18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Witam Sadoli, natknąłem się dzisiaj na taki artykuł:

Do prawdziwej kłótni doszło w studiu TVP, w programie „Sprawa dla reportera”. Wzburzony tematyką poruszaną na wizji oraz faktem, iż rozmowa nie toczyła się wobec problemów, które zgłosił, prezes stowarzyszenia „Dzielny Tata” Michał Fabisiak opuścił studio głośno wyrażając co sądzi o programie.

„Ja protestuję w związku z czym wychodzę ze studia, bo widzę, że nie chcemy rozwiązać w studio tego problemu, który jest w Polsce. Tylko będziemy rozmawiać o muzułmanach, Żydach, o firmach zagranicznych, że mamy ich szanować, a tymczasem milion ojców w Polsce, którzy nie widzą swoich dzieci, bo Pani reprezentuje tylko dwa procent matek, tylko dwa procent matek nie widzi swoich dzieci. Przyszliśmy jak małpy to studia. Jestem prześladowany przez państwo polskie, widzę, że pani redaktor nie chce tego zmienić. Nasze dzieci będą znowu czekały kolejne miesiące, w proteście wychodzę, wyciągam transparent, robię demonstrację przed studiem. Kiedy wreszcie zaczniecie problem ojca poruszać w telewizji? Dziękuję bardzo, wychodzę. Do widzenia. Cztery lata czekam na mojego syna! Cztery lata proszę żeby program zrobić. Cztery lata piszemy do pani, żeby zrobiła pani program. Dopiero program jest robiony jak kobiety przychodzą do studia! – mówił w programie Sprawa dla reportera prezes stowarzyszenia „Dzielny tata” Michał Fabisiak.

Cała akcja od 17:25 ale można zobaczyć całe.

film:
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2014-12-06, 16:28
Cytat:

Ojciec ma zarabiac i pompowac kase w byla zone i swoje dziecko ktorego czesto nie ma prawa widywac. Kobieta siedzi w domciu popija kawusie i plotkuje przez telefon z psiapsiulkami, biega po centrach handlowych wywalajac wiekszosc kasy na swoje widzimisie, a to wszystko napewno nie dobrowolnie sponsoruje byly maz. Tak wlasnie wyglda, ciezkie zycie samotnie wychowujacej matki.

to że twoje doświadczenie są takie nie znaczy że każda matka taka jest, owszem takie cipy znajdą się po jednej i drugiej stronie ale nie wrzucajmy każdej kobiety do jednego wora
Zgłoś
Avatar
Hespe 2014-12-06, 16:30 1
Odniosę się do całego programu, nie tylko do wystąpienia po 17stej minucie. Ogólnie rzecz biorąc widzę tutaj sporo hejtów na samą matkę.

Cytat:

Dobrze mówi facet, kobieta urodziła ale on też ma prawo widywać swoje dziecko. RASIZM sama ta k***a jest rasistką, wk***ia mnie takie gadanie i wyzywanie od rasistów. Ja tej osobie dałbym w twarz bo na 100% nie przeżyła takiego odseparowania od dziecka co na pewno jest bolesne jeżeli je się kocha. A do tego pie**olą o głupotach zamiast coś z tym zrobić. Taka super świetna pani redaktor, która ma wyj***ne na ojców.
4 lata czekać żeby zobaczyć syna/córkę przecież to jest patologia dziecko po takim czasie nawet nie będzie wiedziało jak się zachować przy takim rodzicu bo odseparowane o nim zapomni.



Tak, tak... na sadisticu jest ogólny hejt na muslimów itp... co oczywiście lubię, ale w tej sytuacji trzeba się wyzbyć uprzedzeń religijnych To, że ktoś tam sobie powtarza rasizm, to niech sobie powtarza, jednakże to nie jest meritum tej sprawy.

Fakt faktem nie znamy sprawy od strony ojca, bo oczywiście nie brał aktywnie udziału w programie. Dlatego przede wszystkim powinniśmy komentować filmik na podstawie tego co widzimy i słyszymy. Według mnie orzeczenie sądu dające prawo do opieki nad dzieckiem ojcu jest bardzo krzywdzące dla matki. Wyrok, oraz uzasadnienie są po prostu śmieszne, sama pani mecenas nie posługiwała się żadnymi konkretnymi argumentami. Z punktu widzenia matki- to ona była bita i upokarzana. Nie znamy oczywiście przyczyny zachowania męża- może faktycznie miał powód, jednakże o tym nie ma zbyt wiele...

Odnośnie samego sądownictwa w sprawach wychowywania dzieci jest oczywiście kontrowersyjne i baardzo często krzywdzące dla mężczyzn. Rozumiem, że Pan, który wyszedł ze studia cierpi, ale jak dla mnie to ni z gruchy ni z pietruchy zaczął swoje show.

PS: Dobra dupa swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-12-06, 16:38 4
Niech ta zjebana jaworowicz się kUrwa nauczy normalnie siedzieć, a nie kurwa "leży" czy ki chuj na tym kurwa krzesle
Zgłoś
Avatar
K................D 2014-12-06, 16:57 2
Muslimy mają ciężko w Polsce , i dobrze
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-12-06, 17:12
Kaloryfer2D napisał/a:

tak, to jego telewizja. płaci na nią przymusowe podatki



A jak cię napadnę, zabiorę ci twój hajs i na "do widzenia" powiem, że ten zabrany ci hajs wydam tylko na biedne dzieci, a w rzeczywistości wydam jedynie na dziwki i prezerwatywy to też będziesz miał do mnie pretensje, że kasę wydałem nie tak jak ci obiecałem?

Jak naiwnym trzeba być by mieć założenie; "płacę podatki więc wymagam"?
Zgłoś
Avatar
milling 2014-12-06, 17:59 16
Kuriki, krótko: jebnij się w łeb
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-12-06, 18:40
Kuriki napisał/a:

Kuriki, krótko: jebnij się w łeb



Pfff... Your mother
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2014-12-06, 20:33
Psycho tata.pl słynie z porywania dzieci, ukrywania ich i utrudniania kontaktu. Znajomej porwali ostatnio dziecko. Tatuś (niezły psychol) mógł widywać dziecko kiedy chciał ale było mu mało, tzn. nie było mu mało dziecka, było mu mało cierpień przysporzonych matce która kochała go do czasu gdy w listopadzie kazał jej stać z 2 miesięcznym dzieckiem przed domem przez pół dnia bo robił remont.
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-12-06, 20:55
Za "zwykłego zjadacza chleba" ta gruba i spasiona baba powinna zebrać kopa w ryj, a potem stracić apanaże "dziennikarskie"
Zgłoś
Avatar
gosiakowyymis 2014-12-06, 21:13 1
Kod:
https://www.youtube.com/user/fabi55555


jakby ktos nie znal sprawy tego ziomeczka ze studia wyzej jest kanal jego na YT jest tam pare filmow co gosciu powiedzmy "odwala" jakies akcje, bo jego syn po tylu latach sie zwyczajnie boi jego odjebywanek
Zgłoś
Avatar
daemon 2014-12-06, 21:32 2
Ten telewizyjny kurwiszon nie robi nic dla ludzi. Robi z siebie wielką gwiazdę w programach, wcina się każdemu w słowo, a gdy wyłączą kamery ma wszystko w dupie. Naiwni są ludzie, którzy idą do tego programu.
Zgłoś
Avatar
Romand 2014-12-06, 21:39 3
Cytat:

"Jeśli w tej sprawie jest pani w gorszej sytuacji bo jest pani kobietą, jest pani cudzoziemką, jest pani innej religii niż chrześcijańska to to jest nie w porządku."


Esencja politycznej poprawności - nie sam fakt dyskryminacji jest problemem tylko to, że dyskryminowana jest niewłaściwa osoba. Dyskryminacja białego, heteroseksualnego, chrześcijanina jest jak najbardziej dopuszczalna i zgodna z lewackim prawem.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-12-07, 0:59
Ciekawe dlaczego jest dziesięć sekund zacięcia i ciszy, jebana cenzura jeszcze kurwa. Nie dość, że w TVP nie ma kurwa generalnie co oglądać, a najlepszy chyba aktualnie "dziełem" TVP jest Czas Honoru i denna Rodzinka.pl, to jeszcze kurwa dopierdalają cenzurę. Kiedyś był Pitbull i to było chyba najlepsze co wyszło z TVP...
Byliście kiedyś na wakacjach zagranicą i np. poparzeni musieliście zostać w pokoju i raczyć się "rozrywkami" typu TVP kultura, TVP Polonia i TVP Historia? Ja tak. Jakość czasami jak w telewizji z lat '90. Programy kurwa nie wiem kto robi.. Przecież ci ludzie tego nie robią charytatywnie tylko dostają za to ciężką kasę(chciałbym przypomnieć, że w tym kraju nawet 4tysie to ciężka kasa) i odpierdalają taką manniane, że kurwa ja pierdole. Naprawdę te programy są tak ciężkostrawne, że ma się wrażenie jakby to robiły jakieś leśne dziadki bez szkoły.. aha zaraz żyjemy w III RP. KURWA! Już bym wolał oglądać polskich "youtubersów" niż te jebane programy z TVP.
Zgłoś
Avatar
thor141888 2014-12-07, 13:14 1
Pierdolenie Ja mam córkę wywiezioną do Niemiec już 3 lata walczę. Teraz już w sądzie Niemieckim.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-12-07, 16:26
Problem polega na tym ze, prawo generalnie juz od zawsze stoi po stronie kobiet. Te prawo jest dodatkowo naginane i wykorzystywane w niewlasciwy (przesadny) sposob. Dlatego tak krytycznie opisalem podejscie do otrzymywania alimentow "przez matke polke" To wy nazwaliscie takie kobiety kurwiszonami, ale ja napewno tego negowal nie bede;) Jezeli chodzi o ojcow migajacych sie od placenia alimentow i zatajania dochodow, i porywania swoich dzieci,co czyni ich meskimi kurwiszonami. To oczywiscie ze tacy istanieja, tego tez nie bede negowal. Ale zdecydowana wiekszosc tych meszczyzn jest doslownie zmuszana do takiego zachowania. Wlasnie przez to ze sa z gory przez sady dyskryminowani i wykorzystywani, jest im przypisywana rola dojnej krowy bez zadnych praw. Dlatego czesto robia to co robia, nie maja wielkiego pola manewru i radza sobie w jedyny dla nich wlasciwy i mozliwy sposob. I to jest takie bledne kolo napedzane przez wadliwe prawo w wadliwym systemie. Gdzie jedna strona zawsze jest na wygranej pozycji, a druga strona z gory ma przypieta metke ofiary bez mozliwosci obrony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie