18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Avatar
Belivax 2024-07-26, 19:09 1
Kluczowy argument prokuratury w 25 sekundzie zakończył sprawę procesową wyrokiem: WINNY.
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-07-26, 19:21 1
i wlasnie takiego ubogacenia kulturowego potrzebuje eurogulag i reszta swiata
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-26, 20:40 3
Marian_Koniuszko napisał/a:

Dobrze podlany benzynką, ale ta szybko się spala i dlatego w takich przypadkach, warto ją wymieszać z naftą na przykład.
Proporcja 50/50 jest spoko.


Z olejem albo ropą, a dla widowiskowej mieszanki to rozpuścić steropian w benzyne+aceton i chloran potasu. Nawet jak wbiegnie do wody to nie bardzo pomoże 😀
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-07-26, 21:34 2
TVN (dajcie im jeszcze kilka lat): "Bratni naród afrykański z entuzjazmem wdraża sprawiedliwość ludową, karząc agenta reakcjonizmu przyłapanego na próbie odrzucenia redystrybucji dóbr materialnych w stronę władzy ludu".
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-26, 21:54 1
kosioraldo napisał/a:

@
Ale się zachwycasz kimś kto by Cię lewym sikiem nie chciał osikac, czemu Wy zatruwacie tym swoim pierdoleniem skoro jesteście tacy nieszczęśliwi na co czekasz pakuj się i Uganda czeka byś pomógł im na miejscu, może dostaniemy filmik jak Cię kanibale wpierdalaja, przydasz się na coś światu będziem mieli uciechę 😂
@
Myślę że prędzej bym oddał psu ostatnią kromkę chleba poważnie
Powinniśmy im rachunek wysłać za spalanie opon bez odpowiednich kwalifikacji, Tfusk może się tym zajmie albo stara kreda z PE, Ty pierdnac nie możesz a oni palą opony chuj już z tym czymś co się tam pali w środku bo może zjedzą chociaż grilla to się najedzą a potem wrócą do chciałem napisać domów, do tych gownolepow i nasraja sobie pod nosem żeby smacznie spać, a rano zjeść deser z murzynka



Niezłe pierdolenie. Miałem słuszność cytując Muska. Lewacy to są zjeby, które robią wszystko pod dyktando celebrytów. To upośledzenie ma nazwę - BIRG. Jestem daleki od zachwytów na czyimkolwiek punkcie. Gość wyznaje moje wartości i za to go szanuję a dla lewactwa kluczowa informacja jest taka, że jest najbogatszym człowiekiem na Ziemii (przynajmniej w oficjalnych rankingach) i otwarcie przynaje, że lewactwo to wirus zatruwający umysły, z którym trzeba walczyć.

Kto tu jest kurwa nieszczęśliwy? Kto kurwa potrzebuje murzynków, zmiany płci i zaimków płciowych do szczęścia? Mi ku kurwa jest bardzo dobrze w tym "zaścianku". Lubię samochody, lubie disle, lubie palić w kominku, pierdoli mnie Twoja astma i smog, i to Tobie proponuję wyjazd na zachód Europy, a najlepiej od razu do Afryki, żeby nie musieć importować gówna.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-26, 22:13 1
Siriuz napisał/a:

Niezłe pierdolenie. Miałem słuszność cytując Muska. Lewacy to są zjeby, które robią wszystko pod dyktando celebrytów. To upośledzenie ma nazwę - BIRG. Jestem daleki od zachwytów na czyimkolwiek punkcie. Gość wyznaje moje wartości i za to go szanuję a dla lewactwa kluczowa informacja jest taka, że jest najbogatszym człowiekiem na Ziemii (przynajmniej w oficjalnych rankingach) i otwarcie przynaje, że lewactwo to wirus zatruwający umysły, z którym trzeba walczyć.
Kto tu jest kurwa nieszczęśliwy? Kto kurwa potrzebuje murzynków, zmiany płci i zaimków płciowych do szczęścia? Mi ku kurwa jest bardzo dobrze w tym "zaścianku". Lubię samochody, lubie disle, lubie palić w kominku, pierdoli mnie Twoja astma i smog, i to Tobie proponuję wyjazd na zachód Europy, a najlepiej od razu do Afryki, żeby nie musieć importować gówna.



Tylko bijesz o to do mnie o czym ja bilem do Ciebie gościu jak ja jestem lewakiem to Kleopatra była czarna 🫣😂 człowieku źle się zrozumieliśmy nie chciałem urazić myślałem że jakieś lewackie pierdy wstawiasz bez urazy 😉
Zgłoś
Avatar
SatanSSJ 2024-07-26, 23:21 1
Taka piękna organizacja, że aż musiałem się zalogować i pogratulować dobrej roboty jakby tak każdy murzyn wszystko sprawnie robił a nie tylko kradł to... co jq pierdole murzyn przestał kraść.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-26, 23:50 1
Ci sędziowie to są kurwa chyba z neo KRS.

Bo coś mi tu nie gra...
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-27, 1:37 1
Niewykluczone, że takie kary wymyślił biały właściciel dla swoich czarnuchów🤔
Zgłoś
Avatar
lowan0000 2024-07-27, 9:26 1
Kurwa, młody powinien starą za to darcie ryja wypierdolić przez okno.Co te baby mają z tym darciem ryja to chyba jeszcze pozostałość po małpach...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-27, 12:41
Ja się pytam gdzie obrońca z urzędu i ława przysięgłych .....
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-27, 16:23 2
Adameck napisał/a:

U nich założenie opony na delikwenta to po prostu uprawomocnienie wyroku.



No. Ale apelacja została odrzucona...
Zgłoś
Avatar
GOLERO 2024-07-28, 18:55
Znicz Olompijski
Zgłoś