18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Podczas spotkania wyborczego w Pennsylvanii doszło do ataku na Donalda Trumpa. Trump z zakrwawionym uchem podczas wznoszenia okrzyków do zgromadzonego tłumu został ściągnięty ze sceny przez agentów Secret Service.

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-14, 0:47
Rezerwacdja posta na upscaling i wycięcie tego czarnego gówna

@down. ok.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-14, 0:49 1
Velture napisał/a:

Rezerwacdja posta na upscaling i wycięcie tego czarnego gówna



dopiero po wystawieniu zauważyłem że jakoś gownanie się wkleilo
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2024-07-14, 0:52 187
Wlasnie wygral wybory
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-14, 1:05 19
kolejny etap gry o tron 🙂

Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-07-14, 1:09 11
Na wykopie już teorie spiskowe, że to paintball. Reakcja ochrony właściwa, w przeciwieństwie do sojowych debili, którzy chronili premiera Słowacji.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-14, 1:11 6
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Na wykopie już teorie spiskowe, że to paintball. Reakcja ochrony właściwa, w przeciwieństwie do sojowych debili, którzy chronili premiera Słowacji.



Na Twitterze też o tym piszą że podobno trump ustawił ten zamach i użył sztucznej krwi która sobie przyłożył do ucha. pewnie do rana będzie więcej wiadomo
Zgłoś
Avatar
mrapeiron 2024-07-14, 1:13 15
Buty spadły a żyje...no będzie sporo teorii...
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-07-14, 1:20 29
Czy to nie wygląda trochę na zaaranżowaną scenę? Jestem foliarzem?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-14, 1:22 7
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Na wykopie już teorie spiskowe, że to paintball. Reakcja ochrony właściwa, w przeciwieństwie do sojowych debili, którzy chronili premiera Słowacji.


pazuzu napisał/a:

Na Twitterze też o tym piszą że podobno trump ustawił ten zamach i użył sztucznej krwi która sobie przyłożył do ucha. pewnie do rana będzie więcej wiadomo


wojtekpwse napisał/a:

Czy to nie wygląda trochę na zaaranżowaną scenę? Jestem foliarzem?



@@@

Cytat:

Materiał filmowy przedstawiający potencjalnego strzelca Trumpa lub osobę trafioną zabłąkaną kulą wyciągniętą przez funkcjonariuszy. Prokurator okręgowy potwierdził, że w tłumie był co najmniej jeden zabity. Na schodach widać także dziury po kulach.




[ Dodano: 2024-07-14, 01:28 ]
Prawdopodobnie ten pan zastrzelił pana na filmiku powyżej.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-07-14, 1:30 32
Na BBC news pierdolą kocopoły dokładnie nie wiedzą co się stało, brytyjski korespondent wypytywał świadków zdarzenia ci mówią, że strzały padały z dachów okolicznych budynków, inni mówią, że z przejeżdżającego vana lub ktoś strzelał z jadącego motoru , no bzdury nie trzymające się kupy, słyszeli pojedyncze strzały inni zaś serie kilku do kilkunastu strzałów. Najlepsze, że większość ludzi po tym incydencie pokazuje środkowy palec do kamer telewizyjnych a Trampek unosi zaciśniętą pięść i drze ryja fak i fak.
Te hamerykany głupie jak ja prdle. Chyba ustawiane to przedstawienie, bo gdyby mieli okazję go odjebać, to myślę że trup ścielił by się tam gęsto wśród postronnych osób, a z Trampka zrobiliby sito. Tani teatrzyk 😢
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-14, 1:34 4
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Na wykopie już teorie spiskowe, że to paintball. Reakcja ochrony właściwa, w przeciwieństwie do sojowych debili, którzy chronili premiera Słowacji.



To sporo poświęciliby na fejka skoro ktos z widowni zginął trampkowi sie nieźle przyfarciło. Tym razem.
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2024-07-14, 1:35 48
patmon napisał/a:

Na BBC news pierdolą kocopoły dokładnie nie wiedzą co się stało, brytyjski korespondent wypytywał świadków zdarzenia ci mówią, że strzały padały z dachów okolicznych budynków, inni mówią, że z przejeżdżającego vana lub ktoś strzelał z jadącego motoru , no bzdury nie trzymające się kupy, słyszeli pojedyncze strzały inni zaś serie kilku do kilkunastu strzałów. Najlepsze, że większość ludzi po tym incydencie pokazuje środkowy palec do kamer telewizyjnych a Trampek unosi zaciśniętą pięść i drze ryja fak i fak.
Te hamerykany głupie jak ja prdle. Chyba ustawiane to przedstawienie, bo gdyby mieli okazję go odjebać, to myślę że trup ścielił by się tam gęsto wśród postronnych osób, a z Trampka zrobiliby sito. Tani teatrzyk 😢



Ty też pierdolisz
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-14, 1:43 7
patmon napisał/a:

Na BBC news pierdolą kocopoły dokładnie nie wiedzą co się stało, brytyjski korespondent wypytywał świadków zdarzenia ci mówią, że strzały padały z dachów okolicznych budynków, inni mówią, że z przejeżdżającego vana lub ktoś strzelał z jadącego motoru , no bzdury nie trzymające się kupy, słyszeli pojedyncze strzały inni zaś serie kilku do kilkunastu strzałów. Najlepsze, że większość ludzi po tym incydencie pokazuje środkowy palec do kamer telewizyjnych a Trampek unosi zaciśniętą pięść i drze ryja fak i fak.
Te hamerykany głupie jak ja prdle. Chyba ustawiane to przedstawienie, bo gdyby mieli okazję go odjebać, to myślę że trup ścielił by się tam gęsto wśród postronnych osób, a z Trampka zrobiliby sito. Tani teatrzyk 😢



Już Papcio Chmiel pisał że w usa są "strzały z nikąd".
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2024-07-14, 1:45 3
Fox podaje ze strzelec zabity, jedna osoba z widowni tez zabita, i nastepna ciezko ranna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie