18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Próba trójkąta
stefczyk10 • 2013-10-01, 23:26
Sadole!
W związku z falą pojawiających się historii z imprez, że ktoś tam się posrał albo porzygał, dla odmiany opowiem wam historię mojego ziomeczka który chciał poruchać w trójkącie z innym ziomeczkiem pewną damę.
cyt uwaga zaczynamy.

Był to sylwester, a jak wiadomo jaki sylwester taki cały rok. Super imprezka, przedział wiekowy bawiących się to 16-17 lat i było to kilka lat temu.
Kolegę który nie mógł narzekać na brak powodzenia nazwiemy Antonio a jego kompana poprostu Pojeb, a ruchaną koleżanka nazwijmy Kurewką.
A więc Antonio, jak wcześniej wspomniałem miał zawsze duże powodzenie lecz inteligencją nie grzeszy, pomimo tego bardzo spodobał się Kurewce i stwierdził że nadzieje ją "na pal" tego wieczora, o czym nie omieszkał poinformować wszystkich bawiących się, w pewnym momencie podbija do niego Pojeb i mówi " Antonio bo Kurewka mi się mega podoba, weź chodź ruchniemy ją na 2 baty", Antonio w związku że jest wiernym przyjacielem, po chwili namysłu mów. " zgoda, spróbuję ją jakoś nakręcić tak delikatni?" Pojeb wpadł na genialny pomysł " słuchaj, ja wejdę do pokoju dymania przed wami i schowam się do szafy, potem Ty tam z nią wejdziesz zaczniesz ją dymać i jak będzie już mega urobiona to wyjdę i się dołączę." Chłopaki zaczeli myśleć nad odpowiednim znakiem i wymyślili że, jak Antonio "stęknie" to Pojeb wyjdzie z szafy.
Zabawa trwała w najlepsze, Pojeb schował się do szafy i po czasie Antonio wchodzi z Kurewką do pokoju. Zaczynają się całować namiętnie, rozbierać no i wkońcu dupczyć, Antonio z racji że bystry nie jest i do tego był pod wpływem, nie uprzedził wcześniej partnerki o zamiarach swoich i kolegi, z roztargnienia także zapomniał o sygnale który ustalił z Pojebem, gdy z podniecenia stęknął, z szafy wyskoczył Pojeb. W samych skarpetkach, uśmiechnięty, waląc sobie konia i niewinnie zapytał się " mogę się przyłączyć/" Antonio z zaskoczoną miną mówi " o kurwa zapomniałem Ci powiedzieć". Kurewka krzycząc na cały głos coś w stylu " Pojebało was? " wybiegła z pokoju i zaczeła płakać i się żalić że mają ją z dziwke itd.
Uwierzcie mi mina Kurewki i wychodzących później chłopaków z pokoju bezcenna.
Dodam jeszcze że nie był to najlepszy wieczór koleżanki Kurewki gdyż po całej akcji z szafą pod koniec imprezy inny ziomek który, słusznie uważam dostał ksywe " mistrz patelni", wyskoczył z pytanie do kurewki " mogę Ci strzelić minetkę" na co ona " kurwa pojebany jesteś? Mam okres" na co mistrz patelni " nie szkodzi kochanie.

Dziękuję za uwagę
Nie było bo to historia autentyk
Zgłoś
Avatar
adam_c 2013-10-02, 15:48 3
stefczyk10 napisał/a:

Do adam_c - w lodziku nie ma żadnego ryzyka


Jeśli chodzi Ci o ryzyko zajścia w ciążę to oczywiście jest to niemożliwe. Jeśli sądzisz jednak, że poprzez oral nie nabawisz się niczego nieprzyjemnego to lepiej nieco poczytaj, bo możesz się kiedyś zdziwić po igraszkach z kobietą, o której nie wiesz za wiele.
Zgłoś
Avatar
stefczyk10 2013-10-02, 17:03 1
Tak się składa że na 10000% więcej wiem na temat chorób wenerycznych niż Ty, a tym co nauczył Cię wujek google możesz chwalić się przed kolegami, będąc u fryzjera też możesz się zarazić HCV czy HIV, wiadomo że nie kiłą czy rzeżączką, ale HIV jest to możliwe, nie ważne, natomiast odpierając zarzuty wszystkich "świętych" tutaj zgromadzonych:
Nie każdy kto zaliczył przygodnego lodzika czy seks z puszczalską dupeczką jest patologiczny. KURWA! co każdy ma siedzieć grzecznie jak przed komputerem zamiast się bawić na imprezie?? ma swoje prawa i jak Wam się to nie podoba to spierdalać na pudelka albo oglądajcie na wspólnej bo tylko tam jest idealny grzeczny świat
Zresztą gdyby nie imprezy suto zakrapiane alkoholem podejrzewam że nie byłoby Was na świecie cioty.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-02, 17:11 1
stefczyk10 napisał/a:

Tak się składa że na 10000% więcej wiem na temat chorób wenerycznych niż Ty, a tym co nauczył Cię wujek google możesz chwalić się przed kolegami, będąc u fryzjera też możesz się zarazić HCV czy HIV, wiadomo że nie kiłą czy rzeżączką, ale HIV jest to możliwe, nie ważne, natomiast odpierając zarzuty wszystkich "świętych" tutaj zgromadzonych:
Nie każdy kto zaliczył przygodnego lodzika czy seks z puszczalską dupeczką jest patologiczny. KURWA! co każdy ma siedzieć grzecznie jak przed komputerem zamiast się bawić na imprezie?? ma swoje prawa i jak Wam się to nie podoba to spierdalać na pudelka albo oglądajcie na wspólnej bo tylko tam jest idealny grzeczny świat
Zresztą gdyby nie imprezy suto zakrapiane alkoholem podejrzewam że nie byłoby Was na świecie cioty.



Ja nie mówię o jednorazowej przygodzie, ale o szukaniu chuja do dupy w przypadku lasek i odkurzacza w przypadku facetów na każdej imprezie.
Swoją drogą to musisz być strasznie sfrustrowany.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-02, 17:20
Smutas napisał/a:

Qrwa, czy was nic ekstycującego w życiu nie spotkało? Same kurwiarskie imprezy dla meneli?



Po pierwsze to nie była kurwiarska impreza, tylko studencka domówka
Po drugie jakich menali? Przecież nikogo z twojej rodziny na tej imprezie nie było...
Po trzecie to była przygoda humorystyczna. Majaca wywołać usmiech, a nie przebudzenie zjebów z dużą dawką żółci w dupie...
Po czwarte, aż do twojego komentarza przeżywałem stagnację... Można rzecz letarg pełną gębą...
Po piąte nikt nie pochwalał zachowań kurewek, a sam w dupie byłeś i gówno widziałeś na to wychodzi... Obrażając osoby, których nie znasz pokazujesz, że ładne pato w chacie sam masz...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-10-02, 19:11 1
@napinacze

Napinanie się w takim temacie pokazuje tylko jacy jesteście sfrustrowani Nawet nie spekuluje dlaczego, bo mnie to mało obchodzi - ale rozbawiliście mnie
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-02, 20:20
stefczyk10 napisał/a:

nie kumam hejtujących, trójkąt to PEDALSTWO!!



Nie kumasz też wielu innych rzeczy, ale nie przejmuj się - nie każdy urodził się inteligentny.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-02, 20:20
stefczyk10 napisał/a:

nie kumam hejtujących, trójkąt to PEDALSTWO!!



Nie kumasz też wielu innych rzeczy, ale nie przejmuj się - nie każdy urodził się inteligentny.
Zgłoś
Avatar
buzi_to_za_mało 2013-10-02, 21:39
Ja pierdole jaka patologia -.- Kwiat młodzieży kurwa.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-03, 9:19
ProVVe napisał/a:


Po pierwsze to nie była kurwiarska impreza, tylko studencka domówka



Normalnie padłem... Studencka domówka? Ja pierdziu, to wy wszyscy chyba europeistykę studiujecie, bo tam teraz modne są takie imprezy dla uczestników o nader wysublimowanym smaku i guście.

ProVVe napisał/a:


Po piąte nikt nie pochwalał zachowań kurewek, a sam w dupie byłeś i gówno widziałeś na to wychodzi... Obrażając osoby, których nie znasz pokazujesz, że ładne pato w chacie sam masz...


Że co? Kolejny buc, który uważa że jak rucha się kurwy, to one się tylko łajdaczą, a ruchający je facet wcale.
Zapewne ty jesteś taki męski, że jakbyś siedział w pierdlu, to byś innych gości w dupsko posuwał, bo to jest takie cool...
Zgłoś