18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Dariu$H 2010-04-01, 15:23 4
To ptak? NIE! To samolot? NIE! To "rozjebał się"
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-04-01, 15:47
I w pokrzywy!
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-04-01, 15:50 1
Tez tak chce:D
Zgłoś
Avatar
oliver94 2010-04-01, 16:57
Mutacja here hihihihihihiiih Kolo co kreci
Zgłoś
Avatar
SadIsT 2010-04-01, 19:19 3
Kolejny epizod z serio tak się bawi wieś?
Zgłoś
Avatar
WakeMeUp 2010-04-01, 21:23 2
dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !
Zgłoś
Avatar
sard 2010-04-01, 21:28 1
I w ten sposób pojawił się australopitek - jakaś małpa zjebała go z drzewa bawiąc się z nim w procę...
Zgłoś
Avatar
Damianbeat 2010-04-01, 22:04 31
SadIsT napisał/a:

Kolejny epizod z serio tak się bawi wieś?



Cytat:

dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !



I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pierdolone dzieci neostrady...

Sam mieszkam na wiosce i takie akcje właśnie wspominam najlepiej. Chuj, że cały poobijany wracałem do domu, ważne że był brecht...
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-02, 4:54 1
WakeMeUp napisał/a:

dzieci lasu zdobyly zabawke i teraz bedzie frajda na cale wakacje ! gz gj hf !



o gl zapomniałeś.
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-04-02, 11:54
Damianbeat napisał/a:

I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pierdolone dzieci neostrady...

Sam mieszkam na wiosce i takie akcje właśnie wspominam najlepiej. Chuj, że cały poobijany wracałem do domu, ważne że był brecht...



Racja, kto nie mieszka lub nie ma rodziny na wsi to nie dowie co to frajda byc "dzieckiem lasu".
Zgłoś
Avatar
WakeMeUp 2010-04-02, 14:18
Damianbeat napisał/a:

I uwierz mi, że te dzieci lasu mają cudowne dzieciństwo i będą je o wiele lepiej wspominać niż pierdolone dzieci neostrady...



Wierze Ci bo ja tez mieszkam na wsi... Co prawda jest to jedna z wiekszych wsi w polsce pod wzgledem ludnosci i wielkosci ale wciaz wioska Nie jestem dzieckiem neo, tez robilem rozne rzeczy w mlodosci... Podrywalo sie dziewczyny, gralo calymi dniami w noge, skakalo na rowerach (pozniej motorach) z roznego rodzaju skoczni, ale nie przypominam sobie zebym wystrzeliwal jakiegos kolege z galezi. Widocznie jaka wies, takie rozrywki
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-02, 14:29 4
WakeMeUp napisał/a:



Wierze Ci bo ja tez mieszkam na wsi... Co prawda jest to jedna z wiekszych wsi w polsce pod wzgledem ludnosci i wielkosci ale wciaz wioska Nie jestem dzieckiem neo, tez robilem rozne rzeczy w mlodosci... Podrywalo sie dziewczyny, gralo calymi dniami w noge, skakalo na rowerach (pozniej motorach) z roznego rodzaju skoczni, ale nie przypominam sobie zebym wystrzeliwal jakiegos kolege z galezi. Widocznie jaka wies, takie rozrywki



Znajomi brata mojej byłej dziewczyny robili zawody "kto dalej wsadzi rękę w krowie dupsko" oczywiście bez rękawiczek. Ubaw po pachy
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2010-04-02, 15:37
Też tak się bawiłem tylko że siadało się krokiem na drzewie dlatego ból po upadku nie równał się z bólem jajeczek
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2010-04-02, 17:19
5, 6 sekunda... co za zjebany śmiech... ;o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie