18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Próba odzyskania długów
phrontch • 2020-08-10, 19:53
W Feira de Santana w stanie Bahia narkodilerzy nie byli w stanie odzyskać długów od pewnego da Silvy, więc przyszli do jego matki

Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-08-11, 0:54 9
panfrycus napisał/a:

jak wychowasz to tak masz



Gówno prawda. Ja zostałem dobrze wychowany, zawszę miałem wszystko co potrzeba, a mimo to nie raz zboczyłem z właściwej drogi, albo przez alkohol, albo przez niewłaściwe towarzystwo. Kilka razy niszczyłem czyjeś mienie po alkoholu, kilka razy komuś wpierdoliłem, ogólnie dużo rzeczy zrobiłem za które mi wstyd, wstyd też było moim rodzicom. Życie.
Wiesz ile dziewczyn z dobrego domu teraz jedzie na studia i sie puszcza? I co, to wina rodziców?
Nie życzę Ci tego byś miał córkę i pewnego dnia się dowiesz, że daje dupy, bo poznała taką koleżankę w akademiku, wiesz, Ty będziesz wiedział, że dałeś jej wszystko co trzeba, a i tak później ktoś przyjdzie i Ci powie, jaki ojciec taka córka.
Jeżeli myślisz, że upilnujesz dziecko w 100% to się mylisz
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-08-11, 2:36 2
ziu napisał/a:

Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną kurwe z aids i też ma typ przejebane." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.



Teraz ten Twój znajomy najpewniej przywdział tęczę w profilowym i lata z chujem na wierzchu w paradach lpgt.
Zgłoś
Avatar
GameOver88 2020-08-11, 9:03
gruba akcja
Zgłoś
Avatar
matek87 2020-08-11, 10:52
Nie mają skrupułów, tego syna niech odstrzelą jeśli już kurwa muszą
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2020-08-11, 11:26 3
ziu napisał/a:

Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną kurwe z aids i też ma typ przejebane." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.



Też oglądałem "Jak zostałem ganstgerem", ostatnio na Netflixa wrzucili.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2020-08-11, 11:33
Czyli, żeby zostać gangsta w PRLu trzeba było zrobić laskę typowi w kominiarce, w lesie.

Ps. Znajomemu się pojebało znaczenie słów i zamiast gangster miało być pedał.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-08-11, 18:25
ziu napisał/a:

Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną kurwe z aids i też ma typ przejebane." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.



r061071 napisał/a:

za PRL-u powiadasz ?a zapytaj czy z psychiatryka nie spierdolił



kolega film zobaczył "jak zostałem gangsterem' i chciał poczuć się taki fajny...
Zgłoś