18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
prawdziwy student
KATAryna • 2010-10-30, 9:56
jestem pełęn podziwu dla gościa, chce studiować i już, nic mu nie przeszkodzi nawet...... ( w odnośniku jest filmik ) założyłęm ten temat ponieważ sam chiałbym mieć take podejscie do studiów jak on a nie takie jak zrobiłem... czyli olałem je bo mnie nudziły



Zbyszek jest studentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczelnia oferowała mu miejsce w akademiku i stypendium. Zbyszek woli spać w samochodzie.

W nocy temperatura spada już poniżej zera więc pracownicy uniwersytetu martwią się o swojego studenta. Zbyszek sypia w fiacie uno. W mercedesie dałoby się przeżyć ale w zdezelowanym fiaciku to musi być męka. – Tak jest codziennie. Wstaje po godz. 7. Bierze torbę z ubraniami, idzie na uczelnię do łazienki. Tam się myje i przebiera. Potem idzie na zajęcia - zdradza "Dziennikowi Wschodniemu" pracownica dziekanatu.

Zbyszek mieszka w samochodzie od początku roku akademickiego i ani myśli go opuszczać. Mimo tego, że ma nie w pełni sprawne ręce i kłopoty z mową nie oczekuje żadnej pomocy i mówi, że tylko chce studiować. Nic więcej.

Władze uczelni chciały Zbyszkowi pomóc. Student mógł dostać miejsce w akademiku i stypendium socjalne. Odmówił. Próbował też z nim rozmawiać psycholog i pełnomocnik ds. studentów niepełnosprawnych. Zbyszek konsekwentnie odmawia pomocy.

źródło: uniface.pl/Ten-student-mieszka-w-samochodzie-Twardziel-a856
Zgłoś
Avatar
Dr.Mengele 2010-10-30, 10:29 2
mam wyjebane gdzie on śpi i pierdole tych żydomasońskich komunistów z uniwerku
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2010-10-30, 11:38 23
podziwiasz głupotę synek?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-10-30, 12:13 2
Fiat musiał mu nieźle zapłacić za taką reklamę

A tak na serio - z tego co czytałem koleś jest dość mocno upośledzony umysłowo i ma spory niedowład rąk, pewnie boi się ze będa go prześladować i dręczyć w akademiku, a znowu trudna sytuacja materialna rodziców i żałośnie marne stypendium nie wystarczy na tyle, że dojeżdzać codziennie z podlubelskiej wsi na uniwerek i dlatego woli spać w samochodzie... Swoją drogą to obelga dla polskiego systemu edukacji, że ktoś z IQ na poziomie Foresta Gumpa może studiować, mam wrażenie że jakby któregoś dnia ktoś przyprowadził na UMCS konia, to zaraz po wpłaceniu za niego czesnego panie z dziekanatu z uśmiechem na twarzy wydałyby mu indeks...
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-10-30, 14:56
czy to nie dziwne że ma niedowład rąk a jeździ autem dla zdrowych ludzi ?
Zgłoś
Avatar
opossun 2010-10-30, 16:00
ciekawe gdzie bierze prysznic
Zgłoś
Avatar
MerowingQ 2010-10-30, 16:46 2
Ciekawe jak Fapuje
Zgłoś
Avatar
ktoslos 2010-10-30, 17:56
fake student wezme kase i siezechla (albo zrobi melanz z kasa )
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-11-01, 2:27 3
@bloodwar, to że jest upośledzony umysłowo oznacza, że jest debilem? Poczytaj sobie trochę o upośledzeniu, człowiek upośledzony umysłowo może wykazywać ponadprzeciętne umiejętności w jakiejś dziedzinie.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2010-11-01, 3:19
wypierdolą go z uczelni i tyle. Polska w końcu. Nie ma takiego niepłacenia.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2010-11-01, 7:31 1
tidimel napisał/a:

człowiek upośledzony umysłowo może wykazywać ponadprzeciętne umiejętności w jakiejś dziedzinie.



Tak... brawurowo chodzi na studia.

Edit: btw. wyjaśniło się "Gdzie jest kurwa Zbyszek".
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-01, 7:44
Pisząc o upośledzeniu nie chodziło mi o inwalidów (niesprawnych fizycznie ale sprawnych umysłowo jak np. Stephen Hawking) czy o wybitnie uzdolnionych sawantów tylko o pierdolonych Forestach Gumpach jak ten kolo, ludzi z IQ poniżej 90 którzy powinni zakończyć edukacje na pierdolonej szkole specjalnej a nie pchać się na uniwersytety! Teraz go będa profesorkowie przepuszczać, dawać mu fory - bo on taki biedny i śpi w samochodzie i za 5 lat skubaniec będzie takim samym magistrem jak ja!
Zgłoś
Avatar
Kirkor 2010-11-01, 8:19
widać że wyjeb jak woli w numero uno spać niż w akademiku
Zgłoś
Avatar
k................z 2010-11-01, 8:59
O i chuj, nie chce uparty debil za friko mieszkać tam, gdzie by się jeszcze zresetował pare razy na tydzień, to jego problem. Niech sobie mieszka w tym fiacie aż zamarznie niedługo, bedzie drugi raz na sadolu.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-11-01, 9:15 2
I niech się pierdoli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie