18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
JURNADZIDA 2019-01-30, 20:53 20
Powiedz co jej/im zrobiłeś, że Ci szykują takie niespodziewajki ?
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-01-30, 20:54 62
Ustaw kamere, tak zebys mial dowod, ze to sąsiadka. Później wytocz jej sprawę o usiłowanie morderstwa. Proste. Po sąsiadce.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-01-30, 20:55 21
ciekawe coś odjebał, że tak cię uwielbiają.
Zgłoś
Avatar
symeon94 2019-01-30, 21:02 3
Nic złego jej nie zrobiłem, z innymi sąsiadami żyje jak trzeba .
Jest takie coś jak zazdrość, to raczej główny powód.
Zgłoś
Avatar
JURNADZIDA 2019-01-30, 21:04 49
symeon94 napisał/a:

Nic złego jej nie zrobiłem, z innymi sąsiadami żyje jak trzeba .
Jest takie coś jak zazdrość, to raczej główny powód.



Nie no coś musi być jednak na rzeczy skoro od razu bezbłędnie zidentyfikowałeś sprawcę ! Opowiadaj, sadole jak rodzina .. nam możesz powiedzieć
Zgłoś
Avatar
symeon94 2019-01-30, 21:16 6
@JURNADZIDA
Widzę że oczekujesz historii nie z tej ziemi. Niestety musze cie zasmucić. Sobie nie mam nic do zaurzucenia. Po za tym że za darmo utwardzam oraz drenuje drogi (wszytko zgodne z prawem/zgłoszone do władz gminnych).Oraz na swój koszt zamawiam geodetów.
Odnośnie filmu :Kobieta bez wyobraźni , już nie chodzi o starty materialne.
Przecież na taką pułapkę mogło nastąpić dziecko.
Zazdroszczę dobrych sąsiadów...
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-01-30, 21:19 10
zgłosić kurwę na MO
Zgłoś
Avatar
JURNADZIDA 2019-01-30, 21:25 5
Jeśli ona to robi bez powodu to tym bardziej się na nią musisz zasadzić i wyeliminować zagrożenie bo Ci kiedyś z zaskoku jeszcze widły w plecy wpierdoli. Trudno mi uwierzyć w to, że takie akcje sąsiedzkie dzieją się zupełnie bez przyczyny.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-01-30, 21:27 3
O ile droga do Twojej działki nie biegnie przez jej posesję to jest to chore postępowanie i zgłosiłbym to na policję!
Zgłoś
Avatar
zomos 2019-01-30, 21:30 3
A ja jestem w stanie w to uwierzyć. Przyczyną może być to że np. Sąsiad pozbierał jabłka które spadły za jego płot a jabłoń rośnie na działce sąsiadki. To je polska panie! Tu się np. sąsiad pyta czy jak będzie kopał staw to czy może ziemię zwalić na twoją łąkę a ty na to że nie a ten chuj i tak to zrobi bo co bo to ziemia a to że tam teraz góra to chuj . Polska.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-01-30, 21:33 38
Kiedyś też myślałem, że ktoś musi mieć jakiś powód, dzisiaj już wiem, że niektórzy są po prostu popierdoleni
Zgłoś
Avatar
symeon94 2019-01-30, 21:49 6
Na policję zgłosiłem ,przyjechali z kryminalnego.
Zabrali dowody w postaci 7 takich pułapek.
I na tym się skończyło.
Póki nie mam dowodu w postaci nagrania że to właśnie ona robi podejrzewam ze nic się nie zmieni.
Jedynym słusznym rozwiązaniem to chyba fotopłapki.
Będzie przynajmniej jakiś materiał na sadistic
Zgłoś
Avatar
JURNADZIDA 2019-01-30, 22:00 1
symeon94 napisał/a:

Na policję zgłosiłem ,przyjechali z kryminalnego.
Zabrali dowody w postaci 7 takich pułapek.
I na tym się skończyło.
Póki nie mam dowodu w postaci nagrania że to właśnie ona robi podejrzewam ze nic się nie zmieni.
Jedynym słusznym rozwiązaniem to chyba fotopłapki.
Będzie przynajmniej jakiś materiał na sadistic



Rozumiem, że przyjechali i pojechali. Nie złożyłeś zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na komisariacie policji ?
Zgłoś
Avatar
symeon94 2019-01-30, 22:24
Tak, tak złożyłem. Sprawa trafiła do sądu ale ze względu na brak wystarczających dowód , sprawę umożono. Sąsiadka się nie przyznała się do zarzutów.
Zgłoś