18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Prawie jak w Rosji
DustandBlood • 2013-10-08, 0:20
Kto według Was zawinił i co sprawiło, że kierowca dostał białej gorączki? Są blachy więc ewentualnie można by... hmm... no, podobno łatwo jest namierzyć gościa

Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-10-08, 17:38
up - a skąd jesteś?

______________

Jeśli nie boli, to źle to robisz.
Zgłoś
Avatar
Antek009 2013-10-08, 17:38 1
Jak żona nie daje, to nieważne czym jeździsz, wkurw zawsze taki sam...
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-10-08, 17:40
kondziovsky napisał/a:

up - a skąd jesteś?


A chuj Cie interesuje
Zgłoś
Avatar
szczupak01 2013-10-08, 18:14
@Ashby WZ to zachodnie powiaty i rejony. Czyli też Łomianki i wszystkie tego typu wsie, a więc niekoniecznie Warszawa.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-08, 18:50
Zalirq napisał/a:

McMenel

Rozumiem, że pieszego też rozjedziesz, bo go "nie zauważyłeś"? Jest przejazd dla roweru, to musisz uważać a nawet się zatrzymać jak jest gorsza widoczność, przez takich jak Ty nie można nawet spokojnie przez pasy przejść ;/ . Jak nie potrafisz tego ogarnąć to oddaj prawo jazdy, bo jesteś zagrożeniem na drodze.



Osz kurwa zrób sobie prawo jazdy to pogadamy OK... Teraz rowerzysta ma możliwość nie zatrzymywania się przed skrzyżowaniem jeżeli ma zielone. Zajebiście że jedzie 40 km/h taki skurwiel nie zatrzymuje się i nie zwraca uwagi na to iż ktoś może kurwa warunkowo skręcać. Pieszego zobaczysz , pieszy nie zapierdala tak że nie wiesz czy zdążysz czy nie. Teraz trzeba też kurwa wiedzieć jak prędko rowerzysta zapierdala po ścieżce żeby kurwa mieć cholerną możliwość nie wpierdolenia się na niego bo nie chce mu się zwolnić przed skrzyżowaniem. Kierowcę samochodu obowiązuje wzmożona czujność ale jebanego rowerzysty już nie. To ja muszę czaić czy ten gościu na rowerze co mijałem go 30 m wcześniej będzie na tyle wariatem iż będzie chciał na pełnej kurwie przejechać.
Zgłoś
Avatar
RedragooX 2013-10-08, 18:54
Trzeba było mu z Nokii wyj***ć i po kłopocie...
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-10-08, 20:01
no i wkurwiłeś Jerzego Stuhra
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-08, 20:49
Przestańcie ludzie szczekać na siebie nawzajem. Wszystkiemu winny jest rząd, który nie troszczy się o to, żeby wybudować ścieżki rowerowe. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2013-10-08, 21:32
Zawinił jeden i drugi. Generalnie hamstwo z obu stron tyle, że kierowca auta dał się sprowokować prędzej i tyle w temecie. Warszawka.
Zgłoś
Avatar
Pupgo 2013-10-08, 22:14
Basmacz napisał/a:

Nie bronię gościa z samochodu ale wiem jedno: w mojej wieloletniej karierze kierowcy nic nigdy nie było w stanie wkurwić mnie tak jak przedstawiciele tej zarazy na 2 kółkach. I nie jestem w tym sądzie odosobniony. Większość kierowców z którymi rozmawiałem uważa rowerzystów za najbardziej wkurwiające gówno jakie można na drodze spotkać.



Puknij się w tą pustą dynie basmacz ssacz.
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-10-08, 22:33
eeee znawcy kurwa blach, W na poczatku to nie tylko "WARSZAWA" bo WR to Radom, WM to Minsk Mazowiecki. Poza tym po huj z nim gadał? Albo wpierdol albo psiarskie jak woli pokojowo rozwiazywac sytuacje
Zgłoś
Avatar
bania1212 2013-10-08, 23:09 1
Uwaga na drugą literę rejestracji R - wtedy to może być chytra baba i podjebać rower, kamerę i kask
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-10-08, 23:12
CRITTER napisał/a:

@up

Chciałbym zobaczyć Twoją "dynamiczną" jazdę w mieście, którego nie znasz... Gdy jesteś gdzieś pierwszy raz i szukasz konkretnego adresu w nieznanej Ci okolicy. Stety, czy niestety Warszawa to nasza stolica, centrum zarządzania naszym małym wszechświatem, Polską zwanym Dlatego też faktycznie spory ruch stwarzany jest przez osoby spoza wyśmienitego kręgu mieszkańców Warszawy.
Swoją drogą - ciekawe masz poglądy na temat "niewarszawiaków" - alboś Pan ze Stolycy, albo nikt.

Pozdrawiam



Różne są podobno szkoły jazdy polskich kierowców. Jedna mówi, że jak się nauczysz jeździć w Warszawie to wszędzie w Polsce bez problemu będziesz jeździł. Nie wiem jak ja jeżdżę, nie mnie to oceniać, w każdym razie nie dostaję szoku i nie wpadam w panikę w Łodzi, Poznaniu, Katowicach czy Krakowie widząc wysoki wiadukt, ciemny tunel, czy rondo z 3 pasam przez które przejeżdża tramwaj czy trolejbus.

Po za tym jeżdżąc po dużych miastach Polski, a takich miast w Polsce jest około 10, nie widzę jakieś większej różnicy w sposobie jazdy kierowców. Najgorsi są tacy z mieścin kilkunasto i kilkudziesięciotysięcznych, tacy mają najwięcej do powiedzenia o sposobie jazdy warszawiaków i innych.

Mylisz się, jeśli sugerujesz, że mam "wrogie" poglądy wobec niewarszawiaków. Mam w dupie kto tu przyjeżdża i co robi jeśli mnie nie atakuje i nie stęka jak mu tu źle i jacy to warsiawiacy są be, jak to ciężko tu żyć i ciężko trzeba pracować a wszystko drogie w tej Warszawie i brudne.

Chuj tam nie ciężko, ja tu się urodziłem, żyję, pracuję, mam zwykłe mieszkanie, zwykły samochód, i kurwa telewizor bez rat. Jeżdżę na wakacje, i przejeżdżając przez Kraków, Poznań czy Trójmiasto nie stękam na mieszkańców przez CB radio, nie mam kompleksów i nie muszę się uzewnętrzniać.

______________

Stay back 100 meters or you will be shot
البقاء على بعد 100 متر الظهر أو تكونوا بالرصاص
Zgłoś
Avatar
b1er00t 2013-10-09, 0:10
WZ = Warszawski Zachodni czyli takie wiochy jak Łomianki czy Ożarów Mazowiecki, a nie Warszawa.
Koniec przekazu.

______________

b1er00t
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-10-09, 10:42
Basco napisał/a:

@up Toż to są auditorzy... m.in. Orbis Hotel... Podobno przy audycie to kurwy nie z tej ziemi, potrafią ważyć kotlety i z miarką mierzyć ilość kawy w filiżance. Oby mu ktoś ryja okopał.



Silliker Polska, to audytorzy? Weź, pizgnij się w czerep przez lewe ramie.
Silliker Polska jest laboratorium mikrobiologicznym, badającym m.in. czystość żywności, czy wody. Tego jestem w 100% pewny, bo to moja gałąź zawodowa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie