18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hyczy 2013-06-22, 21:19
Co tam tak w tym Elblągu się porobiło ostatnio? Niedługo dzieciaki będą się obrażać "A Ty mieszkasz w Elblągu", zamiast "...w Sosnowcu".
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-06-22, 21:42
W Kościele nie ma demokracji, jak sie nie podoba to wypeirdalać.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-22, 22:05
Adidsa napisał/a:

Dzięki temu, że kościół istnieje w naszym kraju islam nie odważył się do nas wtargnąć!

haha blad! wskaz prosze 1 /slownie: jeden/ przyklad przeciwstawienia sie islamowi przez polski kosciol powszechny. moze twoj ksiadz sie jemu przeciwstawil? moj pierdoli tylko o polityce, in-vitro i aborcji. saracen nie ma czego szukac w najjasniejszej, wiec go tu zwyczajnie nie ma, a leczenie opryszczki syfilisem to slaba strategia.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-06-22, 22:53
@majfon To pochwal się w co ty wierzysz: pieniądze, sława czy jakieś "ważniejsze" zachcianki. Bo człowiek po prostu tak działa, że dąży do jakiegoś celu, coś czci. Skoro nie wierzysz to pochwal się co takiego w życiu robisz, jaki masz cel. Tylko nie pierdol żadnych głupot, ma być konkretnie. Czekam
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-06-22, 23:12
z tą religią zawsze było coś nie chalo
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-06-22, 23:27
Kurwa muzyka jak z filmu akcji.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-22, 23:59 1
Teraz dawając na tace w niedziele zastanówcie się dwa razy czy warto Dlatego nie chodzę od bierzmowania do kościoła bo to mydlenie ludzia oczu tak samo jak sejm i tym podobne organy...

Ps. Skąd ksiądz, który uczył w mojej szkole (nie chodziłem na religie) miał kase na perfumy "1 Million" - jeśli ktoś nie wie to 300 zł za buteleczkę, na złotego Rolex'a i VW Passata B6 za 30,40 tysięcy na full wypasie, bi-ksenonie, alu, navi itp. ? Dodam, że rok wcześniej miał VW Golfa V (20-30 tysięcy) a dwa lata wcześniej VW Polo na wypasie też spokojnie za (20 tysięcy)

Dodam, że parafia nie jest bogata a podobno biedna. Jak można im pozwalać na takie ekscesy ?
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-06-23, 0:15
Tak to jest, czują się jak u siebie, jebany kler.
Nie wszyscy są źli, ale zdarzają się degeneraci.
Brawo dla mieszkańców, że się przeciwstawili!
Zgłoś
Avatar
MrGalad 2013-06-23, 0:46
MateuszMmz napisał/a:

@majfon To pochwal się w co ty wierzysz: pieniądze, sława czy jakieś "ważniejsze" zachcianki. Bo człowiek po prostu tak działa, że dąży do jakiegoś celu, coś czci. Skoro nie wierzysz to pochwal się co takiego w życiu robisz, jaki masz cel. Tylko nie pierdol żadnych głupot, ma być konkretnie. Czekam



Może i nie jestem majfonem, ale niejako uważam, że i mnie to dotyczy. Po pierwsze chcę zaznaczyć, że nie wszyscy ludzie potrzebują wiary. Ale nie należy też oczerniać wierzących (no, poza Islamem, bo tego wiarą nazwać nie można...). Ja za cel stawiam sobie szczęście i marzenia, które staram się spełniać. Wiadomo, do tego miłość, zdrowie i spokojne życie. A do wierzących i ateistów: Wierzcie sobie w co chcecie, nawet w kamienie, tylko nimi we mnie nie rzucajcie.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-06-23, 1:04
@orzeszwmorde
Ksiądz nie lubi dzieci, a to dobre.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-06-23, 4:28
Bo za średniowiecza osoby niepełnosprawne były ukarane przez Boga a jak nie oni to ich rodzice/rodzina. Tu ksiądz postąpił tak jak nakazuje Biblia i większość nakazów Kościoła, które wywodzą się z tamtej epoki (albo były głównie stosowane w tamtych czasach).
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-06-23, 10:21
abdul napisał/a:

haha blad! wskaz prosze 1 /slownie: jeden/ przyklad przeciwstawienia sie islamowi przez polski kosciol powszechny. moze twoj ksiadz sie jemu przeciwstawil? moj pierdoli tylko o polityce, in-vitro i aborcji. saracen nie ma czego szukac w najjasniejszej, wiec go tu zwyczajnie nie ma, a leczenie opryszczki syfilisem to slaba strategia.



Chodzi o sam fakt, że istnieje. W krajach takich jak Anglia czy Francja oprócz sprzyjających warunków gospodarczych i socjalnych do islamizacji przyczynił się upadek kościołów. W Anglii średnia wieku księży wynosi ok 60+ bo młodzi ludzie nie angażują się w takie sprawy. Same budynki kościołów też stoją puste. A co do tego co mówi ksiądz w mojej parafii to jak na razie ostrzega czym jest islam.
Zgłoś
Avatar
Lotherr 2013-06-23, 14:23
Z religią jest jak z rynkiem. Jeśli jest niedobór jakiegoś produktu/usługi bardzo szybko ktoś wykorzysta okazję. Brak jakiejkolwiek religii będzie czystym zaproszeniem do naszego kraju. Zatem drodzy ateiści. Jeśli tak bardzo nie lubicie chrześcijaństwa zastanówcie się. Wolicie żyć w kraju gdzie dominuje Katolicyzm czy Islam? Porównajcie sobie nie dopuszczenie JEDNEGO dziecka do komunii z obrzezaniem (dość kurwa bolesnym) każdego dziecka.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-06-23, 15:05
Isthistheend napisał/a:

i na co komu ten caly kosciol? rozjebac to w chuj i po sprawie.


dokładnie. zasiać pole i przygotować ugór pod islam.
Zgłoś
Avatar
mrChillout 2013-06-23, 16:41
@Lotherr
Islam nam nie jest potrzebny, nie jest też potrzebne chrześcijaństwo czy inny pastafarainizm. Mamy własną religię, własne rodzime wierzenia, wyznawane w zaciszach domów aż do XIX wieku (są na to dowody naukowe). Rodzimowierstwo nie bez powodu się ostatnio rozwija.

Że chrzest Polski niby był? To jest ściema - zapytajcie historyków/ poczytajcie książki.

Że niby wartości 'europejskie' wywodzą się z chrześcijaństwa? Większość wartości europejskich wywodzi się z Grecji, od tamtejszych filozofów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie