18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:43
Prawie jak w Rosji
DustandBlood • 2013-10-08, 0:20
Kto według Was zawinił i co sprawiło, że kierowca dostał białej gorączki? Są blachy więc ewentualnie można by... hmm... no, podobno łatwo jest namierzyć gościa

Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2013-10-08, 0:28 254
Litera W na przedzie mówi wszystko. Nikt w Polsce nie jeździ z tak iście skurwysyńskim chamstwem jak warszawiacy. Taka prawda.

______________

Look down at me and you see a fool. Look up at me and you see a god. Look straight at me and you see yourself.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-10-08, 0:44 133
Warszawa to takie miejsce do którego zjeżdzają najwieksze kurwy w tym kraju by robić karierę po trupach. Po co wogole wdawał się w dyskusję, od razu telefon i policja. Oby gdzieś tam się zabił tym autem popierdolony skurwiel.
Zgłoś
Avatar
ImTwinkle 2013-10-08, 0:44
Krzysiu sie wkurwil normalnie )
Zgłoś
Avatar
DustandBlood 2013-10-08, 0:52 16
Podobno to jest służbowe auto zarejestrowane na taką firmę:

Silliker Polska
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-10-08, 0:55 71
DustandBlood napisał/a:

co sprawiło, że kierowca dostał białej gorączki?



Niech zgadnę, jest kretynem?

Niestety ale od jakiegoś czasu rowerzysta może ominąć auto z prawej strony, stojąc na światłach musimy liczyć się z faktem że z prawej strony będzie rowerzysta, to czy zostawimy mu miejsce na swobodne ominiecie samochodu to już zależy od sytuacji.
Najnormalniej trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Co do wyprzedzania na styk stwierdzam że gość (w peugocie) nigdy rowerem nie jeździł i jest zwykłym ćwokiem.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-08, 0:59 23
@up Toż to są auditorzy... m.in. Orbis Hotel... Podobno przy audycie to kurwy nie z tej ziemi, potrafią ważyć kotlety i z miarką mierzyć ilość kawy w filiżance. Oby mu ktoś ryja okopał.
Zgłoś
Avatar
eirelim 2013-10-08, 1:40 5
zlamas jebany rozpowszechniajcie ten filmik niech go chuj strzeli
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-10-08, 1:44 2
Normalnie król szosz kurwa, 100% wieśniaka
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-10-08, 2:02 48
Polecam dobrego u-locka



Idealne do przyozdobienia królowi szos ryja i służbowego auta.
Dodatkowo można używać do zapinania roweru.

______________

Maziaki30 napisał/a:

Gdybym 4 lata temu wiedział, że takie rzeczy mi się spodobają przez harda, prawdopodobnie nigdy nie wszedłbym na sadola.

Zgłoś
Avatar
-perry- 2013-10-08, 2:04
Oglądam i nie wiem o co poszło. O co chodzi temu kolesiowi?

______________

Dzieciak sąsiadów rozpoczął wojnę na oblewanie się wodą. Na razie wygrywa, ale moja jeszcze się nie zagotowała.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-08, 2:15 59
Fajne combo.
1. Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu - 200zł
2. Naruszenie zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach - 300zł
3. Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie - 100-300zł
4. Zatrzymywanie pojazdu na przejeździe kolejowym lub tramwajowym, na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania - 300zł
5. Używanie pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim 200zł

Nie wiem czy maksymalny mandat w tym przypadku to 500zł czy 1000zł, ale gość się łapie na maksimum. Film może być dowodem w sprawie: widać popełnione wykroczenia, widać blachy, widać mordę kierowcy. Mam nadzieję, że gostek to zgłosił. Tępić takie buractwo na wszelkie sposoby, a najlepiej te zgodne z prawem.

Edit: wbiłem na YT, a tam jakiś wsiur powypisywał dziwne wykroczenia, np przekroczenie lini ciągłej (gdzie kurwa!?), no i wyszło mu 1450-2250zł mandatu.

______________

Rząd chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało...
Zgłoś
Avatar
mieszambeton 2013-10-08, 5:39 25
Szczerze? Wku***rwiaja mnie tacy rowerzysci. Jezdzi taki po miescie jakby byl samochodem, wez tu skrec albo wyprzedz takiego w centrum. Co to sciezka rowerowa? I jeszcze ta kamera, szkoda ze sobie CB do tego roweru nie zamontuje. A tak pozatym to nie zachowal bezpiecznej odleglosci od poprzedzajacego pojazdu.

Cytat:

1. Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu - 200zł
2. Naruszenie zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach - 300zł
3. Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie - 100-300zł



Tak. Ty na pewno wyprzedasz rowery z zachowaniem zasady linii ciaglej. Zapier*** sz za takim 20km/h a za Toba 20 samochodow. OK!

A to ze kierowca samochodu to cham i prostak to swoja droga.
Zgłoś
Avatar
corey 2013-10-08, 5:51 19
Ashby napisał/a:

Litera W na przedzie mówi wszystko. Nikt w Polsce nie jeździ z tak iście skurwysyńskim chamstwem jak warszawiacy. Taka prawda.



WZ 40001 65000 -Powiat Warszawski Zachodni - gmina i miasto Łomianki
Zgłoś
Avatar
dzone 2013-10-08, 6:16
na stos Go!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie