18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kaziolord 2024-06-17, 18:45 18
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu
a co do filmiku. stary dziad porwal sie na co i z czym?? inteligencja niczym u baron kręci loda...



Proszę żeby to była prawda że pisałeś serio

Przeczytałem więcej twoich postów jednak jesteś debilem i pedałem
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-06-17, 18:52
Stary i chyba jego nie pierwszy raz na siłowni a idiota i zachowuje się jak amator, z takim "małpim chwytem" to może banany zrywać a nie wyciskać sztangę 😂

[ Dodano: 2024-06-17, 18:54 ]
I właśnie to udowodnił jakiego chwytu nie stosować, tym bardziej przy większej wadze
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-17, 19:07 1
Gdyby miał kask...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-17, 19:10 2
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu



Jak już koledzy Ci napisali.... Zjedz Snickersa...
Zgłoś
Avatar
Fifonż 2024-06-17, 19:14 1
ZiooMall napisał/a:

Stary i chyba jego nie pierwszy raz na siłowni a idiota i zachowuje się jak amator, z takim "małpim chwytem" to może banany zrywać a nie wyciskać sztangę 😂
I właśnie to udowodnił jakiego chwytu nie stosować, tym bardziej przy większej wadze



nie miał małpiego chwytu
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-06-17, 19:18 2
PsikutaBezS napisał/a:

W zasadzie wszystkich na siłowni cechuje brak mózgu.



W zasadzie jesteś durny jak taboret.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-17, 19:20
Widać że nie miękkim chujem robiony
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-06-17, 19:27
Fifonż napisał/a:

Koleś widać że coś tam ćwiczy,ale technika wyciskania to porażka.



Heh, widać, że gdyby normalnie złapał to by wycisnął. Mało kto na siłce wyciska zbliżone ciężary nawet na koksie, tak więc coś tam cwiczy:)
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-17, 19:39 2
Nieźle pierdolnęło na klate... Jak dziad sobie żeber nie połamał, to chyba jakiś cud... Widać, że dziadek duży chłop, długo ćwiczy i zapewne jakaś terapia zastępcza testosteronem wjechała, bo takie ciężary w tym wieku raczej niemożliwe do wyciskania naturalnie. Chwyt miał dobry, nie miał małpiego, ale nie wiedzieć dlaczego, niektórym przy wyciskaniu dużych ciężarów czasami sztanga wypada z łap. Sam nie wiem o co chodzi, moc tracą w łapach, czy jaki chuj?
Cymbalisko asekurujące też dało dupy. W ogole ten konus tam nie powinien stać, za słabe chuchro do asekurowania takich dużych ciężarów...

Sam wyciskam nędzne 115-117 przy wadze 76 i zawsze używam zamkniętego chwytu, ale jak by mi się spierdoliło na klate, to trochę chujnia. Daje do myślenia...

Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu


Czy ty oprócz tego, że jesteś pedałem, masz też downa?
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-06-17, 20:29 2
Dobry dziadek. Ciekawe ilu z was tu komentujących walikoni wzięło chociaż setkę.
Zgłoś
Avatar
Kurakk 2024-06-17, 20:32 6
pierdylion83 napisał/a:

Dobry dziadek. Ciekawe ilu z was tu komentujących walikoni wzięło chociaż setkę.



ja wziąłem. ba. zaraz idę po drugą
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2024-06-17, 20:38 4
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu



Jak następnym razem będą cię jebać w dupę, to odsuń się od ściany, bo ci tępa ruro na głowę szkodzi.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-17, 20:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

I na brzuch...



Chyba sobie wycisnął jelita z brzucha-odbytem...🤢🤢🤢
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-06-17, 22:54
Srogo jebneło aż klata odskoczyła. Przewiduję pewne pęknięcie... Albo i dwa
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-18, 4:24
Mzimu napisał/a:

W zasadzie jesteś durny jak taboret.



Dzieciaku:

Zgłoś