18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Prima aprilis
ewenon • 2014-04-02, 18:57
Witam, chciałbym wam przedstwaić sytuację z wczoraj.
Jak wiecie wczoraj był 1 kwietnia czyli Prima aprilis i jak sie złożyło w Lotto byłą ładna sumka do wygrania co mi podsunęło fajny pomysł na żart. Na stronie lotto na żywo obejrzałem losowanie (trafiłem 2 ) i spisałem wylosowane numery. Skserowałem swój kupon, przerobiłem na kompie, że trafiłem 5 liczb (żeby nie było aż tak podejrzane) i wydrukowałem kupon na zwykłej czystej kartce co wyglądało naprawde realnie. Tak sie złozyło, że spałem wczoraj u dziewczyny (znamy sie jakieś 2 miesiące) i chciałem ją wkręcic. Robiąc kolacje poprosiłem ją aby sprawdziła czy coś trafiłem. Poszła do pokoju, po chwili do łazienki, wychodzi i mówi, że nic nie trafiłem.
Myślałem, że to żart, ale ona poszła do pokoju i usiadła na kanapie przed TV jakby nigdy nic. Wkurwiłem sie niemiłosiernie. Wziąłem orginalny kupon, położyłem jej na kolana i powiedziałem Prima Parilis. Po czym zabrałem swoje rzeczy i wyszedłem trzaskając drzwiami. Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.
Mam nadzieje, że wam sie nie trafi taka "dziewczyna" z jaką ja miałem przyjemnosć.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Lupido 2014-04-02, 19:03 17
Piwko leci za pomysł. Może się zapamięta i kiedyś przypomni żeby zrobić identycznie
Zgłoś
Avatar
adikoles 2014-04-02, 19:24 67
Kurwa po 2 miesiącach myślałeś że to ta jedyna ? Co za naiwniak ja pierdole -.-
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-04-02, 19:31 61
kurwa aż ciśnienie mi skoczyło po przeczytaniu tego. Co za szmacisko !
Zgłoś
Avatar
ewenon 2014-04-02, 19:31 74
adikoles napisał/a:

Kurwa po 2 miesiącach myślałeś że to ta jedyna ? Co za naiwniak ja pierdole -.-


Dorośnij najpierw potem sie wypowiadaj.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-02, 19:31 273
ewenon napisał/a:

Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.


Paaaanie, zanim znajdziesz tą jedyną to najpierw będziesz musiał przedrzeć się przez całe stada szmat. Przy tym o prawie każdej będziesz myślał, że to ta jedyna. A potem się dowiesz prawdy, jedyna okaże się kolejną szmatą i zostanie kurewskie rozczarowanie. A do tego brak zaufania i szacunku do kobiet, poniekąd słuszny. I to że lecą na hajs to jedna z najmniejszych ich wad. Najgorsze jest to, że w otoczeniu tak z 90% kobiet to takie szmaty. Znalezienie dobrej, ułożonej i wiernej kobiety, z którą będzie się też dało normalnie pogadać i która będzie ci poświęcać należyty czas i uwagę graniczy z cudem. No i w ten sposób, z braku laku, pozostaje zadawać się z takimi, jakie są. Jak śpiewa Coma: "Musiałem tulić brudne ciała suk"...
Zgłoś
Avatar
GuziX 2014-04-02, 20:04 10
Może jej się nawet nie chciało sprawdzać?
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2014-04-02, 20:05 86
BongMan, walisz sucharami, czasem pierdolisz, jesteś z Sosnowca, ale dziś prawisz dobrze.
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2014-04-02, 20:07 5
Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.
Zgłoś
Avatar
g................r 2014-04-02, 20:07 1
Żal mi cie kolego, za piątke żadnych ogromnych pieniędzy nie płacą.
Jak nie kłamiesz to dupa cie za 7 koła sprzedała
Zgłoś
Avatar
byszek 2014-04-02, 20:08 1
co za kurwisko z tej panny. Te szmaty w dzisiejszych czasach naprawdę myślą śluzem z cipy i gównem w głowie. Zero zasad, zero ambicji, zero lojalności, zero uczciwości. Ja jebie!!!
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2014-04-02, 20:10 93
Ja wczoraj w domu na prima aprilis postanowiłem nasikać do Mirrindy(pomarańczowy kolor to się nikt nie kapnie) ale chuja, nikt nie wypił
Kurwa, to chyba przez to, że mieszkam sam. Ehh
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-04-02, 20:10 13
Cytat:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


czyli brzydka?
Zgłoś
Avatar
Pavmar 2014-04-02, 20:11 10
CiociaSmiglo napisał/a:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


Pokaż cycki to się zastanowimy czy rzeczywiście możesz mówić prawdę

ewenon, piękna wkręta z tym kuponem. Jeśli to prawda, to ciesz się, że tak szybko to odkryłeś ;]
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-02, 20:12 45
CiociaSmiglo napisał/a:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


100% tych 90% mówi to samo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie