18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
laska - mosquito Wczoraj 22:39 2
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



a przepraszam, do czego ty się tu dopierdalasz xD
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 Wczoraj 22:42 1
Velture wrzuć to koniecznie na Wykop. Tam są konkretne zasięgi i sprawa będzie nagłośniona. Podaj koniecznie z kim rozmawiałeś oraz z jakiego urzędu. Usmażymy ich. To jest kurde draństwo.
Zgłoś
Avatar
tars Wczoraj 22:42 1
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



Aleś kulą w płot strzelił. Kolega o kartę parkingową wystąpił i nie może się doczekać. Skąd przypuszczenia, że pracować nie chce? Jest wiele zawodów, w których osoby bez nogi sprawdzą się równie dobrze, jak ci z dwoma i albo więcej nogami.
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 22:45
witamy w polin
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 Wczoraj 22:48 1
PeterNORTH napisał/a:

gorzkie żale. ale marihuankę leczniczo fajnie się ćpa?
ciesz się że tylko noga i nadal masz czym zwalić konia i się podetrzeć.



Od razu pomyślałem, że mógłbyś mi zaorać pole, nakarmić świnie i przerzucić gnój. Masz predyspozycje umysłowe do tego. Szukam takich jak ty - uczciwa minimalna krajowa. Zgłoś się - będziesz miał na jabole do 5-go.

[ Dodano: 2024-09-16, 22:49 ]
Dżepetto napisał/a:

Tak szczerze mówiąc to chuj nas to interesuje.



Tak szczerze to jesteś jebanym zerem.
Zgłoś
Avatar
pajonk Wczoraj 22:52
Współczuję niepełnosprawnym. Musicie dać sobie radę sami. Nikt za was niczego nie zrobi. Kojarzycie jak jedni dostają od taty firmę, czy nawet nowy dom im tata buduje? No to wy jesteście na przeciwnym biegunie życiowego szczęścia. Musicie zagryźć zęby i nie dać nikomu satysfakcji.
Zgłoś
Avatar
wieko_pn Wczoraj 22:58
Powiem Tobie, że dziwna sprawa. Ja jak byłem z mamą wyrobić kartę parkingową w Poznaniu to temat ogarnęli w godzinę. Przyjechaliśmy z wnioskiem, wezwali do pokoju i na miejscu wystawiła kartę.
Zgłoś
Avatar
dupamalgosi Wczoraj 23:00
Buhaha jeszcze sadolem chciał babe postraszyć, co zna tanie z gwiazdami top
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 Wczoraj 23:01
TOMASZ1293 napisał/a:


Przepraszam, że tak strasznie narzekam i tak wszystko chcę nic nie robiąc...



Może jeszcze postawisz piwo patusom, którzy Cię kopali ? Trochę godności...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:01
Velture napisał/a:

Rano ten temat będzie na głównej. Znam statystyki tej strony doskonale i w ciągu 24h od wejścia na główną będzie łącznie odpalony ok 100-200k razy (bez podziału na zalogowanych i niezalogowanych userów)
Pewnie potem trafi na wiochę itp.
Skuteczność tego będzie większa niż pisanie mailu bo ja wiem ile się czeka na odpowiedzi na maile z urzędów wszelkiej maści.
Na odpowiedź na maila poczekam sobie ze 2 tygodnie jakoś.
Ten temat jutro rano będzie na głównej i trafi gdzie trzeba szybciej niż mój mail z protona.


Jeśli to nie sarkazm, to chyba przeceniasz siłę sprawczą Sadola. Myślisz, że po 100k otwarć sam Tusk tu zajrzy, przeczyta, tupnie nogą i załatwi?
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 Wczoraj 23:04 1
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



A ty co osiągnąłeś w życiu BURAKU ?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:08 1
gdfgdf napisał/a:

Niepełnosprawni to ci którzy mają uciętą głowę, reszta jest pełnowartościowa i sprawna w 100%


No, to zależy czym pracujesz. Ja głową, więc bez nogi, czy ręki dałbym radę. Ale co ma zrobić taki np. murarz?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 23:11
Antkowiak1992 napisał/a:

Napisałem to na podstawie tego co widziałem w tv więc nie spinaj
Dodam więcej pracuje za granicą i jestem na tyle sprawny żeby cię wyjaśnić w realu



Wyjaśniać to se możesz twojej starej chuja w mordę.

[ Dodano 2024-09-16, 23:15 ]
Michu_XXX69 napisał/a:

A ty co osiągnąłeś w życiu BURAKU ?



Gówno parówo.

laska - mosquito napisał/a:

a przepraszam, do czego ty się tu dopierdalasz xD



tars napisał/a:

Aleś kulą w płot strzelił. Kolega o kartę parkingową wystąpił i nie może się doczekać. Skąd przypuszczenia, że pracować nie chce? Jest wiele zawodów, w których osoby bez nogi sprawdzą się równie dobrze, jak ci z dwoma i albo więcej nogami.



Wyjątkowo do grubego nie mam nic.
Karta mu się należy. A w urzędzie się opierdalają. To żadne nowości.

Chodziło mi o to że baaaaardzo duża część kalek może pracować i wręcz powinna. A ktoś pierdoli że bez nogi czy ręki pracować nie można.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:16
dżonyłojlker napisał/a:

Weź sobie wydrukuj kartkę, że nie masz nogi, a od 3. miesięcy nie wydają jakiegoś gówna, wsadź za szybę i tyle. Chyba, że ci się nudzi i na serio chcesz dostać ten mandat i później się szarpać nie wiadomo z kim by go nie płacić.


Jak nie szczujesz na banderowców to całkiem sensownie kombinujesz. Sam bym tak zrobił.
A jak mandat, to do sądu. Zatkać system, aż odpuszczą.
Zgłoś
Avatar
kobo7 Wczoraj 23:21
BambiPMT napisał/a:

A co kurwa bez nogi pracować nie możesz? To że ty mając ręce i nogi nie potrafisz się ogarnąć to nie znaczy, że kaleki nie potrafią. Jak muszą zapierdalać to przynajmniej nie obrastają tłuszczem w domu. Podejrzewam że bezręki azjata by był sprawniejszy manualnie od ciebie.



sadistic.pl/kuchnia-indyjska-vt517176.htm5693590
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie