18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Nihilista 2017-05-07, 17:27 3
decode21 napisał/a:

Kwintesencja ogłupienia zawarta u tej szczupłej laski. Panie co się w tej PL dzieje, chce wyjechać. Tylko czy jej jest naprawdę tu źle? Coś sobie trenuje, markowe ciuszki, banan od ucha do ucha i na trampoliny sobie idzie. Czyli chodzący przykład terroru, dyktatury i niewolnictwa wprowadzonego przez Kaczyńskiego.


Czyli cieszmy się, że kaczyński jeszcze nie zabronił przysiadów i uśmiechów, a także nie zdążył zajebać ciuszków tej pani i.. trampolin? Może miał bidulek za mało czasu, daj mu szansę.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-05-07, 17:45 3
Nihilista Chyba nie rozumiesz,to ci wytłumacze. Nie chodzi o to że nikt jej tego nie zabronił,ale o to że jej sytuacja finansowa jest wystarczająco dobra,żeby było ją na to stać.
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-05-07, 18:09 2
dojechałem tylko do samochodu boru,
i zastanawiam się jakim trzeba być POPIERDOLONYM aby jarać się tym tematem , bez końca
ci złodzieje, manipulanci, kombinatorzy, aferzyści naprawdę potrafią zrobić papkę z mózgu platfusów umysłowych
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2017-05-07, 23:26 1
Pod ścianę to towarzystwo i rozstrzelać.
Przepraszam zdrajców się wiesza, szkoda kul.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2017-05-08, 1:23
Student prawa powiedział że studiuje prawo bo padło pytanie "co pan studiuje?"
Zgłoś
Avatar
kosmosm 2017-05-08, 2:24 3
Niech ten debil z pyty, jeśli chce żeby było ciekawie,weźmie transparent z logo TVN lub Wyborczej i wytrzyma 5 minut na obchodach urodzin radia maryja. Zabawa gwarantowana.
Zgłoś
Avatar
support3 2017-05-08, 8:35
UBecja już dawno powinna wymrzeć a jak nie chce to powinno się jej pomóc. Jednak sprowadzanie tego marszu tylko do kwestii UBeckiej jest objawem dużej ignorancji, no chyba że jest się płatnym trollem kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2017-05-08, 9:02
A kto to sprowadza do kwestii stricte ubeckiej?
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2017-05-08, 9:50 2
Chłopcy aktywiści z ONR-u i PiSiasrczyki w swoim żywiole jak widzę
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-05-08, 10:19 1
Precz z pisowską bolszewią.
Zgłoś
Avatar
GumowyKurczak 2017-05-08, 18:19
Najlepszy tekst:
"Tu jest Polska europejska i rolnicza, oraz wiejska, wolna Polska z zasadami lecz przede wszystkim seks ze zwierzętami" Szkoda że towarzystwo nie podłapało okrzyku, byłoby bardziej postępowo
Zgłoś
Avatar
hanskloswas 2017-05-08, 23:43
Ciekawe ze nie widać ich na marszach ONR-u albo miesięcznic smolenskich. Dopiero by się działo. Jedno nie właściwe pytanie, skulil by ogonek i do domku. Widać że kodowcy nie dają się sprowokować. Ale jak widać nie tylko kodowcy tam byli. Niestety naród wybrał, z deszczu pod rynne. PO tez mnie wkurwialo, tez myślałem ze PiS coś zmieni. Niestety jest to samo albo jeszcze gorzej. Stanowiska obsadzone swoimi. Co z tego ze wypierdola komunistów z sądów, jak posadzą tam swoich. Prawo i ustawy piszą pod siebie. Wyborcą zamknęli gęby 500+, a co ich obchodzi ze dzieje się źle, byle 500+ co miesiąc wpływa na konto. Platforma na prawdę odpierdalala kaszane, ale po to głosowałem na PiS żeby to zmienić. A PiS robi to samo albo jeszcze gorzej. Ich jedyną wymówka jest " a co dzialo sie za rzadow PO" ... KURWA po to was naród wybral żebyście z tym walczyli a nie robili to samo. Przepraszam, wkurwilem się.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2017-05-09, 16:06
Ależ oni byli na marszach ONR, to dawali im normalnie nawet megafonem się pobawić. Jak widać ONR ma większy dystans do siebie, niż łowcy HIVa.
Zgłoś