18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Podczas spotkania wyborczego w Pennsylvanii doszło do ataku na Donalda Trumpa. Trump z zakrwawionym uchem podczas wznoszenia okrzyków do zgromadzonego tłumu został ściągnięty ze sceny przez agentów Secret Service.

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-15, 19:05 2
nikt z was nie pomyślał, że strzelić do tłumu mógł ktoś inny? a ucho trampka może zostać operacyjnie 'uszkodzone' bo na zdjęciach z krwią nic nie było oprócz czerwonego ucha..jak dla mnie chujowo zaplanowany teatr dla gojów.. sam bym lepszy scenariusz napisał xd a ten łeb niby 'zamachowiec' myślicie że nikt by nie zdechł dla takiej chwili? Jedni powiedzą, że był chujem, drudzy że bohaterem a typ po prostu zdechł na oczach całego świata- niejeden by z pewnością powtórzył jego wyczyn..xd a może i wszyscy tam zgromadzeni to grali swoje role? wgle trampek dostaje w ucho a typ zaczyna walić sam nie wie gdzie? xD snajperzy a przynajmniej policja powinna być w budynkach zabezpieczać wszystkie budowle/potencjalne miejsca do oddania strzału.. ee pierdolenie jak z WTC i kozojebcami w środku heh.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-07-15, 19:44
figas napisał/a:

@: nie próba tylko to był zamach na życie tylko nie udany xd



No rzeczywiście, "próba zamachu" co ja napisałem? xD
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-07-16, 0:28
tak blisko
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-16, 8:21 2
Jakiś lewak strzelał, jak widać to nieudacznik jak wszystkie lewusy
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-07-16, 18:10
Tangled US flag resembling ‘angel’ has internet convinced Trump was protected by God



More proof that Trump is a God King.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-07-16, 19:46
rayananer napisał/a:

a może i wszyscy tam zgromadzeni to grali swoje role? wgle trampek dostaje w ucho a typ zaczyna walić sam nie wie gdzie? xD snajperzy a przynajmniej policja powinna być w budynkach zabezpieczać wszystkie budowle/potencjalne miejsca do oddania strzału.. ee pierdolenie jak z WTC i kozojebcami w środku heh.



Ja myślę że to ty grasz rolę, nie wiem czy świadomie czy nie. Może to czip w twoim ciele kazał Ci napisać to. Myślę że telefon też podszeptuje Ci różne rzeczy gdy śpisz. 5g to już inna historia.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-17, 3:17
rayananer napisał/a:

nikt z was nie pomyślał, że strzelić do tłumu mógł ktoś inny? a ucho trampka może zostać operacyjnie 'uszkodzone' bo na zdjęciach z krwią nic nie było oprócz czerwonego ucha..jak dla mnie chujowo zaplanowany teatr dla gojów.. sam bym lepszy scenariusz napisał xd a ten łeb niby 'zamachowiec' myślicie że nikt by nie zdechł dla takiej chwili? Jedni powiedzą, że był chujem, drudzy że bohaterem a typ po prostu zdechł na oczach całego świata- niejeden by z pewnością powtórzył jego wyczyn..xd a może i wszyscy tam zgromadzeni to grali swoje role? wgle trampek dostaje w ucho a typ zaczyna walić sam nie wie gdzie? xD snajperzy a przynajmniej policja powinna być w budynkach zabezpieczać wszystkie budowle/potencjalne miejsca do oddania strzału.. ee pierdolenie jak z WTC i kozojebcami w środku heh.



Mógł byś powtórzyć ten wyczyn !!! Wszyscy tu czekamy i kibicujemy ci.
Zgłoś
Avatar
Radsey 2024-07-17, 8:49
Dla mnie to jest cholernie dziwne, wcześniej wiedzieli że jakiś pajac z bronią się czołga po dachu, mimo tego nic z nim nie zrobili, jeszcze pozwolili mu oddać kilka strzałów.

To był ustawiony zamach na Trampka na 100% ale szczęście miał że w momencie strzału odwrócił głowę i dostał w ucho.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-07-17, 16:28


Zgłoś