18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
prawdziwy student
KATAryna • 2010-10-30, 9:56
jestem pełęn podziwu dla gościa, chce studiować i już, nic mu nie przeszkodzi nawet...... ( w odnośniku jest filmik ) założyłęm ten temat ponieważ sam chiałbym mieć take podejscie do studiów jak on a nie takie jak zrobiłem... czyli olałem je bo mnie nudziły



Zbyszek jest studentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczelnia oferowała mu miejsce w akademiku i stypendium. Zbyszek woli spać w samochodzie.

W nocy temperatura spada już poniżej zera więc pracownicy uniwersytetu martwią się o swojego studenta. Zbyszek sypia w fiacie uno. W mercedesie dałoby się przeżyć ale w zdezelowanym fiaciku to musi być męka. – Tak jest codziennie. Wstaje po godz. 7. Bierze torbę z ubraniami, idzie na uczelnię do łazienki. Tam się myje i przebiera. Potem idzie na zajęcia - zdradza "Dziennikowi Wschodniemu" pracownica dziekanatu.

Zbyszek mieszka w samochodzie od początku roku akademickiego i ani myśli go opuszczać. Mimo tego, że ma nie w pełni sprawne ręce i kłopoty z mową nie oczekuje żadnej pomocy i mówi, że tylko chce studiować. Nic więcej.

Władze uczelni chciały Zbyszkowi pomóc. Student mógł dostać miejsce w akademiku i stypendium socjalne. Odmówił. Próbował też z nim rozmawiać psycholog i pełnomocnik ds. studentów niepełnosprawnych. Zbyszek konsekwentnie odmawia pomocy.

źródło: uniface.pl/Ten-student-mieszka-w-samochodzie-Twardziel-a856
Zgłoś
Avatar
Siudek 2010-11-26, 18:11
paleciarz napisał/a:

Na UMCS zawsze było dużo różnych pojebów



To prawda.

Anyway, koleś ma przynajmniej 225zł(tyle w Toruniu trzyosobowy akademik kosztuje miesięcznie) więcej na chlanie w miesiącu.
Zgłoś