18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
L................R 2013-06-22, 18:10
Nawet ministranci klaskają, seksu nie będzie :/
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-22, 18:23
MrGalad napisał/a:

Drodzy użytkownicy Sadistica, wierzący czy nie, widząc waszą zawiść wobec kościoła chciałbym dodać coś od siebie. W moim przekonaniu, wiara nie powinna opierać się na uczęszczaniu do kościoła czy słuchania tego co mówią doktryny czy to katolickie, czy protestanckie. Wiara powinna płynąć z serca i z człowieka, a nie z chorych warunków postawionych przez instytucje chrześcijańskie takie jak kościół. Bo czy nie ma w Nowym Testamencie fragmentu o handlu w świątyni? Czy domniemany Bóg nie powiedział Mojżeszowi, że mają nie czcić posągów i obrazów? Hipokryzja kapłanów jest tu bardzo mocno widoczna. Poglądy swoje opierają na Piśmie Świętym, a depczą to co tam jest napisane na każdym kroku. Więc ludzie, nie patrzcie na przykazania kościoła, tylko na to co mówi wam wasze sumienie i moralność. Bo jakby nie patrzeć, to Nowy Testament jest doskonałym kodeksem moralnym i sam, choć jestem ateistą, przyznaję, że gdyby nie było osoby znanej jako Jezus, przypominalibyśmy poniekąd obecny Islam. Nie odwracajcie się plecami do podstaw chrześcijaństwa, bo mimo swej niewiary w istnienie Boga czy innych boskich bytów, szacunek wobec tejże księgi się należy (NT). Pragnę też przypomnieć o tym, że Jezus uczył pokojowego nastawienia do innych, a także wspomniał o tym, żeby nie wytykać palcem innych ludzi. Przemyślcie to sobie, zanim zaczniecie nazywać ludzi per skurwielami. I nie, nie jestem lewakiem, prawicowcem też nie. I jedni i drudzy mają swe racje jak i błędy w rozumowaniu. Tyle ode mnie.

posluchaj skurwielu. kosciol rzymskokatolicki i przynaleznosc do niego to nie wolna amerykanka. masz psi obowiazek sluchac sie swojego duszpasterza i jemu pozostawic interpretacje pisma swietego. chrzescijanstwo to nie to samo, co katolicyzm, a jesli nie zlozyles aktu apostazji, to jestes takim ateista, jak byle kurwa dziewica.
Zgłoś
Avatar
MrGalad 2013-06-22, 18:33 3
abdul napisał/a:

posluchaj skurwielu. kosciol rzymskokatolicki i przynaleznosc do niego to nie wolna amerykanka. masz psi obowiazek sluchac sie swojego duszpasterza i jemu pozostawic interpretacje pisma swietego. chrzescijanstwo to nie to samo, co katolicyzm, a jesli nie zlozyles aktu apostazji, to jestes takim ateista, jak byle kurwa dziewica.



Idealny przykład człowieka ogłupionego przez instytucję jaką jest kościół. I tak mój drogi, mam dokonaną apostazję. A te epitety zachowaj dla siebie.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-22, 18:37
to o to chodzi z tym elblągiem...
Zgłoś
Avatar
_Frytas_ 2013-06-22, 18:40
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-22, 18:45
MrGalad napisał/a:

mój drogi, mam dokonaną apostazję.

pics, or didn't happen.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-22, 19:27
nie pierdolcie juz tak z tym zeby rozjebac kosciol bo jednak co jak co ale ta religia trzyma do kupy takie spoleczenstwo. A z drugiej strony - 99% z Was miala komunie,i co ? fajne rowerki byly nie ? zegareczki tez fajne ? ooo pieniazki tez fajne ? niewazne ze Wam potem rodzice je zabrali i wpakowali w cos dla tzw ,,Waszego dobra'' . Dajcie dzieciakom tez to przezyc
Zgłoś
Avatar
smirnoff25 2013-06-22, 19:42
A pierdolić ich nie wysyłać dzieci tam i tyle, mniej wiernych mniej kasy ,proste.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-22, 19:57
Religia to już przeżytek. Społeczeństwo tak poszło do przodu i tak się wykształciło, że teraz jedyna rzeczą nadrzędną może być pieniądz, sława, wygląd lub inne pokrewne pseudoważne podmioty. Wierzę w Boga tak samo jak w tlen(wierzę, mimo iż nie widziałem) i nikt póki co nie będzie w stanie mnie przekonać, że wiemy jak powstała Ziemia i co dzieje się w kosmosie.
Zgłoś
Avatar
darwinloska 2013-06-22, 20:01 2
Ja pierdole. Dziecko, które od urodzenia ma przejebane, ciągle pod górę, starzy chorzy, pewnie kasy też nie ma za bardzo. Chodziło pewnie ile mogło. Kurwa nie mieć za grosz serca? Za grosz jakiejś empatii, do drugiego człowieka. Pomijam nawet kwestię religii, która sama nakazuje pomagać ect. ot tak zwyczajnie kurwa po ludzku okazać komuś trochę zrozumienia. Wierzyć można, ale kler to... ach nie będę nic mówił bo szkoda mi nerwów.
Zgłoś
Avatar
mungo96 2013-06-22, 20:04
Isthistheend napisał/a:

i na co komu ten caly kosciol? rozjebac to w chuj i po sprawie.



a na chuj komu jestes ty? rozjebac to w chuj
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-06-22, 20:07 3
Religia to mity i zabobony. Jak można w XXI wieku wierzyć w takie brednie!?
Zawsze mi się chce śmiać z ludzi wierzących, że biją pokłony i klepią te mantry do wyimaginowanego bożka... he he he.

Racjonalizm przede wszystkim!
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-06-22, 20:18
Nie chce mi się tych wszystkich komentarzy czytać, ale tam chyba mnóstwo niespójności było. Raz że dziewczynka niepełnosprawna i głuchoniema, potem że rodzice, najpierw że 4 ziarenek zabrakło, potem że 10.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-06-22, 20:25
STOP dyskryminacji Kościoła!!!!11oneone111!!
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-06-22, 20:35 1
Isthistheend napisał/a:

i na co komu ten caly kosciol? rozjebac to w chuj i po sprawie.



Gdyby nie ten cały kościół dziś pewnie leciałbyś boeingiem prosto na Sky Tower w imie allaha kurwa! Dzięki temu, że kościół istnieje w naszym kraju islam nie odważył się do nas wtargnąć!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie