18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
djoshin Wczoraj 20:33
Przy telefonie Madzia Buczek
Zgłoś
Avatar
banshee Wczoraj 20:33 8
Velture napisał/a:

Rano ten temat będzie na głównej. Znam statystyki tej strony doskonale i w ciągu 24h od wejścia na główną będzie łącznie odpalony ok 100-200k razy (bez podziału na zalogowanych i niezalogowanych userów)
Pewnie potem trafi na wiochę itp.
Skuteczność tego będzie większa niż pisanie mailu bo ja wiem ile się czeka na odpowiedzi na maile z urzędów wszelkiej maści.
Na odpowiedź na maila poczekam sobie ze 2 tygodnie jakoś.
Ten temat jutro rano będzie na głównej i trafi gdzie trzeba szybciej niż mój mail z protona.



Majster, jest jeszcze jeden myk. Pisanie za pośrednictwem ePuap. Urzedasy tego wyjątkowo nie lubią, bo każde pismo jest rejestrowane i wymaga odpowiedzi w terminie ustawowym. Ja jak załatwiam kwestie związane z orzeczeniem mojego dziecka to w sumie tylko przez ePuap.
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 20:35 1
Wolf3D napisał/a:

spytalbym czy ma drukarke i niech wydrukuje blankiecik i niech nie pierdoli - sorry ale jak slysze takie cos... placisz podatki? placisz! to ma byc i chuj. Inaczej rachunki za parking wysyłać na ich koszt od razu blankiecik sie znajdzue. W ogole to urzędasy są dla nich samych czy dla nas? sie wkurwilem.



tam jest hologram na tym....

i za karte płacę. nie jest za darmo. 21zł chyba czy coś.
Zgłoś
Avatar
MadCat Wczoraj 20:39 1
<przytula, pociesza, gra na malych skrzypcach smutna melodie> Powodzenia. Co wiecej zostalo, mama mowi (pracuje od drugiej strony, poniekad) czekaj i licz na farta. Witamy w Polsce
Zgłoś
Avatar
clooks Wczoraj 20:43 2
Problemy pierwszego swiata - nie dali typowi karty parkingowej.
Patalogia systemu jest to, ze niepelnosprawni maja wszystko dostac i nic nie robic.
A zajmuje sie tym armia urzednikow, czyli tez niepelnosprawnych ludzi, ale umyslowo.
Wiec niepelnosprawni zapewniaja prace niepelnosprawnym. Niepelnosprawnocepcja.
Zgłoś
Avatar
slupczanin Wczoraj 20:44 5
A na końcu chyba mówisz, czy zna
Pani taki serwis jak sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 20:45 6
clooks napisał/a:

Problemy pierwszego swiata - nie dali typowi karty parkingowej.
Patalogia systemu jest to, ze niepelnosprawni maja wszystko dostac i nic nie robic.
A zajmuje sie tym armia urzednikow, czyli tez niepelnosprawnych ludzi, ale umyslowo.
Wiec niepelnosprawni zapewniaja prace niepelnosprawnym. Niepelnosprawnocepcja.



Pracuję, nie biorę renty ani zasiłków. Nie mam nogi i chcę zaparkować bliżej nie dostając mandatu korzystając z karty za której wyrobienie płacę i jest ustawowy termin na jej wydanie a nie mogą wydać bo inny urząd nie dał blankietów.

Przepraszam, że tak strasznie narzekam i tak wszystko chcę nic nie robiąc...
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 20:47 3
Niepełnosprawni to ci którzy mają uciętą głowę, reszta jest pełnowartościowa i sprawna w 100%
Zgłoś
Avatar
Wolf3D Wczoraj 20:59 2
Velture napisał/a:

tam jest hologram na tym....
i za karte płacę. nie jest za darmo. 21zł chyba czy coś.



Dobrze ze walczysz o swoje inaczej jak sie takie osoby nie znajdą nic nie będzie. Powodzenia! Informuj co tam jak tam.
Zgłoś
Avatar
TOMASZ1293 Wczoraj 21:02 4
Od 15 lat czekam na jebana operacje biodra mam krótsza nogę o 5 cm plus ograniczony zakres ruchu nikt sie ze mna nigdy nie pierdolil jebie codziennie nie powiem ze nie ale gumką cienka I nie pęka póki żyje muszę dawać sobie radę nigdy nic nie zebrałem to wbrew moim zasada może i mam 30 na karku ale widać jestem chyba jednym z ostatnich mężczyzn z blizna. Ujebali ci nogę fakt przejebane ale mi nie raz i nie dwa kopali w tą chora nogę na ulicy. Zachowaj swoje żale dla siebie tu jest sadol a nie interwencja czy uwaga chyba zaklęcia ci się popierdolily witamy w Polsce lepiej bądź dzielny
Zgłoś
Avatar
shoe5maker Wczoraj 21:03 2
Musisz dać na luz tak już jest i chuj, zdrowie jest tylko jedno, a stres jest jego wrogiem. Na cholerę oglądasz co tam rzydy robią? Chuja to da a tylko siebie wykończysz. Ja także mam problemy od stresu, więc mam wyjebkę na rzeczy które mnie wkurwiają. Nie da się tego wyeliminować do zera, ale to ograniczam.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 21:06 5
Zawsze możesz wejść i złożyć wniosek



Winda w naprawie
Zgłoś
Avatar
Bronchacz Wczoraj 21:13 4
Patent z nękaniem urzędasów przez ePUAP jest bardzo dobry.
Ze swej strony dodam jeszcze "$więtą Trójcę" w polu CC/DW:
biuro@fakt.com.pl,
mazowieckie@se.pl,
widzowie@tvn.pl
Wywołuje to u adresata nerwowe migotanie zwieraczy, tudzież zbawienne dla nas jego zainteresowanie tematem oraz "zagęszczenie ruchów".
Ostatnio w ramach swojej prywatnej wojny odzyskałem tym sposobem kasę od wyłudzaczy TELEAUDIO 2 - choć wydawało się to być Mission Impossible.
Do kodów QR (skanowanych świadomie i w znanym klientowi celu), doklejają defaultowo dostęp do jakiegoś śmieciowego kontentu za 30 PLN z górką.
Usługi i SMS-y Premium u operatora miałem zablokowane, ale nic to nie dało, gdyż "Płatności Mobilne" to inna kategoria według nich.
(czytaj - dzielą się prowizją z wyłudzaczami i mają to w poważaniu)
Napisałem kilka paszkwili - postraszyłem jeszcze paragrafami z RODO jak doradzał młody zdolny prawnik z forum "naciągniętych" - i dojechałem hooyków - "W imię zasad..." 😠😉

Zgłoś
Avatar
gucio_gu Wczoraj 21:16 1
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.


Nie masz racji
Zgłoś
Avatar
bubatsa Wczoraj 21:21 5
Dworzec PKP Torun Miasto, wisi naklejka ze jak osoba niepelnosprawna chce skorzystac z windy to musi zadzwonic na podany nr i oczekiwac do 30 min
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie