18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Velture 2018-09-04, 13:25 34
Kurwa. Prawko jeśli ma zabrać dożywotnio i za stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym maksymalny wyrok.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2018-09-04, 13:40
I szybko na 'lewy' pas... Co za pizda.
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-09-04, 14:00 6
Dojebać pasiak za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy i można iść się napić.
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2018-09-04, 16:12 5
Takiej kurwie z miejsca powinni dać 25lat do namysłu, albo go spakować i wysłać jako manekina do crash testu....
Zgłoś
Avatar
KoEj 2018-09-04, 16:50 9
I weźmie taki osobnik zabije innych, którzy jechali przepisowo.
Zgłoś
Avatar
z................h 2018-09-04, 18:19 18
Nie rozumiem jak można odjebać takie tarło i jeszcze walić na pełnej kurwie lewym pasem.
Ciekawi mnie co "myśli" taka umysłowa spierdolina, pewnie: "kurła, wjebałem sięm pod prąd to chociaż pojadę przepisowo prawym"
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-09-04, 18:42 8
W Polsce za takie cos zagraniczni turysci dostaja 50 euro mandatu. Rodacy moze troche wiekszy mandacik...

To jest kurwa kpina. Za takie cuda prawko dozywotnio w smietnik a auto skonfiskowac na licytacje.
Ja tego nie rozumiem. Za przekroczenie predkosci jest wiekszy mandat. Przeciez tutaj o maly wlos i czolowka. Ktora zazwyczaj konczy sie smierrelnie. Chore.
Zgłoś
Avatar
toka 2018-09-04, 19:36 1
Zawsze mnie zastanawiało jakim trzeba być debilem, żeby wjechać na autostradę, czy tam ekspresówkę pod prąd jak są wszędzie wjazdy kierunkowe? No to już trzeba mieć wybitne parcie na jazdę i robić to z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2018-09-04, 19:56 1
tty ty ry ty... wy nie lepsi...ty
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-09-04, 20:11 9
GDzie są te ciężarówki na lewym jak ich potrzeba
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-09-04, 20:38 4
Z jednej strony, owszem debil, idiota, itp. Zgoda.

Ale z drugiej strony mamy przy takich sytuacjach absurdalnych wręcz rozmiarów "święte oburzenie", podczas gdy inne zachowania na drodze będące również gigantycznym zagrożeniem dla życia innych ludzi są relatywizowane i pobłażane np. jazda szybciej niż odległość widoczności na zatrzymanie. Takie zachowanie jest wręcz masowo usprawiedliwiany, że jeździ "szybko ale bezpiecznie". Taki chuj! Może mieć umiejętności Kubicy a jak wyjeżdżając zza łuku poziomego lub pionowego drogi tuż za polem widoczności pojawi się jakaś przeszkoda to jeśli jedzie szybciej niż wynikające z prędkości droga hamowania to równie dobrze może jeździć z zamkniętymi oczami - na tej samej zasadzie, że jak będzie miał farta i nic się na drodze nie pojawi to przejedzie, a jak nie będzie miał farta to się rozpierdoli o coś lub o kogoś.
Inny przykład to jazda na zderzaku, czy też żeby być bardziej precyzyjnym w odległości mniejszej niż pojazd pokonuje w ciągu dwóch sekund. Tak jeździ gigantyczna ilosć kierowców. I znowu ta sama historia - jazda na czystego farta. Jeśli akurat poprzednik nie depnie do podłogi po heblu (różnie może być, sarna się na poboczu objawi, awaria pojazdu, itp.) to się uda, a jak depnie to nie ma ludzkiej siły by mu nie zrobić z dupy jesieni średniowiecza.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-05, 14:55 1
Sigonek napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić o ch* chodzi z prawkiem znalezionym w chipsach ? Że niby posiadanie tego dokumentu świadczy o czymkolwiek ? Te nędzne 30 godzin w Lce miałoby kogolwiek nauczyć poruszać się płynnie w ruchu drogowym ? Przecież to jest jedna wielka ściema. Na kursach uczą tego jak zdać egzamin i nic ponad to. Doświadczenie przychodzi samo z czasem, a że ludzie o niewolniczej mentalności oddali się pod kuratelę urzędnika to już inna para kaloszy. Coroczne zmiany w przepisach egzaminacyjnych sprowadzają się tylko do jeszcze głębszej penetracji kieszeni. Czy zaostrzenie przepisów poprawiło wymiernie bezpieczeństwo na polskich drogach ? Czy stawianie puszek, kitranie się z iskrą po krzakach, ustawienie tysiąca znaków na 100 metrowym odcinku zmieniło cokolwiek ?
Pozwalacie się ku*** doić i to jest najgorsze w tym wszysktim.


AMEN, AMEN, AMEN.
Wiele razy to powtarzałem. Dorzucił bym do tego jak można kogoś nauczyć jeździć jak kurs kosztuje 899 zł?

Praktyka w szkole jazdy to 30h zegarowych. Przyjmując, że auto w ciągu godziny może pokonać średnio 50 km wychodzi nam, że kursant przy pomyślnych wiatrach robi w ciągu tego czasu 1500 km.
Przyjmując średnie spalanie auta jako 7 l bo nie sądzę, że osoba bez doświadczenia jeździła ekonomicznie to wychodzi nam, że kursant zużywa 105 l paliwa. Nie wliczamy do tego dojazdów instruktora po kursanta. Przy cenie paliwa po 5,20 wychodzi nam koszt 546 zł.
Odejmując od ceny kursu kwotę paliwa: 899-546 zostaje nam 353 zł. Dzielimy to przez 60 h kursu (30 teoria + 30 jazdy) wychodzi zarobek 5,88 zł za godzinę pracy. Nie odjąłem od ceny kursu nawet podatku... a trzeba płacić leasing auta, wynajem sali, materiały, raty za komputery, rachunki...
Czy ktoś mi wyjaśni jak za takie pieniądze można kogoś nauczyć jeździć? Banda debili siedzi po urzędach i co roku wymyślają kolejne debilizmy, które nie służą niczemu a nikt z rządzących nie zwrócił uwagi, że polski krwawy dziki kapitalizm doprowadził do patologicznej sytuacji w której szkoły nauki jazdy wykończyły się wojną cenową bo jak wiadomo w polskiej "innowacyjnej" gospodarce byznesmani potrafią o klienta walczyć tylko niską ceną. Przez to teraz pracują za ćwierć darmo. Jak instruktorzy nie przykombinują to nie są w stanie za taką kasę utrzymać szkoły. Więc z 30 h teorii i 30 h praktyki ile naprawdę odbywa kursant?
Za moich czasów 17 lat temu kurs kosztował 2000 zł i to przy innej wartości pieniądza bo teraz złotówką się taniej podciera niż papierem do dupy i przy mniejszej liczbie godzin kursu a już wtedy musieli kombinować, żeby przeżyć...
Zgłoś