18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
mygyry Wczoraj 21:24 1
Może o wiosło byś poprosił?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 Wczoraj 21:24 2
Nie mamy pana karty i co nam pan zrobi?

😉
Zgłoś
Avatar
Dżepetto Wczoraj 21:25 2
Tak szczerze mówiąc to chuj nas to interesuje.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 21:32 3
Weź sobie wydrukuj kartkę, że nie masz nogi, a od 3. miesięcy nie wydają jakiegoś gówna, wsadź za szybę i tyle. Chyba, że ci się nudzi i na serio chcesz dostać ten mandat i później się szarpać nie wiadomo z kim by go nie płacić.
Zgłoś
Avatar
N0laan Wczoraj 21:36 2
Velture daj nam ulice dom i czas to rozpierdolimy ten jebany urząd w pizdu a w wiadomosciach powiedza ze to rosyjscy sabotarzysci Spolecznosc sadistic wstajemy z foteli wychodzimh z nor i rozpierdol !!!
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Wczoraj 21:37
Nie mamy pańskiej karty i co nam pan zrobisz... Chciałoby się pojechać klasykiem...
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH Wczoraj 21:41 3
gorzkie żale. ale marihuankę leczniczo fajnie się ćpa?

ciesz się że tylko noga i nadal masz czym zwalić konia i się podetrzeć.
Zgłoś
Avatar
clooks Wczoraj 21:42 2
N0laan napisał/a:

Velture daj nam ulice dom i czas to rozpierdolimy ten jebany urząd w pizdu a w wiadomosciach powiedza ze to rosyjscy sabotarzysci Spolecznosc sadistic wstajemy z foteli wychodzimh z nor i rozpierdol !!!



Zglos sie do weterynarza.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja Wczoraj 21:46
Odpowiedzialność urzędasów kończy się co najwyżej na wysłaniu pisma, że nie załatwią sprawy w terminie. Chuj, że nie ma blankietów, niech drukują tymczasowe a docelowe wyślą pocztą.
Zgłoś
Avatar
Bronchacz Wczoraj 22:00 2
Dżepetto napisał/a:

Tak szczerze mówiąc to chuj nas to interesuje.



Zasadniczo to fajnie się ponapierdalać z czyichś problemów - dopóki pewnego dnia nie staną się naszymi...
Tu jest Sadol i tak ma być - ale osobiście wolałbym, żeby "dojeżdżanymi" w tym kraju były wszelkiej maści patole, którym się to należy jak psu buda.
Czyli:
- politycy z prawa, lewa oraz środka (no exceptions!)
- zakłamane klechy (kilku "z powołania" może zostać)
- roszczeniowo-atencyjne LPGT-y (nie awanturujący się otrzymują odpust zupełny)
- patola właściwa...

Z tych którym powódź dała w dupę też się będzie Mistrz Dżepetto tak luzacko brechał?

Takie mam czasem nieśmiałe wizje, że za te nasze podatki coś kiedyś dostaniemy od Matki Bolandy?
Na początek - Fundusz Kościelny dla ofiar powodzi na przykład.
No i Karta Parkingowa dla Kolegi Liska rzecz jasna. Bo tak.
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 Wczoraj 22:03
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



Napisałem to na podstawie tego co widziałem w tv więc nie spinaj

[ Dodano: 2024-09-16, 22:05 ]
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



Dodam więcej pracuje za granicą i jestem na tyle sprawny żeby cię wyjaśnić w realu
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love Wczoraj 22:06
Kurwa w tej polsce jak zawsze stabilne. Niebieskie kartki się skończyły i chuja zarobisz... Myślę że jak nawet dostaniesz mandat to się odwołasz na komendzie i go anulują. Wyglądasz jak z Cyberpunk'a więc nikt tego nie będzie kwestionował. A jak coś masz też nagranie rozmowy.
Zgłoś
Avatar
Lukigm Wczoraj 22:08
Matt napisał/a:

To prawo zostalo ustanowione za czasow twojego kochane pisu, wiec skoncz pierdolic. Velture nogi nie ma i nie ma gdzie parkowa swoim mercedesem to jest problem.



Za pizdy a nie pisu za tuska twojego co wody nie spuścił z tamy i zalało wchujaaa
Zgłoś
Avatar
zubek25 Wczoraj 22:28
Velture napisał/a:

Rano ten temat będzie na głównej. Znam statystyki tej strony doskonale i w ciągu 24h od wejścia na główną będzie łącznie odpalony ok 100-200k razy (bez podziału na zalogowanych i niezalogowanych userów)
Pewnie potem trafi na wiochę itp.
Skuteczność tego będzie większa niż pisanie mailu bo ja wiem ile się czeka na odpowiedzi na maile z urzędów wszelkiej maści.
Na odpowiedź na maila poczekam sobie ze 2 tygodnie jakoś.
Ten temat jutro rano będzie na głównej i trafi gdzie trzeba szybciej niż mój mail z protona.



To ty noga piszesz że z Protona ?
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój Wczoraj 22:29 3
Za brak blankietów, odpowiadają te dwie osoby:

dr Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Minister rodziny, pracy i polityki społecznej



oraz

Łukasz Krasoń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych



W ministerstwie, to ten człowiek odpowiada za sprawy związane z osobami z niepełnosprawnościami - nadzoruje tworzenie odpowiedniego systemu wsparcia dla tej grupy osób. Realizuje też zadania związane z gospodarowaniem środkami Funduszu Solidarnościowego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie