18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Napad z pistoletem zabawką w Afryce zgłoszony przez ~Angel
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Śmierdzący afrykański murzyn dorwał (pewnie ukradł) pistolet zabawkę i próbował kraść dalej zatrzymując auta na drodze.


Chyba nie takiego finału się spodziewał
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-04, 6:07 1
cóż za niezawiniona przykrość go spotkała
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2024-09-04, 7:24
Słabe. Lepiej było by go związać i wychłostać po gołej czarnej dupie. Do krwi i zesrania
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-04, 7:38 1
czyli jednak są czarnuchy którzy nienawidzą innych czarnuchów
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-04, 8:00 6
Po twarzy widać, że skończy medycynę, a potem już tylko ponton, wiosłowanie i refugies wilkomen

Kwiat inteligencji, który udaje sie na emigracje, coś jak nasze sebiksy co do Londynu wyjechali i z bańkami na dom po latach wracają
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-09-04, 8:55
leonidkacap napisał/a:

czyli jednak są czarnuchy którzy nienawidzą innych czarnuchów



Napisałeś to tak jakbyś wiedzę o świecie czerpał tylko z sadistica
Zgłoś
Avatar
tojatomek 2024-09-04, 9:03
czarnuch w białych klatkach 😂
koledzy się wkorwili
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-09-04, 9:10
Europa zdecydowanie potrzebuje jego genów. Polski już czekają by się nadziać na dzidę zdecydowanie ciekawszą niż waszą polską.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-09-04, 9:19 2
"Śmierdzący afrykański murzyn"

Masło maślane.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-04, 9:35 1
Pierre_Dolec napisał/a:

Napisałeś to tak jakbyś wiedzę o świecie czerpał tylko z sadistica



Tak specyficznego postrzegania świata, jak społeczność sadistic, nie znajdziesz nigdzie.
Szczerze mówiąc, dla mnie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-04, 9:53 2
Pierre_Dolec napisał/a:

leonidkacap napisał/a:

czyli jednak są czarnuchy którzy nienawidzą innych czarnuchów

Napisałeś to tak jakbyś wiedzę o świecie czerpał tylko z sadistica

dwakilo napisał/a:

"Śmierdzący afrykański murzyn"
Masło maślane.

Usiądźmy na spokojnie i przeanalizujmy:

Otóż, istnieją inteligentne czarnuchy. Wbrew pozorom, jest ich całkiem sporo — procentowo mniej niż u białych, i jeszcze mniej niż u żółtych — ale nie są jakimś marginesem. Wielu z nich cierpi ze względu na niski poziom systemu edukacji — żyjąc w zapadłej wiosce w buszu, inteligentna osoba będzie tylko wioskowym mędrkiem. Ale nie mylmy braku wykształcenia z głupotą. Ale wbrew poglądom co niektórych, większość Afryki to trzeci a nie czwarty świat: bieda jak niegdyś u nas na Podlasiu, ale dzieci chodzą do szkół, lekarze robią co mogą, drogi są dziurawe i gdzieniegdzie gruntowe ale są, każdy ma telefon, prąd w miastach jest (czasem nawet 14 godzin na dobę), itd.

Czyli, inteligentny dzieciak nawet z wioski ma szansę kształcić się dalej. I to nie jak u nas w 1poł XX wieku "tylko na księdza" (czy też mułłę).

Mamy więc:
- inteligentnych czarnuchów
- przeciętnych czarnuchów
- głupich agresywnych czarnuchów (durne to jak nasze sebixy)

I nie powiesz mi że porządny inteligentny murzaj nie nienawidzi tego kradnącego bydła przez które ich kraj jest wciąż w takim syfie.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-09-04, 11:46 1
Miałem dokładnie taką samą sytuację. jakaś pizda udająca faceta wyszła mi na środek drogi przed auto, więc żeby kurwy nie rozjechać to się zatrzymałem. On podszedł , a ja patrzę, z boku ma kaburę z pistoletem i chuj każe mi wysiadać. Mogłem go spokojnie odstrzelić , ale wiecie, jak to biały człowiek, mam sumienie jeszcze. W porę zorientowałem się, że to czubek , więc kazałemu spierdalać. Później dowiedziałem się, że zatrzymywał tak wszystkie jadące auta, dopóki go nie zgarnęła policja i karetka. Robił to, aby dostać rentę na głowę. I kurwa dostał rentę, a mógł dostać kulkę.

[ Dodano: 2024-09-04, 11:52 ]
Tak, że sadole nie wywołujcie wilka z lasu.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-09-04, 12:49
Widzę, że na koniec rozpoczęto już rytuał wietrzenia kieszeni.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-04, 13:04
gonzor napisał/a:

Europa zdecydowanie potrzebuje jego genów. Polski już czekają by się nadziać na dzidę zdecydowanie ciekawszą niż waszą polską.



od Polek się odpierdol niedoruchany pedale
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-09-04, 13:11
ibrahim napisał/a:

Miałem dokładnie taką samą sytuację. jakaś pizda udająca faceta wyszła mi na środek drogi przed auto, więc żeby kurwy nie rozjechać to się zatrzymałem. On podszedł , a ja patrzę, z boku ma kaburę z pistoletem i chuj każe mi wysiadać. Mogłem go spokojnie odstrzelić , ale wiecie, jak to biały człowiek, mam sumienie jeszcze. W porę zorientowałem się, że to czubek , więc kazałemu spierdalać. Później dowiedziałem się, że zatrzymywał tak wszystkie jadące auta, dopóki go nie zgarnęła policja i karetka. Robił to, aby dostać rentę na głowę. I kurwa dostał rentę, a mógł dostać kulkę.
Tak, że sadole nie wywołujcie wilka z lasu.



A o ustawie posiadania broni wiesz tyle co z kreskowek . "...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie