18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Prima aprilis porwanie
beowulf111 • 2013-03-05, 22:08
Jako że zbliża się prima aprilis przypomniała mi się historia z 2/3 lat jak koledzy zrobili dowcip w miejscu publicznym.
Wpadli na pomysł ,żeby upozorować porwanie.
Jeden z kolegów został zapakowany do bagażnika z związanymi rękoma, bagażnik przymknęli i podwiązali sznurkiem żeby łatwo było można go otworzyć od wewnątrz.
Akcja właściwa ,zatrzymują się na skrzyżowaniu(czerwone światło) kolega z bagażnika miota się w nim, po chwili otwiera bagażnik dokładnie się rozgląda wokół(miny ludzi bezcenne) i wychodzi z niego imitując ciche zamykanie klapy żeby porywacze nie słyszeli
Następnie biegnie przez ulice obok stojących samochodów, usilnie twierdzi do dziś, że słyszał dźwięk zamykanych drzwi w samochodach na ulicy. Porywacze "orientują" się i gonią go z okrzykami typu "wracaj kurwa bo cie zajebiemy" itp. Uciekinier biegł tak przez 2 ulice i następnie się spotkali i zapakowali już normalnie do samochodu.
Pojechali na zakupy i potem do macdrive'a ,chcą wyjechać na ulice wpadają radiowozy na sygnale i blokują drogę z obu stron(3 suki z przodu, 2 vectry z tyłu i seicento policyjne)
i zaczęło się przesłuchiwanie, wypytywanie gdzie uprowadzony itp itd. po 3 godz. nie mieli się czego doczepić, naskoczyli na uciekającego że przebiegł przez ulice w niedozwolonym miejscu ale ,że kumpel jest z tych bardziej ogarniętych powiedział,że w przeciągu 100 a nawet 200 m nie ma przejścia dla pieszych.Po konsultacji 3 funkcjonariuszy zawołali go jeszcze raz stwierdzając,że w tym miejscu był remontowany chodnik(nie dokończony) i zakaz ruchu pieszych, w konsekwencji czego ów kolega dostał 200zł mandatu.
Policjanci żalili się im ,że cała policja z miasta ich szukała i pośmiali się z nich trochę następnie wypuszczając
Jakby się ktoś pytał gdzie to było to w Tarnowie
Macie pomysły na tegoroczny Prima aprilis ? najlepiej w miejscu publicznym, ale żeby nic nie niszczyć
Zgłoś
Avatar
piołun 2013-03-05, 22:22 3
Za samą jazdę w bagażniku mogliby się przecież przyjebać
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-05, 22:26 1
Jak to miło powspominać piękne czasy szkoły i akcje jakie się wtedy odpierdalało Widzę że dalej o NASZYM, podkreślam kurwa jego mać, NASZYM wyczynie z przed ~10ciu lat dalej jest głośno Nie było to w prima aprilis, kryminalna nie jeździ i nie jeździła u NAS vectrami, nie ukrywam niebiesko było wtedy konkretnie jak NAS namierzyli. Mandatu też nikt wtedy nie dostał, tylko szoferowi zabrali dowód za brak przeglądu. Po nocy spędzonej na dołku i złożeniu wyjaśnień, puścili nas do domu, gdzie odbyła się jakże zasłużona libacja Jedyne co ci się pokrywa, to, to że akcja miejsce miała w Tarnowie. Dziękuję Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kares 2013-03-05, 22:37 64
a właśnie, że nie, bo to NASZA akcja z przed 11 lat. I nie w Tarnowie tylko w Radomiu. I nikt wtedy nie dostał mandatu, bo wszystkich nas zastrzelili na miejscu.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-05, 22:49
kares, twoja wersja wygrała Pomimo że moja jest prawdziwa
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-03-05, 23:09
spytam kumpla może ma jeszcze ten mandat chociaż wątpię że będzie go trzymał 3lata.
maxvolumePL nie wiem jak Ci mam to udowodnić ale akcja w 100 % prawdziwa
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2013-03-05, 23:28 1
Czyli jak mit o "misji na marsa" którą przywłaszczyły sobie wszystkie uczelnie w kraju.

Pics! or didn't happen!
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-05, 23:48 1
Breakdrowser, i tu się właśnie pojawia paradox. Jest w chuj akcji o których można by było opowiedziec, ALE we współczesnym świecie , jak nie masz dowodów ( które z resztą są do zmanipulowania bez większego problemu, photoshop i inne) każdy może Ci zarzucic że ściemniasz. A prawda jest JEDNA: Akcji o których się wspomina latami, się po prostu NIE NAGRYWA! Bo po co kręcic samemu na siebie bata (czytaj, kodeks karny Polskiego prawa)
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-03-05, 23:59
no bez jaj! Policyjne Seicento?!?!
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-03-06, 0:10
pkh tak policyjne,kumple się tam śmiali jaki to ma silnik
tak już widzę jak uciekający ze związanymi rękoma biegnie z telefonem i nagrywa albo ci co gonili raczej mało autentycznie by to wyglądało
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-06, 0:22
pkh, w seiczo, psy wożą psy
Zgłoś
Avatar
ryhuskaua 2013-03-06, 9:57
W drugiej części bajki są smoki ??.

znalazłem Cie.
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-03-06, 11:30
ryhuskaua to nie bajka i nie ten filmik( przecież opisałem inną sytuację)
człowiek opisuje prawdziwą sytuację i nikt mu nie wierzy a jak zmontowali filmik z ruskim co jedzie samochodem i w ogóle się nie przejmuje ,że leci meteoryt to wszyscy podłapali chociaż to był fejk albo to z małpą i ak47. Nie ma filmiku nikt ci nie uwierzy
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2013-03-06, 12:01
"Moja wersja jest mojsza, niż twojsza"
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-03-06, 18:41 1
Bomba na Wiejskiej. Prawdziwa.
Sadole docenią ten żart i się pośmieją.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie