18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Kropa18 2024-06-18, 8:41 5
@Folur: Nie napisałem komentarza na tym portalu pewnie już od grubo ponad 5lat. Dziś zrobię to tylko po to żeby uświadomić cię że jesteś cymbałem na niespotykaną dotąd skalę.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-06-18, 8:42 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Asekurujący pełna profeska. Szczypior, łysy ale "broda na drwala", czyli +100 do męskości i zajebistości Widać, że zero pojęcia o asyście na siłowni, równie dobrze mógłby stać 2 metry dalej z takim podejściem. Na chuj taka "asekuracja"?
A stary pierdziel lepiej by zaczął spacerować, jeździć na rowerze, albo pisać testament, a nie popisuje się w necie.



Nie znasz się. Na siłowni najważniejszy jest starter pak- jakaś dziara, fryzura z brodą, ubranie typu Pudzian Team, Burnejka Team, Pitbull. Reszta to chuja ważne.
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-18, 11:23 3
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu
a co do filmiku. stary dziad porwal sie na co i z czym?? inteligencja niczym u baron kręci loda...



Takich jak Ty powinni utylizowax
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2024-06-18, 12:19 3
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu
a co do filmiku. stary dziad porwal sie na co i z czym?? inteligencja niczym u baron kręci loda...



Dlaczego jesteś taki spierdolony?
Zgłoś
Avatar
cebulaczek2002 2024-06-18, 20:43
Chummm.... Żeberka będą na obiad
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-18, 23:21
SzataNbardzoZłY napisał/a:

Wiesz że jesteś niedojebanym pajacem
Co sarkazm uważa za rodzaj zaprawy



sarkazm? IDIOTYZM i DEBILIZM, fakt faktem ze podpisalo sie pod twoim wysrywem 73 debili...zadne zaskoczenie, na tym portalu wiekszosc to debile i imbecyle

[ Dodano 2024-06-18, 23:22 ]
Tweed napisał/a:

....to żeś Pan zabłysnął "imbecylu" - no chyba, że to zaburzenie semantyczno-pragmatyczne ze spektrum autyzmu...



blondyna i do tego doje na wierzchu...pod latarnie wracaj dziwko

[ Dodano 2024-06-18, 23:23 ]
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak już koledzy Ci napisali.... Zjedz Snickersa...



doucz sie tępaku

[ Dodano 2024-06-18, 23:24 ]
KuBuX napisał/a:

Takich jak Ty powinni utylizowax



wystarczy ze tobie stara nie daje

[ Dodano 2024-06-18, 23:24 ]
Puczysta napisał/a:

Dlaczego jesteś taki spierdolony?



a ty niedojebany?
Zgłoś
Avatar
peterka84 2024-06-18, 23:50
Folur napisał/a:

funt to w tym wypadku jednostka wagi, imbecylu
a co do filmiku. stary dziad porwal sie na co i z czym?? inteligencja niczym u baron kręci loda...



Czytam i nie wierzę... Na szczęście już się dowiedziałeś kim jesteś i ja już nie muszę tego pisać.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-06-19, 14:06
sie stary baran zesral haha
Zgłoś
Avatar
Tweed 2024-06-23, 18:51
Folur napisał/a:


blondyna i do tego doje na wierzchu...pod latarnie wracaj dziwko



Dobrze, że nie mam kosmitów, znanego aktora albo czegoś bardziej pokręconego w avatarze, bo już by ci biedaku zupełnie styki przegrzało. Btw - jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś niepełnosprytny, to możesz nie wierzyć, ale kiedy mówi to już kilka osób, to warto byłoby się nad tym zastanowić. Poproś grzecznie, może jakaś dobra dusza wytłumaczy ci żart autora dotyczący funtów.
Zgłoś