18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-16, 19:31 13
Kulawe szczęście
Zgłoś
Avatar
osiemplanet 2024-09-16, 19:39 40
Misją Funduszu, jest ułatwianie osobom niepełnosprawnym pełnego uczestnictwa w życiu zawodowym i społecznym.

Na przykładzie Veltura- mamy ciebie w dupie.
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-09-16, 19:48 9
Podobnie jak ZUS który mówo osobom które nie mają ręki bądź nogi czy też inne poważne schorzenia że są w stanie iść do pracy bądź są zdolne do samodzielnej egzystencji. Witamy kurwa Polsce kraju kwitnącej LIPY... Osobiście wale wszystkich urzędasów oraz życzę żeby przekonały się jak to jest żyć jako osoba niepełnosprawna
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-16, 19:49 7
osiemplanet napisał/a:

Misją Funduszu, jest ułatwianie osobom niepełnosprawnym pełnego uczestnictwa w życiu zawodowym i społecznym.
Na przykładzie Veltura- mamy ciebie w dupie.



To nie jest żadna misja tylko ich psi obowiązek za który dostają kasę. Nie wiem jak u Was ale jak u mnie w pracy ktoś ma pernamentny problem z terminowaścią to wylatuje jak z procy...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-09-16, 19:50 9
Antkowiak1992 napisał/a:

Podobnie jak ZUS który mówo osobom które nie mają ręki bądź nogi czy też inne poważne schorzenia że są w stanie iść do pracy bądź są zdolne do samodzielnej egzystencji. Witamy kurwa Polsce kraju kwitnącej LIPY... Osobiście wale wszystkich urzędasów oraz życzę żeby przekonały się jak to jest żyć jako osoba niepełnosprawna



A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-16, 19:58 4
Velture napisał/a:

[...]
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.



to napisz, tam na stronie jest kontakt, pisemnie jest nawet lepiej

ja jak mam coś załatwić w urzędzie, to pierwsza zasada być upierdliwym
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-09-16, 20:03 2
Pisz do usranej "śmierci"... Tak kazałem znajomemu, drukowałem mu pisma, wzory i wywalczył przeciągnięcie chodnika pod jego chatę.
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-09-16, 20:04 10
jebac tuska i lewaków co na niego głosowali
Zgłoś
Avatar
yanymany 2024-09-16, 20:04 2
Jesteś gość! Wszystkiego dobrego
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-16, 20:05 9
Nome napisał/a:

to napisz, tam na stronie jest kontakt, pisemnie jest nawet lepiej
ja jak mam coś załatwić w urzędzie, to pierwsza zasada być upierdliwym



Rano ten temat będzie na głównej. Znam statystyki tej strony doskonale i w ciągu 24h od wejścia na główną będzie łącznie odpalony ok 100-200k razy (bez podziału na zalogowanych i niezalogowanych userów)
Pewnie potem trafi na wiochę itp.

Skuteczność tego będzie większa niż pisanie mailu bo ja wiem ile się czeka na odpowiedzi na maile z urzędów wszelkiej maści.
Na odpowiedź na maila poczekam sobie ze 2 tygodnie jakoś.

Ten temat jutro rano będzie na głównej i trafi gdzie trzeba szybciej niż mój mail z protona.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-16, 20:06
oj, to trzeba było od razu, że masz plan
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-09-16, 20:06 7
Nome napisał/a:

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.



Bo poszły dla pełnosprawnych udających niepełnosprawnych. Wieszajcie na mnie psy ale napiszę jedno, że znałem ludzi w pełni sprawnych-małżeństwo 30to latków, z grupami inwalidzkimi i kartami parkingowymi. Matka tego młodzieńca była po prostu obrotna. Każda możliwa zapomoga/dopłata w kieszeń a sama chodziła pożyczać pół szklanki cukru, szamponu do kieliszka etc bez zażenowania po sąsiadach
Zgłoś
Avatar
Matt 2024-09-16, 20:32 7
janczo89 napisał/a:

jebac tuska i lewaków co na niego głosowali



To prawo zostalo ustanowione za czasow twojego kochane pisu, wiec skoncz pierdolic. Velture nogi nie ma i nie ma gdzie parkowa swoim mercedesem to jest problem.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2024-09-16, 20:33 2
spytalbym czy ma drukarke i niech wydrukuje blankiecik i niech nie pierdoli - sorry ale jak slysze takie cos... placisz podatki? placisz! to ma byc i chuj. Inaczej rachunki za parking wysyłać na ich koszt od razu blankiecik sie znajdzue. W ogole to urzędasy są dla nich samych czy dla nas? sie wkurwilem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie