18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kryset 2022-07-12, 16:04
Mam 4 dzieci, nie umiem takich rzeczy oglądać ....
Gdybym nie poniósł konsekwencji to zajebał bym gołymi pięściami takiegiego typa
Zgłoś
Avatar
Maggocik 2022-07-12, 16:14
Kacap kacapowi kacapem.
Zgłoś
Avatar
Grishjarta 2022-07-12, 16:27 1
Hetman_Wielki napisał/a:

Po huj taka patologie tu wrzucasz?



Bo to sadol jebany idioto
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-07-12, 16:33 1
Aż ciężko czasem pojąć, że tacy skurwiele chodzą po tej planecie... Ja mam wyrzut sumienia, gdy na swojego półtorarocznego kaszojada czasem wydrę ryja, a tu takie coś. Zajebałbym typa za to tępą maczetą, tak w stylu filmików z harda sprzed kilku lat.
Zgłoś
Avatar
Raider 2022-07-12, 16:40 4
A chuj z tymi ukraińskimi kurwami niech się pozabijają a od Polski wara wypierdalać do tych swoich rożpierdolonych wioch i miast szmaty banderowskie
Zgłoś
Avatar
guwnix91 2022-07-12, 16:53
czekam na material z tym panem w roli głownej
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-07-12, 17:09 1
squach napisał/a:

Kurwa, zajebałbym na długość ręki. Ja pierdole, weź człowieku nie wrzucaj takich rzeczy bo monitor rozjebałem.



Swoje juz dostaly, spokojnie!

grzyb_33 napisał/a:

Mam nadzieję że dzięki nagraniu, namierzyli szanownego boksera i zostało zrobione to co powinno zostać zrobione.



Jakiego boksera? Przeciez to zapasnik
Zgłoś
Avatar
danielpaprocki6 2022-07-12, 17:12
nie dam rady do końca obejrzeć jestem pizdą a nie sadolem...

nie obejrzę do końca... jestem pi..a nie sadol
Zgłoś
Avatar
Redfalkon 2022-07-12, 17:36
M_A napisał/a:

Różne rzeczy mogę oglądać i mało co mnie tu rusza, ale bicia dzieci przez takich szmaciarzy jak ten nie jestem w stanie przetrawić. Może dlatego, że sam jestem ojcem i patrzę na to trochę inaczej



Z tego trzeciego świata mnie już nic nie dziwi, lecz jak ty znęcanie się nad dzieciakiem, to sam bym go skurwysyna kroił po kawałku
Zgłoś
Avatar
sage_30 2022-07-12, 18:05
Jebac gowniaki, dobrze im tak
Zgłoś
Avatar
sebek20 2022-07-12, 18:21
przyjemnie oglada sie
Zgłoś
Avatar
Anake 2022-07-12, 19:20 2
M_A napisał/a:

Różne rzeczy mogę oglądać i mało co mnie tu rusza, ale bicia dzieci przez takich szmaciarzy jak ten nie jestem w stanie przetrawić. Może dlatego, że sam jestem ojcem i patrzę na to trochę inaczej



kurwa, co film o biciu dzieci, to w chuj podobny komentarz xD
Zgłoś
Avatar
daro7557 2022-07-12, 19:25
W telewizji co tydzień pokazują dziecko pobite przez rodziców. Nie wiem skąd tyle patologii i agresji.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-07-12, 19:26
ja sie nie dziwie - przeciez to standard wychowawczy na ukrainie. Nie zdziwilbym sie jakby ten ojczulek z filmiku siedzial w Polsce i pińcet plus pobieral
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-07-12, 19:27 1
Erqti napisał/a:

szansą dla gówniaków by wyjść na ludzi jest tylko mocne obicie tatusia przez życzliwych w ich obecności. Jeśli nie zobaczą jaki można dostać wpierdol za bydlęce zachowanie w przyszłości tylko to powielą.



Dla takiego to tylko siata na łeb kurwa i do lasu do swoich...



Takie gówno się utylizuje. Haaa tacy są sprytni dopuki nie dostaną srogiego wpierdolu od innych zwykłe kondomy i tyle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie