18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
baronturbina 2022-01-27, 14:14 3
Nie dość, że złodziej pedał sobie policjanta, za dupę złapał to spierdolil … raczej.
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-01-27, 15:34 4
Dzielni funkcjonariusze. U nas też już takich coraz więcej. Mandat za brak maseczki to chętnie. Albo bezbronną babę spsikać gazem. ...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-01-27, 15:46 26
spore pizdy, mało brakowało, a by im broń zabrał. szkoda słów na jakość ich przeszkolenia.
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-01-27, 21:23 4
Kolega z seminarium pyta czy ma ktoś linka do całości?
Zgłoś
Avatar
ramadanio 2022-01-27, 22:07 2
Dwie kulki w klatke i po sprawie po chuj to sie szarpać, kremacja i koszty kulek i gazu mniejsze niż paliwa na deportacje.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-01-27, 23:39
ramadanio napisał/a:

Dwie kulki w klatke i po sprawie po chuj to sie szarpać, kremacja i koszty kulek i gazu mniejsze niż paliwa na deportacje.



A tu akurat mądrze postąpili, bo w zamkniętych pomieszczeniach lepiej nie strzelać bez ochrony uszu, bo można poważnie uszkodzić słuch. Pewnie chcieli tego piskorza wyprowadzić za budynek i tam zakończyć sprawę. Tylko wprawy nie mieli
Zgłoś
Avatar
Fransmaneke7456887 2022-01-28, 0:05
Pies kolegi sąsiada pyta o link do ścieżki dźwiękowej. Wiem że RMX Ediet Piaf ale wpada w ucho. Piwko za materiał
Zgłoś
Avatar
Vladar 2022-01-28, 9:13
Fransmaneke7456887 napisał/a:

Pies kolegi sąsiada pyta o link do ścieżki dźwiękowej. Wiem że RMX Ediet Piaf ale wpada w ucho. Piwko za materiał



Cut Killer - Nique La Police
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-01-28, 15:40 1
Mzimu napisał/a:

spore pizdy, mało brakowało, a by im broń zabrał. szkoda słów na jakość ich przeszkolenia.



Czego się spodziewać innego ? tyrają uczciwie na swoją pensję w przeciwieństwie do smolucha który kradnie i żyje cały życie na bakier z prawem. Nawet jak ktoś go za rękę złapie to drze japę że to nie jego ręka i że to on , smoluch jest pokrzywdzony. Nawet jak trafi za kratki to żyje w luksusie na koszt podatnika i wychodzi po odsiadce bardziej napakowany niż przed.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-01-28, 17:46
Wszyscy nagrywają a ja bym podszedł o sprzedał mu parę trzewików pod żebro żeby spokornial.
Zgłoś