18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Prima aprilis
ewenon • 2014-04-02, 18:57
Witam, chciałbym wam przedstwaić sytuację z wczoraj.
Jak wiecie wczoraj był 1 kwietnia czyli Prima aprilis i jak sie złożyło w Lotto byłą ładna sumka do wygrania co mi podsunęło fajny pomysł na żart. Na stronie lotto na żywo obejrzałem losowanie (trafiłem 2 ) i spisałem wylosowane numery. Skserowałem swój kupon, przerobiłem na kompie, że trafiłem 5 liczb (żeby nie było aż tak podejrzane) i wydrukowałem kupon na zwykłej czystej kartce co wyglądało naprawde realnie. Tak sie złozyło, że spałem wczoraj u dziewczyny (znamy sie jakieś 2 miesiące) i chciałem ją wkręcic. Robiąc kolacje poprosiłem ją aby sprawdziła czy coś trafiłem. Poszła do pokoju, po chwili do łazienki, wychodzi i mówi, że nic nie trafiłem.
Myślałem, że to żart, ale ona poszła do pokoju i usiadła na kanapie przed TV jakby nigdy nic. Wkurwiłem sie niemiłosiernie. Wziąłem orginalny kupon, położyłem jej na kolana i powiedziałem Prima Parilis. Po czym zabrałem swoje rzeczy i wyszedłem trzaskając drzwiami. Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.
Mam nadzieje, że wam sie nie trafi taka "dziewczyna" z jaką ja miałem przyjemnosć.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Rosiuu 2014-04-02, 20:13
brzydka, czy ładna, jedno stado..
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-04-02, 20:16 46
Cytat:

Najgorsze jest to, że w otoczeniu tak z 90% kobiet to takie szmaty. Znalezienie dobrej, ułożonej i wiernej kobiety, z którą będzie się też dało normalnie pogadać i która będzie ci poświęcać należyty czas i uwagę graniczy z cudem.



Kurwa Bonguś, ale Cie jakaś wychujała ładnie. Ale Ty zamiast zapomnieć i żyć dalej będziesz chodził i pierdolił, jakie to kurwy wszystkie i szmaty, co najmniej jakbyś był gimnazjalistą po pierwszym nieudanym dwutygodniowym związku, co wydaje mu się, że widział już wszystko w życiu. Załóż kaptur i nagraj hip-hopową ambitną balladę, jak to Cię baba zrobiła w chuja.

Po jakimś czasie człowiek nabiera dystansu, nie stawia fundamentów na chujowym podłożu. A nawet w czasie niepowodzenia ma to bardziej w dupie.

A prawda jest taka, że odsetek kurew wśród kobiet jest taki sam, jak odsetek chujów wśród facetów. No ale jak się szuka Matki Polki, rodzicielki mych dzieci, kobiety mego życia, słońca mego i gwiazd itp na wiejskiej imprezie, to nie dziwne, że nie wychodzi.
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2014-04-02, 20:16 6
Kurwa nie czaję. Chciała Ci ten kupon zapierdolić, myśląc że Cię zrobi w chuja i zgarnie kasę?
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-04-02, 20:18
co za marne kurwiszcze!
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2014-04-02, 20:18
Każdego da się przekupić, tylko nie każdy zna swoją cenę.
Zgłoś
Avatar
futro95 2014-04-02, 20:18 1
Mam nadzieję, że jej nie powiedziałeś i pójdzie zrealizować kupon i zostanie oskarżona o próbę wyłudzenia nagrody czy coś
Zgłoś
Avatar
Alaerae 2014-04-02, 20:18 3
A ja bym nic nie mówił, zaruchał w nocy a następnie odpuścił sobie panne i zostawił ją z myślą "dlaczego?"... Poza tym miałbym nieziemską bekę, wyobrażając sobie, jak w najgorszym przypadku tłumaczy się policji za próbę oszustwa

Edit:
@up - Ty chujku!
Zgłoś
Avatar
razdwatrzy90 2014-04-02, 20:20 3
Trzeba było się nie pucować, że kupon jest fałszywy. Najadła by się wstydu w kolekturze a może nawet i bagiety za to miała.
Zgłoś
Avatar
caps00 2014-04-02, 20:22 2
Było jej nie mówić, że to fake. A rzucić ją jak by chciała zrealizować ten kupon i by była afera.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-04-02, 20:22
Normalka. Laski to straszne bestie. Już się nauczyłem że jak się uśmiecha to tak naprawdę jakby rekin szczerzył zęby Nie myśl też że się ożenisz z "tą jedyną"... Nie dorośniesz dopóki będziesz tak myślał.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2014-04-02, 20:27 7
Polecam znalezienie sobie małolatki w wieku maturalnym i uczenie jej wszystkiego od podstaw. Rzadko można taką dorwać, mnie się udało. I fakt, różne kurwy się pojawiały, jedne mniejsze drugie większe ale nie tylko kobiety sprawiły że nie ufam dziś praktycznie nikomu z małymi dwoma wyjątkami na moich najlepszych kumpli którzy byli zawsze i nigdy się nie odwrócili.

A co do panny, chuj jej w dupe. Znaczy to, że i tak byś jej nie dogodził więc szczerze miej wyjebane w to. Nie ta, to inna a tego kwiatu jest pół światu (niestety 3/4 chuja warte). Takie mamy chujowe czasy, że ludzie stan posiadania stawiają ponad wszystko i liczy się tylko ile masz hajsu i jakie masz metki na sobie.
Zgłoś