18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Prawie jak w Rosji
DustandBlood • 2013-10-08, 0:20
Kto według Was zawinił i co sprawiło, że kierowca dostał białej gorączki? Są blachy więc ewentualnie można by... hmm... no, podobno łatwo jest namierzyć gościa

Zgłoś
Avatar
marcinos84 2013-10-08, 8:51 1
Powinien mu powietrze z łańcucha spuscic!

A swoja droga to skutersi i inni rowerzysci mnie wkurwiaja jak objezdzaja auta na swiatlach po to zeby ich pozniej wyprzedzac!
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-10-08, 9:07 1
Dokładnie. To nie jest Warszawa, tylko Warszawa Zachód. Sami wioskowi, którzy przeprowadzają się zabitych dechami dziur, żeby mieć warszawskie rejestracje.

______________

Jeżeli na samym początku idea nie wydaje się absurdalna, nie ma dla niej żadnej nadziei. - Albert Einstein
Zgłoś
Avatar
Michaseco 2013-10-08, 9:42 6
Rowerzysta to poporstu deb** , po co wyprzedza samochody czekające na światłach tylko po to aby go potem mogły wyprzedzić i płacze że za blisko przejechał, niech się cieszy że nie wsadził mu tej kamery w d**e
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-10-08, 9:49 9
Ashby napisał/a:

Litera W na przedzie mówi wszystko. Nikt w Polsce nie jeździ z tak iście skurwysyńskim chamstwem jak warszawiacy. Taka prawda.

Tak, tak sobie pisz. Nawet mój ojciec był zdziwiony jak kulturalnie w Warszawie jeżdżą, przepuszczają i nie wymuszają na pałę pierwszeństwa. Mój starszy jest przedstawicielem handlowym i tłucze km po całej Polsce, to ma rozeznanie.

Po prostu przyjechał taki z Biłgoraja (nie obrażając Biłgoraja), zamienił jeden z drugim blachy z LLU na WU, tyle, że zachowania nie zmienił. W sumie bardzo takich łatwo rozpoznać jak wpierdalają się pod tramwaje (kto pojeździ trochę w większym mieście, to wie jak jeździć, ale jak przyjedzie się z wioski... tam co najwyżej furmanki są).

Także kończ waść wstydu oszczędź.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-10-08, 9:53 5
Rowerzysta może ominąć samochód z prawej strony, TYLKO I WYŁACZNIE jeśli samochód skręca w lewo.
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-10-08, 9:55
DustandBlood napisał/a:

Podobno to jest służbowe auto zarejestrowane na taką firmę:

Silliker Polska



Jeżeli to prawda, to napisałbym do tej firmy, jakiego buraka zatrudniają, który tak cudnie pracuje na ich wizerunek.
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-08, 9:59 8
Fakt, że kurna kierowca się zachował jak burak jebany i ma się ochotę mu przyjebać, a sympatyzuje się z rowerzystą. Tylko, że jak już ktoś tu powiedział, nie rozumiem po chuj rowerzysta wyprzeda to jedno auto na skrzyżowaniu skoro wie, że i tak zaraz ten gościu będzie go musiał wyprzedzić... no to wygląda wręcz jak celowe robienie na złość. Nie wiem po czyjej stać stronie
Zgłoś
Avatar
mykos777 2013-10-08, 10:02 6
@Jack Daniel's odśwież swoja wiedzę, ostatnio się trochę pozmieniało
Zgłoś
Avatar
kto_to 2013-10-08, 10:02
Nie zazdroszczę kierowcy tego, co go czeka
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-10-08, 10:03 2
ale mi kurwa afera, straszne.

______________

Zgłoś
Avatar
MałyżydekLiczychujek 2013-10-08, 10:21 1
To co drodzy państwo? Spamujemy maile silliker polska? Niech każdy im wyśle linka do filmu
Zgłoś
Avatar
Basmacz 2013-10-08, 10:28 6
Nie bronię gościa z samochodu ale wiem jedno: w mojej wieloletniej karierze kierowcy nic nigdy nie było w stanie wkurwić mnie tak jak przedstawiciele tej zarazy na 2 kółkach. I nie jestem w tym sądzie odosobniony. Większość kierowców z którymi rozmawiałem uważa rowerzystów za najbardziej wkurwiające gówno jakie można na drodze spotkać.
Zgłoś
Avatar
AntYSukO 2013-10-08, 10:30 3
Ja sie kierowcy nie dziwie. Po ch*j rowerzysta wyprzedza go przed światłami??!!
Zgłoś
Avatar
kronosik 2013-10-08, 10:30 4
mieszambeton napisał/a:

Szczerze? Wku***rwiaja mnie tacy rowerzysci. Jezdzi taki po miescie jakby byl samochodem, wez tu skrec albo wyprzedz takiego w centrum. Co to sciezka rowerowa? I jeszcze ta kamera, szkoda ze sobie CB do tego roweru nie zamontuje. A tak pozatym to nie zachowal bezpiecznej odleglosci od poprzedzajacego pojazdu.

Tak. Ty na pewno wyprzedasz rowery z zachowaniem zasady linii ciaglej. Zapier*** sz za takim 20km/h a za Toba 20 samochodow. OK!

A to ze kierowca samochodu to cham i prostak to swoja droga.



Zgadzam się w zupełności. Jeżdżę i tym i tym, jak jadę samochodem wkurwiają mnie rowerzyści, jak rowerem to samochody

A poważnie to tak mógłby ustawić się na "pole position" motorem albo większym skuterem, żeby wyrwać pierwszy i nie być zawalidrogą jak w tym filmie, nikt by go nie musiał po raz kolejny wyprzedzać.
Hough!
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-10-08, 10:49 3
"Warszawiok zaparkowol" i wielki pan... haha, krolowie prostych tras. Przyjechal taki cwel warszawski w moje tereny, gdzie co chwile porzadny zakret, to kurwa nie wiedzial czy w ogole noge z hamulca sciagac... Ciecie nie potrafiace jezdzic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie