoś
Avatar
B................L 2013-08-23, 20:25 39
Na deser zamazane przez NASA obiekty na Księżycu:

Przy okazji, prawdziwe, kolorowe zdjęcie Księżyca:

Po więcej zajrzyjcie sobie na
marsanomalyresearch.com
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-08-23, 20:26 81
Dzięki - więcej takich wstawek. Browar leci!

Ja się ku*wa więcej o kosmosie dowiedziałem z Youtube'a i sadola, niż z geografii czy fizyki....
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2013-08-23, 20:28 5
Kurwa coś w tym może być.
Zgłoś
Avatar
wilQist 2013-08-23, 20:33 1
Księżyc zawdzięcza swoją barwę pyłowi który na nim się znajduje
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2013-08-23, 20:53 17
A skąd mam wiedzieć, że te pierwsze zdjęcia marsa są dobrze opisane?
Może zdjęcia robione na ziemi miały przekłamane kolory, a te na marsie są ok?
Udowodnij mi, że się mylę. Ale osobiście i logicznie, a nie zasypując mnie linkami do stron
Chyba że, to słońce krąży wokół ziemi wciąż w waszych sercach.

EDYTA:

Jeśli w atmosferze marsjańskiej unosi się rdzawy pył, to wpływa on na barwę światła rozproszonego, co może powodować, że łazik wygląda bardziej czerwono. Poprawiając potem zdjęcie (bo wam za czerwono łazik wyszedł), ujmując czerwonego z całego kadru dokonujecie przekłamania w drugą stronę.

EDYTA 2:
Tagi jebać tvn?
Zgłoś
Avatar
grubeuszSiewcaHaosu 2013-08-23, 21:32 112
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-08-23, 21:38 2
retusz marsa to chyba z tego wlasciwego na ten bardziej czerwony po czym wstawianie czegos takiego do internetu zeby wyprac wam mozgi.
na marsie oficjalnie mowiono ze jest niebieskie niebo tak jak na [niby] tych oryginalnych zdjeciach przed retuszem.
niby cos tam bylo ale watpie. bo po huj by to robili? a woda tam jest i to tez oficjalnie powiedzieli.

ksiezyc jest faktycznie troche bardziej kolorowy w niektorych miejscach ale watpie zeby twoje oryginalne kolorowe zdjecie ksiezyca bylo... oryginalne.
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-08-23, 21:38 47


Taki stary obrazek mi się przypomniał.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-23, 21:50 8
Gnojki wszystko zamazują i źle ukazują by ludzie nie popadli w panikę , na księżycu byliśmy to szybko trzeba było spierdalać i zdjęcia w studio zrobić by nie ukazać prawdy o tym co się tam znajduję , NASA siedzi cicho bo by ich zajebali , czasem ukażą się jakieś przecieki to można coś się domyślić .
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-08-23, 22:30 2
Te zamazane zdjęcia wyglądają jak chuj
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-08-23, 22:33 6
Po pierwsze - głęboko wątpię w obecność tak dużych zbiorników wodnych na Marsie. Nie wspominając już o jeziorach i lasach. Proszę o więcej potwierdzonych dowodów.

Po drugie - skąd niebieskie plamy na Księżycu? Przecież jest on na tyle blisko Ziemi, że było by je widać nawet przy użyciu niewielkiego teleskopu. Trochę to oszukane.
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2013-08-23, 22:33 16
że księżyc kolorowy? Ja pierdolę człowieku co ty ćpiesz. Zadrzyj łeb do góryi odstaw internet, pełnię mamy i co ? jaki kolor widzisz ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie