18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
prawdziwy student
KATAryna • 2010-10-30, 9:56
jestem pełęn podziwu dla gościa, chce studiować i już, nic mu nie przeszkodzi nawet...... ( w odnośniku jest filmik ) założyłęm ten temat ponieważ sam chiałbym mieć take podejscie do studiów jak on a nie takie jak zrobiłem... czyli olałem je bo mnie nudziły



Zbyszek jest studentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczelnia oferowała mu miejsce w akademiku i stypendium. Zbyszek woli spać w samochodzie.

W nocy temperatura spada już poniżej zera więc pracownicy uniwersytetu martwią się o swojego studenta. Zbyszek sypia w fiacie uno. W mercedesie dałoby się przeżyć ale w zdezelowanym fiaciku to musi być męka. – Tak jest codziennie. Wstaje po godz. 7. Bierze torbę z ubraniami, idzie na uczelnię do łazienki. Tam się myje i przebiera. Potem idzie na zajęcia - zdradza "Dziennikowi Wschodniemu" pracownica dziekanatu.

Zbyszek mieszka w samochodzie od początku roku akademickiego i ani myśli go opuszczać. Mimo tego, że ma nie w pełni sprawne ręce i kłopoty z mową nie oczekuje żadnej pomocy i mówi, że tylko chce studiować. Nic więcej.

Władze uczelni chciały Zbyszkowi pomóc. Student mógł dostać miejsce w akademiku i stypendium socjalne. Odmówił. Próbował też z nim rozmawiać psycholog i pełnomocnik ds. studentów niepełnosprawnych. Zbyszek konsekwentnie odmawia pomocy.

źródło: uniface.pl/Ten-student-mieszka-w-samochodzie-Twardziel-a856
Zgłoś
Avatar
perun88 2010-11-01, 10:06
Urzekła mnie twoja historia...
Zgłoś
Avatar
Choin 2010-11-01, 10:14
Chcialem napisac zeby spierdalal, ale widze, ze zostalem uprzedzony...damn!
Zgłoś
Avatar
Opthik88 2010-11-01, 10:32
Dupa musi mu ładnie odmarzać
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2010-11-01, 10:39
Na UMCS zawsze było dużo różnych pojebów
Zgłoś
Avatar
Wojski 2010-11-01, 12:14
Jaki debil z gościa Zamiast mieszkać na akademiku za free, do tego pić i dupczyć to woli spać jak menel...
Zgłoś
Avatar
kamil66 2010-11-01, 12:20 2
Wojski napisał/a:

spać jak menel...



Trzeba przyznać, że musisz mieć porządnych meneli w mieście skoro stać ich na Fiata Uno.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-11-01, 12:23 1
Buntownik XXI w. Nic specjalnego.
Zgłoś
Avatar
sid89 2010-11-01, 13:06 1
Fake! To nie jest fiat uno! Fiaty uno rdzewiały już w fabryce, a ten nie ma rdzy!
Zgłoś
Avatar
marna 2010-11-01, 17:26 1
nie stać go na akademik ale na auto tak
Zgłoś
Avatar
Sniffer 2010-11-01, 20:14 1
Ale to jakiś idiota przecież... co tu podziwiać, gościa, któremu oferują kwaterę i forsę, ale on woli spać w autku? Co on, bojownik jakiś? Religia mu zabrania przyjąć od uczelni mieszkanie?
Zgłoś
Avatar
shadowflame 2010-11-02, 0:55
On jest nieślubnym dzieckiem beara grylls-a... Taki mały studencki survival bez mieszkania i alkoholu
Zgłoś
Avatar
hexagram88 2010-11-02, 15:41
nie rozumiem o co wam chodzi, koleś chce studiować, a skoro zdał maturę i się dostał to znaczy że może. Na szczęście nie wszyscy studenci to zwykle ochlejmordy myśląće o tym żeby nie isc na wykład i się najebać. Może koleś po prostu przyszedl na studia żeby się uczyc a nie tylko studiować
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-11-02, 17:54
Dr.Mengele napisał/a:

mam wyjebane gdzie on śpi i pierdole tych żydomasońskich komunistów z uniwerku



co ja ci mówiłem wypierdalaj nienawidze cie !
Zgłoś
Avatar
sevk 2010-11-03, 9:33
Tutaj pelen artykul o zajebistym Zbyszku + extra video z jego udzialem

gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101029/KRAJ/799092801
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2010-11-24, 19:26
bloodwar napisał/a:

Pisząc o upośledzeniu nie chodziło mi o inwalidów (niesprawnych fizycznie ale sprawnych umysłowo jak np. Stephen Hawking) czy o wybitnie uzdolnionych sawantów tylko o pierdolonych Forestach Gumpach jak ten kolo, ludzi z IQ poniżej 90 którzy powinni zakończyć edukacje na pierdolonej szkole specjalnej a nie pchać się na uniwersytety! Teraz go będa profesorkowie przepuszczać, dawać mu fory - bo on taki biedny i śpi w samochodzie i za 5 lat skubaniec będzie takim samym magistrem jak ja!



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie