18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Prokurator 2011-08-05, 8:57 3
Świetny materiał i prawdziwy, kościół ma nie wiele wspólnego z tym co jest napisane w Piśmie Świętym, poza tym podoba mi się forma nakręconego materiału postawienie tezy i argumentowanie, a nie bluzgi na zasadzie JEBAĆ Kościół.
Czekam na kontynuacje

@Beb0k I co z tego że wiele osób o tym wie skoro większa część praktykujących nie przeczytała nawet jednej księgi PŚ. ?
Zgłoś
Avatar
chupsky 2011-08-05, 9:38 1
Stek bzdur dla tych, którzy czerpią wiedzę z filmików na YT zamiast przerzucić tysiące stron dokumentów czy tekstów źródłowych Gdyby Kościół faktycznie tak wyglądał, już dawno by upadł. Szczególnie współcześnie gdzie to gejuchy i inne zboki mają ogromną siłę przebicia i nawet złe spojrzenie na nich kończy się pozwem.
Zgłoś
Avatar
matełuż 2011-08-05, 9:57
Na początku ten narrator gada jak Bogusław Linda
Zgłoś
Avatar
k................r 2011-08-05, 10:40 1
Gada pierdoly czlowiek w tych czasach robi religie po swojemu ale nalezy do chrzescijanstwa a to ze kaplani robia teraz co chca to juz ich sprawa czlowiek jak czlowiek nie jest zmuszany do niczego nie chesz nie muisz wiec skoncz Pier..olic i Pomodl sie BORTAKU.
Zgłoś
Avatar
neonadis 2011-08-05, 10:43
Velture napisał/a:

Szkoda ,ze nikt nie zrobi o żydach żadnego filmu pokazującego ich prawdziwe oblicze.



Robi, poszukaj sobie kanał DavidDukePL na yt
Zgłoś
Avatar
k................r 2011-08-05, 10:46 1
rozmiar666 a co bedzie gdy dziecko umrze i nie bedzie mialo chrztu a bedzie wtedy prawda to ze jest zycie pozagrobowe i pzrez ciebie dziecko pojdzie do piekla a nie do nieba pewnie ty nie jestes chrzescijaninem ale zona tak troche do myslenia ale to juz ty jestes doroslym odpowiedzilanym czlowiekiem
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-08-05, 11:13 4
Wiadomo, że teraz jest moda na ateizm. Zbuntowali nastolatkowie itp.

Powoli mnie nudzi wasze gadanie o krucjatach, że islam jest o wiele lepszy bla bla.

Krucjaty odbyły się na początku zeszłego tysiąclecia, jeżeli tam wam tęskno do tych czasów (bo cały czas o krucjatach wspominacie) to przenieście się w czasie, albo chociaż zaglądnijcie do podręcznika od historii, bo chyba przespaliście ten temat na lekcji, jeżeli w ogóle doszliście już do tego tematu.

Narzekacie, że kościół to mafia, pedofile, złodzieje. Wiadomo, że teraz wszyscy ludzie chcą kasy. Sam nie znoszę takich księży, bo to się mija z ich powołaniem, ale wiadomo że debile są wszędzie np. polityka. Zgwałcili was kiedyś w kościele? Pewnie kumplują się z MJ, nie? Hm, kumplowali.
Zgłoś
Avatar
Neph 2011-08-05, 11:19 9
@konkrator
Jeśli bozia wystawia wizy tylko tym, których za młodu polewa się wodą, to ma ostro najebane pod swoim transcendentnym czerepem.
Zresztą istotą przedstawiona na kartach 'dobrej księgi' ma spore problemy ze swoją psychą. Raz furiat i zazdrośnik, a później kochający tatuś? Albo baranek lubi ostro tankować albo ma schizę.
O ile się nie mylę, to wasz bóg nigdy nie cofnął nakazu ucinania napletów (co w tym przypadku także może stanowić warunek dostania wizy do nieba), a Jezus rzekł, że nie przychodzi prawa znosić, lecz je wypełniać.
@Earth
Islam wcale lepszy nie jest. Pozwolę sobie nadmienić, że stanowi on odprysk tej samej religii co chrześcijaństwo; Do tego towarzyszy mu całkowicie inne tło kulturowe. Fetysz islamu może ma się dobrze w środowiskach lewackich, tam też w większości panuje bieda umysłowa.
Zgłoś
Avatar
k................r 2011-08-05, 12:26 1
Jaki jestes taka twoja wiara wiec niech se ja trzyma w sobie a nie o niej mowi wyzalic sie chce czy wyplakac nie chce niech nie wierzy po co jakis stek bzdurnych domyslen Kur...a nie chce w nic wierzyc to niech morde zamknie i trzyma to w sobie kazdy ma swoej poglady i sie ich trzyma a nie wyzala sie na jakims forum jak jakis dzieciak Pzdro!!!
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2011-08-05, 12:30 9
Nie lubię zbyt filmików (mam na myśli tych ukazujące "prawdę o kościele", "Boga nie ma" itp). Moim zdaniem ateizm powinien wypłynąć z nas, a nie z otoczenia jak to się dzieje w obecnej chwili wśród młodzieży. Zbuntowani bez ideałów odchodzą i sikają na kolejne instytucje. Jebać Kościół i Boga, bo mi zabraniają, słowa wykreowane nie przez nas, a osiedlowego barana buntownika.
Fakt faktem i wiara w Boga i ateizm powinien wypłynąć z nas i być dojrzały i przede wszystkim nie powinien być ślepy.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2011-08-05, 12:58 1
Fajna manipulacja, nawet z elementami działania na podświadomość (sugestywny głos, muzyka, twarz demona w zajawce).

Poza tym stek bredni i niedopowiedzeń, mieszania ST z NT, zafałszowań. Na sam początek, odsetek dominicanes (chodzących do kościoła) wynosi 40% (na 2009) a nie 25%, jak jest powiedziane na początku.

Hype na ateizm jak dla mnie jest gdzieś między hypem na iPhone a Emocjonal Grup, w skrócie Emo
Zgłoś
Avatar
misfire 2011-08-05, 12:58 2
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

@ up

jakie kurwa mniejsze zło? muzułmanie nie zabili nawet polowy tyle osób, co chrześcijanie.



Tylko że islam jest młodszą religią o jakieś 600 lat. Poczekaj jak stuknie jej 2000 to się wtedy liczniki porówna, a i całkiem możliwe że przegonią naszą religię bo nabierają tempa skurwysyńskiego.
Zgłoś
Avatar
Neph 2011-08-05, 13:08 4
@konkrator
Czemu ma o tym nie mówić? Z religijnego punktu widzenia bozia po to dała ludziom mowę, aby mogli ze sobą rozmawiać. W przeciwnym razie zdolności komunikacyjne naszego gatunku ograniczałyby się do uuk-uuk i uga-buga lub ga-ga. Zatem dziękuj za ten wspaniały dar, a nie bluźnij.
Skoro mamy swoje poglądy to również chcemy je propagować (lub o nich rozmawiać, porównywać itd). Czy Ty lub Twój Kościół trzymacie bojaźliwą mordkę zamkniętą? Trochę wyżej piałeś o chrzcie, a instytucja do której przynależysz posiada całą hordę misjonarzy, którzy mniej lub bardziej perfidnie sieją swoją wiarę.
Do tego każda wiara posiada swoje świątynie. Przeszkadzają Ci wiertarki z rana? Komuś tak samo może przeszkadzać dzwon lub wycie muslimów w meczecie. Niemniej z sąsiadem można pogadać, postawić mu piwo lub pogrozić. Z wierzącymi sprawa jest trudniejsza.
PS. Mógłbyś czasem przecinków użyć. Piekło za to nie grozi, a czyni komunikację bardziej zrozumiałą.
Zgłoś
Avatar
B................k 2011-08-05, 13:33 2
"@Beb0k I co z tego że wiele osób o tym wie skoro większa część praktykujących nie przeczytała nawet jednej księgi PŚ. ?"

@Prokurator - Co mnie obchodzą inni ludzie? Każdy wiarę odbiera osobiście i można powiedzieć, że ją konfiguruję pod siebie. A to, że ktoś czyta - nie czyta, chodzi - nie chodzi itp. To jego osobista sprawa i chuj Tobie, mnie i innym do tego. Jak to mówią - bóg daję nam wolną wolę i od nas zależy jak postępujemy.

Człowiek musi w coś wierzyć - słońce, księżyc, wodę, boga, krowę, świnię, karmę. Od zawsze naszej cywilizacji towarzyszą bogowie i niestety, nawet ateiści w coś wierzą. Człowiek po prostu musi mieć przekonanie, że jest ktoś nad nim.
Zgłoś
Avatar
kuki007 2011-08-05, 13:49
patrza na tematyke koscioła... hmm ma tysiace lat od zawsze kontrowersje... jestem pewny ze za pare set lat bedą takie filmiki o smolensku fap fap fap
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie