18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
shadow4601243 2014-02-06, 12:03
@PatrolZG a na kogo głosowałeś? Jeśli na nikogo to jak najbardziej jest to Twój rząd, bo przyczyniłeś się do jego wyboru
Zgłoś
Avatar
Michal1391 2014-02-06, 12:13
A ja mam w dupie plucie na tych małych złodziejaszków. Jak ktoś ma głowę na karku sam potrafi zarobić sobie taką premie i przynajmniej nikt mi jej nie będzie wyliczał. Jak widzę ludzi w wieku produkcyjnym co potrafią tylko narzekać, że im państwo nie dało to śmiać się chce. Ale za 1500 do pracy nie pójdzie mimo, że mieszka z rodzicami i nie musi na nic wydawać. Ale przecież skończył filozofie to chciał by żyć jak Platon.
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-02-06, 12:33
dawiddb napisał/a:



Przez takich tępych imbecylów jak Ty jesteśmy w tym burdelu. Na szczęscie są jeszcze ludzie, dla który wartości są ważniejsze od kasy. Sprzedajna dziwka jestes, tyle Ci powiem.



Tak, tak, tak..Ty mając 22 lata nigdu nie widziałeś i nie zobaczysz na oczy tylu pieniędzy ile oni zajebali. Taka jest smutna prawda. Ilu jest ludzi którzy zarobili pieniądze TYLKO ciężką pracą? A ilu którzy kręcili itp? Z Twoim 1500zł nie poszalejesz jak oni, ale będziesz się nadal sprzeciwiał jaki Ty to jesteś uczciwy. A kurwa nim się obrócisz, pyknie Ci 50 na karku a Ty nadal nic nie będziesz miał. Życie jest niestety okrutne, a Ty bądź uczciwy..tylko wspomnij moje słowa
Zgłoś
Avatar
varatoma 2014-02-06, 13:33
Lepiej Po niż pis.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2014-02-06, 15:53
Najgorsze że w tym kraju jest to że nie ma alternatywy - mamy wybór pomiędzy: socjalistą złodziejem/zajebistym socjalistą, schizofrenikiem/ultra socjalistami, złodziejami i do tego jeszcze komuchami. Korwin nie wygra (nie ma się co oszukiwać). Wszystko to jest kurewsko smutne.
Zgłoś
Avatar
Mavi 2014-02-06, 17:35
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Ceembe 2014-02-06, 17:43
Mavi napisał/a:



To jaki jest ten idealny ustrój? Komunizm? Dyktatura? Monarchia (dziedziczona), gdzie rządzi chuj spłodzony przez własnego brata?

Czy może monarchia elekcyjna, która od demokracji różni się tym, że jeden pacan ma całą władzę?

Nie podoba się? To wypierdalaj do korei, albo mongolii, ewentualnie do chin czy krajów afrykańskich. Drzwi otwarte, nikt za tobą tęsknic nie będzie.


Zajebiste podejście - nie podoba się to wypierdalaj bo nikt Cię nie chce...

...napisał ktoś kto albo ustawił się po znajomości albo zapierdala za 1500 na rękę i jest szczęśliwy Dzięki takim ludziom nigdy nie będzie dobrze.

A idealnego ustroju nie ma, co nie zmienia faktu że demokracja jest najgorszym z możliwych. Rząd motłochu.
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-02-06, 22:26
trzeba być na prawdę nieogarniętym życiowo zerem, żeby robić aferę z powodu przyznania premii wysokości 13 tys zł doradcom prezydenta prawie 40 mln państwa... to jest kurwa mać szczyt POPULIZMU. Niedouczone, buraki by chciały żeby wszyscy zarabiali tyle co oni... jebnijcie się w wasze durne łby
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2014-02-06, 22:29 1
Jakbyś douczony debilu potrafił czytać że tutaj dyskusja dawno przestała się rozbijać o obrazek z pierwszego posta.
Zgłoś
Avatar
Mavi 2014-02-07, 17:39
Ceembe napisał/a:

...napisał ktoś kto albo ustawił się po znajomości albo zapierdala za 1500 na rękę i jest szczęśliwy Dzięki takim ludziom nigdy nie będzie dobrze.



Napisał typ co łazi od opieki społecznej do gminy i woła żeby mu dać, bo mu się należy. 22 lata i taki zgorzkniały. To smutne.

Zadałem konkretne pytanie - jaki ustrój jest lepszy? Chciałem porozmawiać.

Odpowiedziałeś wyzwiskami i pyskówką. Przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest.

Tylko ty masz rację i tylko ty potrafisz ten kraj uzdrowić. Ryży pewnie też jest przekonany, że on wie najlepiej. Ale porozmawiać i posłuchać innych nikt nie chce.
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2014-02-08, 20:59
Mavi napisał/a:



Napisał typ co łazi od opieki społecznej do gminy i woła żeby mu dać, bo mu się należy. 22 lata i taki zgorzkniały. To smutne.

Zadałem konkretne pytanie - jaki ustrój jest lepszy? Chciałem porozmawiać.

Odpowiedziałeś wyzwiskami i pyskówką. Przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest.

Tylko ty masz rację i tylko ty potrafisz ten kraj uzdrowić. Ryży pewnie też jest przekonany, że on wie najlepiej. Ale porozmawiać i posłuchać innych nikt nie chce.


Człowieku Ty w ogóle widzisz co piszesz?

Chciałeś porozmawiać, ta? To po chuj zaczynasz dyskusję używając słowa "wypierdalaj"? Który ustrój jest gorszy? Wskaż mi lepszy, taki który rucha obywateli bardziej niż chujokracja.

Tego o opiece nawet nie skomentuję bo szkoda klawiatury. Żyj w swoim wyimaginowanym świecie.
Zgłoś