18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Próba trójkąta
stefczyk10 • 2013-10-01, 23:26
Sadole!
W związku z falą pojawiających się historii z imprez, że ktoś tam się posrał albo porzygał, dla odmiany opowiem wam historię mojego ziomeczka który chciał poruchać w trójkącie z innym ziomeczkiem pewną damę.
cyt uwaga zaczynamy.

Był to sylwester, a jak wiadomo jaki sylwester taki cały rok. Super imprezka, przedział wiekowy bawiących się to 16-17 lat i było to kilka lat temu.
Kolegę który nie mógł narzekać na brak powodzenia nazwiemy Antonio a jego kompana poprostu Pojeb, a ruchaną koleżanka nazwijmy Kurewką.
A więc Antonio, jak wcześniej wspomniałem miał zawsze duże powodzenie lecz inteligencją nie grzeszy, pomimo tego bardzo spodobał się Kurewce i stwierdził że nadzieje ją "na pal" tego wieczora, o czym nie omieszkał poinformować wszystkich bawiących się, w pewnym momencie podbija do niego Pojeb i mówi " Antonio bo Kurewka mi się mega podoba, weź chodź ruchniemy ją na 2 baty", Antonio w związku że jest wiernym przyjacielem, po chwili namysłu mów. " zgoda, spróbuję ją jakoś nakręcić tak delikatni?" Pojeb wpadł na genialny pomysł " słuchaj, ja wejdę do pokoju dymania przed wami i schowam się do szafy, potem Ty tam z nią wejdziesz zaczniesz ją dymać i jak będzie już mega urobiona to wyjdę i się dołączę." Chłopaki zaczeli myśleć nad odpowiednim znakiem i wymyślili że, jak Antonio "stęknie" to Pojeb wyjdzie z szafy.
Zabawa trwała w najlepsze, Pojeb schował się do szafy i po czasie Antonio wchodzi z Kurewką do pokoju. Zaczynają się całować namiętnie, rozbierać no i wkońcu dupczyć, Antonio z racji że bystry nie jest i do tego był pod wpływem, nie uprzedził wcześniej partnerki o zamiarach swoich i kolegi, z roztargnienia także zapomniał o sygnale który ustalił z Pojebem, gdy z podniecenia stęknął, z szafy wyskoczył Pojeb. W samych skarpetkach, uśmiechnięty, waląc sobie konia i niewinnie zapytał się " mogę się przyłączyć/" Antonio z zaskoczoną miną mówi " o kurwa zapomniałem Ci powiedzieć". Kurewka krzycząc na cały głos coś w stylu " Pojebało was? " wybiegła z pokoju i zaczeła płakać i się żalić że mają ją z dziwke itd.
Uwierzcie mi mina Kurewki i wychodzących później chłopaków z pokoju bezcenna.
Dodam jeszcze że nie był to najlepszy wieczór koleżanki Kurewki gdyż po całej akcji z szafą pod koniec imprezy inny ziomek który, słusznie uważam dostał ksywe " mistrz patelni", wyskoczył z pytanie do kurewki " mogę Ci strzelić minetkę" na co ona " kurwa pojebany jesteś? Mam okres" na co mistrz patelni " nie szkodzi kochanie.

Dziękuję za uwagę
Nie było bo to historia autentyk
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-02, 12:15 8
Ja pierdole. Brak słów. Miałem napisać epopeję na temat skurwienia młodzieży, ale tego się kurwa oczami i słowami opisać ni chuja nie da. Powodzenia Wam w życiu życzę.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-02, 12:19 8
Ruchać dziewczynę na dwa baty podchodzi pod pedalstwo. Posuwasz ją i patrzysz się na innego kolesia. Kurwa no po prostu nie do zniesienia. Jeśli dla kogoś to jest normalne życie to pozdro, wolałbym mieć rudego kolegę - przynajmniej mnie nie wyrucha.
Zgłoś
Avatar
silesiaRR 2013-10-02, 12:24
crossdressphyxia:
"Kolegę który nie mógł narzekać na brak powodzenia nazwiemy Antonio a jego kompana poprostu Pojeb, a ruchaną koleżanka nazwijmy Kurewką." - dziewcze nie było kurwą z profesji lecz niewiastą pod wpływem, a jak cię dupa boli że za młodu konkretnie nie poruchałeś to pewnie sprawa molestowania albo kiepskiej aparycji.. Bądź jedno i drugie:) Jest jeszcze jedna możliwość: masz małego penisa i jesteś taki brzydki.. Wicuś ulepił grzybki.. A do mojej rodziny sie nie dopierdalaj bo w dupie byłeś i gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
karol23 2013-10-02, 12:26 1
Jebievdenko
Jeszcze są śledzie w pomidorach
Zgłoś
Avatar
stefczyk10 2013-10-02, 12:35 3
nie kumam hejtujących, trójkąt to PEDALSTWO!! i hejty typu że patologia itd? kurwa ministranci jebani. Sory jak Wy całe młodzieńcze lata siedzieliście przed kompem albo u księdza na kolanach to wasz problem,cioty jebane
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-02, 12:45
Jak to? Jebała się z tym pierwszym pomimo okresu??? Da się tak?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-02, 12:52 2
stefczyk10 napisał/a:

nie kumam hejtujących, trójkąt to PEDALSTWO!! i hejty typu że patologia itd? kurwa ministranci jebani. Sory jak Wy całe młodzieńcze lata siedzieliście przed kompem albo u księdza na kolanach to wasz problem,cioty jebane



Jak dajesz sobie opierdolić gałę pierwszej lepszej dziweczce (bo jak inaczej nazwać 17letnei ruchadełko?) to równie dobrze możesz podłożyć pod nos jakiejś menelicy.
Zgłoś
Avatar
stefczyk10 2013-10-02, 13:00
@EdmundKemper
a powiedz nam, ale tak szczerze, Ty mając 17 lat nie dałbyś na imprezie do opierdolenia gały chętnej dupeczce?? wychodzi na to że albo jesteś pedał albo jebnięty, istnieje też możliwość że masz tak nie wyjściowy ryj że nawet koniówa by Ci nie chciała opierdolić, pewnie jesteś rudy i gruby.
Idź być rudym pedałem gdzie indziej!
Zgłoś
Avatar
adam_c 2013-10-02, 13:17 6
@up

Wystarczy mieć szacunek do samego siebie. Jeśli ktoś nie ma zamiaru ryzykować (a to zawsze jest ryzyko, mniejsze czy większe, ale jest), to po co wpychać Wacława do ust kobiety tylko dlatego, że jest chętna.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-02, 13:37 9
stefczyk10 napisał/a:

@EdmundKemper
a powiedz nam, ale tak szczerze, Ty mając 17 lat nie dałbyś na imprezie do opierdolenia gały chętnej dupeczce?? wychodzi na to że albo jesteś pedał albo jebnięty, istnieje też możliwość że masz tak nie wyjściowy ryj że nawet koniówa by Ci nie chciała opierdolić, pewnie jesteś rudy i gruby.
Idź być rudym pedałem gdzie indziej!



Nie dałbym i nie dawałem. Wolałem jakieś bardziej wartościowe panny, przy których trzeba się trochę natrudzić. A nie jak panna z cipą jak wiadro mówiła, że jest dziewicą. Żałosne to wręcz. Zresztą to tak jakbyś posuwał nagrzanego wieloryba tylko dlatego, że jest chętna. Kurwa litości. Trochę szacunku i to nawet nie do innych ale do samego siebie.
Zgłoś
Avatar
stefczyk10 2013-10-02, 13:58
Do adam_c - w lodziku nie ma żadnego ryzyka

Do EdmundKemper :
1: Widać że nie miałeś powodzenia
2: Widać że temat lodzika bądź dymanka znasz z opowieści
3: Widać że jesteś pedałem
4: Skąd wiesz jak to jest posuwać nagrzanego wieloryba?

Masz problemy stary, za dużo Animal planet oglądasz
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-02, 14:25 5
Szkoda mi tych wszystkich prymitywów, którzy za szczyt męskości uważają udział w menelskiej imprezie, gdzie po pijaku posuwa się tanie kurwy na wszelkie sposoby. Tym chcecie zaimponować? Tylko komu? Innym menelom i prymitywom?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-02, 14:25 10
Kurwa, jaka demoralizacja młodzieży. Nie jestem żadnym katolem, ale aż w oczy szczypie co się teraz wyprawia. Kurwienie się na okrągło, chlanie do porzygania, ćpanie, spanie w szczynach, sranie pod siebie, nagrywanie tego i jeszcze się z tego cieszenie jakby to było jakieś życiowe osiągnięcie.
A ci co ruchają takie kurwy to co? Sami nie lepsi i jest na to określenie - kurwiarz. Tak samo się puszczasz, jak ta dziewczyna - tyle samo szacunku masz do siebie co i ona. Już wolałbym wsadzić w brudną ścierkę niż w taką, bo przynajmniej jakiejś kiły nie złapię.

I żeby nie było, nie jestem pedałem, miałem wiele kobiet, do łóżka chodziłem po wielu randkach. Było miło, jeśli wcześniej wiele dowiedziałem się o nich, pogadałem, miały coś w głowie. Wszystko odbywało się w ciepłym łóżku, czysto i romantycznie. A nie w kiblu, jakąś upitą szmatę, która miała jeszcze przed chwilą spermę kumpla na jęzorze i śmierdziała moczem...
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-10-02, 14:42
upx2 Jacy kurwa świeci na sadolu,spierdalajcie na plebanie może tam was zabawa nie ominie -_-
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-02, 14:51 2
stefczyk10 napisał/a:

Do adam_c - w lodziku nie ma żadnego ryzyka

Do EdmundKemper :
1: Widać że nie miałeś powodzenia
2: Widać że temat lodzika bądź dymanka znasz z opowieści
3: Widać że jesteś pedałem
4: Skąd wiesz jak to jest posuwać nagrzanego wieloryba?

Masz problemy stary, za dużo Animal planet oglądasz



1. Nie znasz mnie więc po czym wnosisz?
2. No na pewno z opowieści znam temat lodzika albo dymanka z napalonym kurwiszczem, którego życiowym motto jest wylizać jak najwięcej kutasów.
3. Tak, jestem pedałem bo nie dymam napalonych i najebanych lasek. Sherlocku.
4. Podejrzewam, że taka sama przyjemność jak posuwać laskę, która ledwo kontaktuje i się przewraca od alkoholu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie