18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Witam Sadoli, natknąłem się dzisiaj na taki artykuł:

Do prawdziwej kłótni doszło w studiu TVP, w programie „Sprawa dla reportera”. Wzburzony tematyką poruszaną na wizji oraz faktem, iż rozmowa nie toczyła się wobec problemów, które zgłosił, prezes stowarzyszenia „Dzielny Tata” Michał Fabisiak opuścił studio głośno wyrażając co sądzi o programie.

„Ja protestuję w związku z czym wychodzę ze studia, bo widzę, że nie chcemy rozwiązać w studio tego problemu, który jest w Polsce. Tylko będziemy rozmawiać o muzułmanach, Żydach, o firmach zagranicznych, że mamy ich szanować, a tymczasem milion ojców w Polsce, którzy nie widzą swoich dzieci, bo Pani reprezentuje tylko dwa procent matek, tylko dwa procent matek nie widzi swoich dzieci. Przyszliśmy jak małpy to studia. Jestem prześladowany przez państwo polskie, widzę, że pani redaktor nie chce tego zmienić. Nasze dzieci będą znowu czekały kolejne miesiące, w proteście wychodzę, wyciągam transparent, robię demonstrację przed studiem. Kiedy wreszcie zaczniecie problem ojca poruszać w telewizji? Dziękuję bardzo, wychodzę. Do widzenia. Cztery lata czekam na mojego syna! Cztery lata proszę żeby program zrobić. Cztery lata piszemy do pani, żeby zrobiła pani program. Dopiero program jest robiony jak kobiety przychodzą do studia! – mówił w programie Sprawa dla reportera prezes stowarzyszenia „Dzielny tata” Michał Fabisiak.

Cała akcja od 17:25 ale można zobaczyć całe.

film:
Zgłoś
Avatar
f................7 2014-12-06, 13:08 182
Dobrze słyszałem jak jakieś kurwy z tyłu szeptały "rasizm", gdy ten zdesperowany człowiek się oburzył o położył lachę na program?
Zgłoś
Avatar
Chiaom 2014-12-06, 13:17 71
Dobrze mówi facet, kobieta urodziła ale on też ma prawo widywać swoje dziecko. RASIZM sama ta kurwa jest rasistką, wkurwia mnie takie gadanie i wyzywanie od rasistów. Ja tej osobie dałbym w twarz bo na 100% nie przeżyła takiego odseparowania od dziecka co na pewno jest bolesne jeżeli je się kocha. A do tego pierdolą o głupotach zamiast coś z tym zrobić. Taka super świetna pani redaktor, która ma wyjebane na ojców.
4 lata czekać żeby zobaczyć syna/córkę przecież to jest patologia dziecko po takim czasie nawet nie będzie wiedziało jak się zachować przy takim rodzicu bo odseparowane o nim zapomni.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-12-06, 13:27 82
Ojciec ma zarabiac i pompowac kase w byla zone i swoje dziecko ktorego czesto nie ma prawa widywac. Kobieta siedzi w domciu popija kawusie i plotkuje przez telefon z psiapsiulkami, biega po centrach handlowych wywalajac wiekszosc kasy na swoje widzimisie, a to wszystko napewno nie dobrowolnie sponsoruje byly maz. Tak wlasnie wyglda, ciezkie zycie samotnie wychowujacej matki.
Zgłoś
Avatar
oksio2 2014-12-06, 13:33 18
Kurwa wszędzie rasizm, faszyzm i chuj wie co jeszcze. Już własnego zdania nie można mieć. Gdzie ta jebana tolerancja o którą "walczą" te zidiociałe organizacje, dla których tak naprawdę liczy się tylko hajs. Gdzie tolerancja dla mojej nietolerancji, gdzie wolność słowa. Ten świat za jakiś czas tak pierdolnie, że usłyszą to trylion lat świetlnych stąd.
Zgłoś
Avatar
maoRys 2014-12-06, 13:55 36
1000 zl kurwa alimentow miesiecznie i moge dzieciaka zabrac do siebie 2 razy w roku na 2 tygodnie, a widywac moge jak jasnie pani bedzie miala humorek. W polsce ojciec to doujna krowa, masz prawo placic i zamknac pysk
Zgłoś
Avatar
Siobhan 2014-12-06, 13:56 9
@Tco pierdol pierdol... nie generalizuj, bo o super biednych ojcach, którzy pracują na czarno i ukrywają swoje finanse = nie płacą na swoje dzieci, bo przecież nie mają żadnych dochodów (!), a przy okazji nie wykazują najmniejszej chęci zobaczenia dziecka na własne oczy też można sporo powiedzieć.
pizdy są po tej i po tamtej stronie.
ważne, żeby kochać swoje dziecko i nie być egoistą względem tego, czy się swojego eks lubi czy nie lubi, czy ma się urazę itd.
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-12-06, 14:00 46
Bardzo mi się to podoba. Cieszy mnie to, że są ludzie którzy się nie boją publicznie wyrazić tego co myślą. Ma chłop rację.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-12-06, 14:09 11
Jak już ktoś wcześniej napisał, tak z jednej jak i z drugiej strony są kurwy. Najgorsze jest to, że podczas takich przepychanek cierpią dzieciaki. Choć fakt faktem, że sądy w głębokiej piździe mają ojców. Matka chla i ćpa a i tak dostanie dziecko, a ty kurwa płacisz alimenty, dziecko widzisz raz na miesiąc i chuj wie gdzie znika kasa. Skoro płacę na dziecko to może kurwa niech pokaże rachunki i paragony co z tej kasy poszło na dzieciaczka a co głupia pizda na siebie wydała.

Kurwa, ależ mnie ten temat zagotował.
Zgłoś
Avatar
A................i 2014-12-06, 14:12 11
ale maja refleks w tej reżyserce hehe myślałem że ci frajerzy wcześniej materiał utną,
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-12-06, 14:45 4
Miałem kumpla którego stara żyła z alimentów na niego i jeszcze utrzymywała za to drugie dziecko, które machnęła z jakimś pijakiem, od którego oczywiście nie szło wyciągnąć alimentów. Sama się oczywiście pracą nie skalała.
Najprostsze rozwiązanie:
2 tygodnie u ojca, 2 u matki i żadnych alimentów.
Dziecko źle na tym nie wyjdzie, bo ojciec nie zostanie dojną krową a mamusia nie będzie żyła za alimenty które mają być na dziecko.
Chyba,że ktoś nie chce u siebie trzymać dzieciaka - to niech buli i to słono.
A jak nie ma "dochodów" to obowiązkowo 168 godzin prac społecznych i wypracowany zysk dla dziecka.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2014-12-06, 14:52 43
Najtrafniejszy jest cytat "Jak wrzucam monete do automatu z napojami, i maszyna wydaje mi napój, to jest on mój czy automatu?"...
Zgłoś
Avatar
bogulo 2014-12-06, 15:11
Moze Sadol naglosni, na glowna z tym!!!
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-12-06, 15:32
Ej, a to jest jego telewizja i jego program, że ma pretensje o to co jest tam pokazywane?
Zgłoś
Avatar
Kaloryfer2D 2014-12-06, 15:40 21
tak, to jego telewizja. płaci na nią przymusowe podatki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie