18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
arbuz 2019-02-20, 19:20
policjant cwaniaczek, ciekawe czy bandziora z nożem też by tak gonił
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-02-20, 20:04 4
impressa88 napisał/a:

Anty alkoholik chyba jesteś. Albo należysz do AA. Co ci przeszkadza że pije? Mi nie przeszkadza jak ktoś cpa czy pali. Picie jest fajne



Daleko mi do przeciwnika alkoholu i nie przeszkadza mi że ktoś pije ale jak pije to niech pije z głową i nie płacze że państwo Polskie go ogranicza gdy chce jeździć po 2 piwach.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2019-02-20, 20:48
Wystarczy kupić sobie alkomat i mieć problem z głowy.
Zgłoś
Avatar
basior88 2019-02-20, 21:15 2
Nie polecam jeździć po pijaku. Za 1.4 w wydychanym zabrali mi prawko na 4 lata i kara 7270zł. Na polnej drodze. W lesie. O 4 nad ranem. W wigilie... Straż Graniczna miała po prostu objazd terenu i się napatoczyłem Przegryw 2018 roku.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2019-02-20, 21:48
Piłeś? Nie jedz.
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-02-21, 9:04 1
Kraków, ul Księcia Józefa.
W KRK często mamy takie kontrole na drogach wlotowych i chwała policji za to.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-02-21, 10:24 1
jeśli ktoś myśli że Skandynawowie nie są wiekszym alkocholikami niż my nie się zapozna z cenami, oraz formami sprzedażą tam alkocholu ,
popatrzcie na paby angielskie oraz ludzi którzy do nas przyjeżdzają, niemcy podobnie, ruscy ...............
ale zaszwe łatkę moża przyczepić
Zgłoś
Avatar
Esccax 2019-02-21, 11:50
edek.bajzel napisał/a:

jeśli ktoś myśli że Skandynawowie nie są wiekszym alkocholikami niż my nie się zapozna z cenami, oraz formami sprzedażą tam alkocholu ,
popatrzcie na paby angielskie oraz ludzi którzy do nas przyjeżdzają, niemcy podobnie, ruscy ...............
ale zaszwe łatkę moża przyczepić



Ale to się będziesz teraz licytował o to, kto więcej chleje?
Bo chyba chodzi o to, żeby nie jechać jak się chlało.
Wf dude
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-02-22, 9:45
~Angel napisał/a:

Od 15 lat moim narzędziem pracy jest samochód i nigdy nie jeździłem po alkoholu, na kacu. Wiedząc że w poniedziałek pracuje to tak planuje spożywanie alko aby być pewnym że mogę siadać za kółko i nie ważne czy limit jest 0; 0,2 czy 0,8.



Tu chodzi o kulture picia. Zakładasz że jak ktoś pije to nawali sie jak bomba. We Włoszech jak jedzieś na sjeste to pijesz szklanke wina i wracasz samochodem, po pracy jeszcze jedna i jedziesz do domu. I nikt sie nie czepa, w Polsce to by człowieka zlinczowali.

Druga sprawa, żyjesz stereotypami z czasów komuny. Kiedys każdy chlał, dziś kultura picia sie zmieniła i chleje głównie biedota. A jakby sprawdzic te wskaźniki nietrzeźwości to ciekawe ile było by takich do normalnego poziomu 0,5 promila? Może sie okazać że nie ma w Polsce tylu pijanych za kierownicą.
Zgłoś