18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Próba trójkąta
stefczyk10 • 2013-10-01, 23:26
Sadole!
W związku z falą pojawiających się historii z imprez, że ktoś tam się posrał albo porzygał, dla odmiany opowiem wam historię mojego ziomeczka który chciał poruchać w trójkącie z innym ziomeczkiem pewną damę.
cyt uwaga zaczynamy.

Był to sylwester, a jak wiadomo jaki sylwester taki cały rok. Super imprezka, przedział wiekowy bawiących się to 16-17 lat i było to kilka lat temu.
Kolegę który nie mógł narzekać na brak powodzenia nazwiemy Antonio a jego kompana poprostu Pojeb, a ruchaną koleżanka nazwijmy Kurewką.
A więc Antonio, jak wcześniej wspomniałem miał zawsze duże powodzenie lecz inteligencją nie grzeszy, pomimo tego bardzo spodobał się Kurewce i stwierdził że nadzieje ją "na pal" tego wieczora, o czym nie omieszkał poinformować wszystkich bawiących się, w pewnym momencie podbija do niego Pojeb i mówi " Antonio bo Kurewka mi się mega podoba, weź chodź ruchniemy ją na 2 baty", Antonio w związku że jest wiernym przyjacielem, po chwili namysłu mów. " zgoda, spróbuję ją jakoś nakręcić tak delikatni?" Pojeb wpadł na genialny pomysł " słuchaj, ja wejdę do pokoju dymania przed wami i schowam się do szafy, potem Ty tam z nią wejdziesz zaczniesz ją dymać i jak będzie już mega urobiona to wyjdę i się dołączę." Chłopaki zaczeli myśleć nad odpowiednim znakiem i wymyślili że, jak Antonio "stęknie" to Pojeb wyjdzie z szafy.
Zabawa trwała w najlepsze, Pojeb schował się do szafy i po czasie Antonio wchodzi z Kurewką do pokoju. Zaczynają się całować namiętnie, rozbierać no i wkońcu dupczyć, Antonio z racji że bystry nie jest i do tego był pod wpływem, nie uprzedził wcześniej partnerki o zamiarach swoich i kolegi, z roztargnienia także zapomniał o sygnale który ustalił z Pojebem, gdy z podniecenia stęknął, z szafy wyskoczył Pojeb. W samych skarpetkach, uśmiechnięty, waląc sobie konia i niewinnie zapytał się " mogę się przyłączyć/" Antonio z zaskoczoną miną mówi " o kurwa zapomniałem Ci powiedzieć". Kurewka krzycząc na cały głos coś w stylu " Pojebało was? " wybiegła z pokoju i zaczeła płakać i się żalić że mają ją z dziwke itd.
Uwierzcie mi mina Kurewki i wychodzących później chłopaków z pokoju bezcenna.
Dodam jeszcze że nie był to najlepszy wieczór koleżanki Kurewki gdyż po całej akcji z szafą pod koniec imprezy inny ziomek który, słusznie uważam dostał ksywe " mistrz patelni", wyskoczył z pytanie do kurewki " mogę Ci strzelić minetkę" na co ona " kurwa pojebany jesteś? Mam okres" na co mistrz patelni " nie szkodzi kochanie.

Dziękuję za uwagę
Nie było bo to historia autentyk
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-10-01, 23:50 29
W rolach głównych wystąpili:

Kurewka

Antonio

Pojeb
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-10-01, 23:50 10
mistrz patelni
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-01, 23:50 2
Dobry koń i po błocie pójdzie
Zgłoś
Avatar
Jebievdenko 2013-10-01, 23:52 2
Prawdziwy marynarz to i po morzu czerwonym przepłynie.
Co to za rycerz, co miecza nie zakrwawił.
Do każdego keczupu potrzeba trochę majonezu.

Jak znacie więcej to piszcie
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-10-01, 23:56 1
To nie okres! To kurewka dziewica była.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-02, 7:45 76
Ja dodam również imprezową historię... Otóż impreza jak impreza... Wóda, dziwki, lasery... Była na niej również jedna kurewka i dwóch typów co ich pierwszy raz widziałem... Kurewka weszła z jednym do pokoju obok toalety (jak to na imprezach kolejka do kibla, kurtki skitrane w tymże pokoju gdzie zniknęła kurewka z dziwnym typem)... W kilka osób chcieliśmy wyjść na ćmika i może do sklepu podskoczyć po dodatkowe zaopatrzenie... Na nieszczęście kurewki musieliśmy dostać się do pokoju po nasze okrycia. Kolega o bardzo sporych gabarytach delikatnie naparł na klamkę (nikt wtedy jeszcze nie wiedział co tam się na odzieniach wyprawia). Wszyscy czekamy, aż drzwi ustąpią, ale nic takiego się nie dzieję... Duży kolega ładnie zagaił do drugiego w kolejce "Co jest kurwa?!". Po czym kilkukrotnie z nasilającą siłą napierał na drzwi... Efekt nie mógł być inny i kolega wleciał do pokoju niczym taran w bramę zamczyska. Wtenczas z pokoju wybiegła "zapłakana" kurewka, a po chwili pan X... Okazało się, że pan X opierał się o drzwi gdy ta robiła mu laskę... Kurewka sądziła, że to pan X tak ochoczo pcha kutasa do jej gardzieli... Niestety ostatnie finałowe pchnięcie mojego kolegi w drzwi wcisnęło nieszczęsnego kutasa po najdalszy migdał co spowodowało dławienie, szloch, łzy i wyprowadziło kurewkę z błędu ... Jednak historia ma szczęśliwe zakończenie. Otóż kurewka nie należała do osób co łatwo rezygnują i dają za wygraną. Parę drinków i piosenek później wróciła do wyżej wymienionego pokoju, ale już nie z samym panem X, lecz tez jego pomagierem panem Y. Gdy epicki powrót kurewki został dostrzeżony przez panią, która chciała skorzystać z toalety ta obdarowała nas celnym pytaniem "ta kolejka do kibla czy do tej pan?"
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-02, 10:13 14
Qrwa, czy was nic ekstycującego w życiu nie spotkało? Same kurwiarskie imprezy dla meneli?
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-10-02, 11:54 13
Smutas napisał/a:

Qrwa, czy was nic ekstycującego w życiu nie spotkało? Same kurwiarskie imprezy dla meneli?



Ojej, kogoś nie w LO nie zapraszano na domówki
Zgłoś
Avatar
Anioleq 2013-10-02, 11:58
Najlepszy fragment jak Pojeb z szafy wyskakiwał Hahahah:)

Mistrz Patelni chciał na Indianina pojechać
Zgłoś
Avatar
silesiaRR 2013-10-02, 12:00
UpUp@ hahaha nie dość że nick Smutas to jeszcze hejtuje normalne życie? Napisz jeszcze że jesteś rudy i na pewno dostaniesz piwko:) pozdro
btw. skoro chciała się ruchać z Antoniem to dlaczego odmówiła darmowego czyszczenia szczprota??
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-10-02, 12:00 1
Koleżankę nazwijmy kurewną.
Zgłoś
Avatar
marcino0o_pl 2013-10-02, 12:06 1
haha kiedyś koleżka do mnie mówi dawaj mam panne jebniemy ją na dwa baty, kurwa tylko zaczelismy ja sie niechcacy otarłem o tego kolesia jakoś nogą, fajura od razu mi zwiędła i już a chuja nie mogłem go postawić, a ta kurwa nie dość ze sie chciała ruchać z nami na dwa baty to potem mnie zbrechtała, od tego czasu przysieglem sobie ze za chuaj nie bede uczestniczyl w takich motywach
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-10-02, 12:09 20
silesiaRR

Ruchanie kurwy na dwa baty w wieku 16 lat chyba tylko u ciebie w domu uchodzi za normalne życie.

Kurwa co za Patologiczne imprezy....Spalić was w chuj.
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-10-02, 12:14 1
przestałem czytać po słowach "który chciał poruchać w trójkącie z innym ziomeczkiem..." trójkąty z 2 facetami to pedalstwo i do czegoś takiego bym sie nie przyznawał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie