18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-16, 23:26
BambiPMT napisał/a:

Chodziło mi o to że baaaaardzo duża część kalek może pracować i wręcz powinna. A ktoś pierdoli że bez nogi czy ręki pracować nie można.


Ja bym chciał pracować, ale od państwa oczekiwałbym żeby mi to ułatwiło, np. modernizując mieszkanie, zapewniając szkolenia i sprzęt. Opłaciłoby się wszystkim, bo byłbym samowystarczalny i jeszcze podatki płacił. Niestety, w Polsce panuje przekonanie, że niepełnosprawnemu należy się tylko renta, jak psu buda. I z tego rodzą się patologie, jak renciści z depresją, co załatwili sobie żółte papiery po znajomości. Długi temat.
Zgłoś
Avatar
SADISTICOsADZISZTIC 2024-09-16, 23:30
Kurwa
Hore
Jebane polskie państwo i prawo
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-16, 23:32
Anonimowyja napisał/a:

Odpowiedzialność urzędasów kończy się co najwyżej na wysłaniu pisma, że nie załatwią sprawy w terminie. Chuj, że nie ma blankietów, niech drukują tymczasowe a docelowe wyślą pocztą.


Ja bym sobie sam wydrukował tę kartę z dopiskiem "karta parkingowa zastępcza", w duchu "etykiet zastępczych" z czasów schyłkowej komuny.

Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2024-09-16, 23:50 2
Baba radzi pisać z mandatem do miejsca, w którym ich samych mają w chuju od 3 miesięcy. Logika.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój Wczoraj 0:30
wieko_pn napisał/a:

Powiem Tobie, że dziwna sprawa. Ja jak byłem z mamą wyrobić kartę parkingową w Poznaniu to temat ogarnęli w godzinę. Przyjechaliśmy z wnioskiem, wezwali do pokoju i na miejscu wystawiła kartę.



Kiedy to było? Nie wiem, jak teraz, ale już trzy miesiące temu, brakowało tych blankietów. Na zamówionych 3500 sztuk, ministerstwo przysłało tylko 2750. Miało resztę dosłać w maju, ale, o ile wiem, do połowy lipca jeszcze nie dostarczyło.
Zgłoś
Avatar
Tmkkrk9 Wczoraj 0:47 2
Niby nic nie zmieni teoretycznie, piwo za dobrą inicjatywę zawsze i trzeba wspierać
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS Wczoraj 1:53 1
"wincej, wincej"



"Oto bowiem prawo budowlane chroni mieszkańców przed narażeniem na kontakt ze spalinami i hałasem powodowanym przez samochody, wyznaczając minimalną odległość miejsc postojowych od okien. Wymogi te jednak nie dotyczą miejsc dla niepełnosprawnych, które podlegają dokładnie odwrotnym zasadom."
Zgłoś
Avatar
Rajesh Wczoraj 5:05 2
Brawo Velture idz po swoje
Kirwa sadol to de facto kloaka internetu jak się czyta niektóre komentarze.
Banda mądrali która chuja wie co znaczy życie bez kończyny. Jakieś kurwa przytyki dobre rady kurwa...
Tyle się mówi o niepełnosprawnych a na koniec ma się ich w dupie..ja tam wolę określenie w nie pełni sprawny bo widać że Lisek ogarnia lepiej niż paru teoretycznie sprawnych ale jednak intelektualnie nie do końca.
Że pali Maryśkę? No i chuj Ci do tego.jeden dzień z bólem fantomowym cwoku byś nie ogarnął. Nie ch se Pali przynajmniej nie pije i nie robi z siebie idioty.
Mercedes? Przystosowany do jazdy bez nogi ważne że kurwa wygodny .zazdrościsz? To się z Nim kurwa zamień.
Wykop dobry pomysł. Mail do ministerstwa z fwd do tv i gazet również.podchwyca od razu tj za 2 tygodnie jak się temat powodzian przewali.
Zgłoś
Avatar
stoned Wczoraj 6:27
28 sierpnia złożyłeś wniosek a oni mają 30 dni, więc jeszcze trochę czasu zostało.
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 6:32
Michu_XXX69 napisał/a:

Velture wrzuć to koniecznie na Wykop. Tam są konkretne zasięgi i sprawa będzie nagłośniona. Podaj koniecznie z kim rozmawiałeś oraz z jakiego urzędu. Usmażymy ich. To jest kurde draństwo.



Nie mam konta na wykopie. Możesz ktoś kto ma tam to wrzuci.
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami Wczoraj 7:12 1
Po pierwsze: oto sa właśnie skutki głosowanie na koalicję 13 grudnia. Ryży bandyta Tusk z Hujownią i Kosiniakiem dopiero się rozkręcają, a będzie dużo gorzej. Ale ważne że "je..ć pis, prawda?

Po drugie: na razie kręcisz aferę nie wiadomo o co. Zrobiłes jeden króciutki telefon, gdzie Pani odebrała połączenie naprawdę szybko, gdzie niekiedy żeby zapisać się do lekarza na NFZ trzeba czekać na telefonie z dobrą godzinę (tak, nie przejęzyczełym się-godzinę).

Babka nie jest niczemu winna. Sami nie mają blankietów i pewnie nie jedno pismo, nie jeden monit wysłali do ministerstwa ale tam są ludzie Tuska, którzy mają wywalone jajca na zwykłe urzędy i samych niepełnosprawnych. Tam trzeba atakować, pisać pisma z ePUAPU, wysyłać maile, wysyłać pisma tradycyjną pocztą i dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić. Same telefony potrafią bardzo wiele uczynić, ale trzeba być wytrwałym.

A Ty tutaj wykonałeś jeden, krótki telefon wyżywając się na Bogu ducha winnej urzędniczce, która kompletnie nie jest niczego winna. Dzwoń do ministerstwa, szukaj telefonów do poszczególnych urzędników w miniesterstwie i tam ich bombarduj połączeniami. Następnie zrób z tego kompilację i nagłaśniaj, bo to tutaj co zaprezentowałeś to zwykłe lenistwo i pieniactwo.

No i nie głosujcie na koalicję 13 grudnia, ludzie, opanujcie się.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 Wczoraj 7:40
Czego się frajerzy spodziewali po urzędach do spraw utrzymania k0biet.
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 8:53
klaszczebrwiami napisał/a:

Po pierwsze: oto sa właśnie skutki głosowanie na koalicję 13 grudnia. Ryży bandyta Tusk z Hujownią i Kosiniakiem dopiero się rozkręcają, a będzie dużo gorzej. Ale ważne że "je..ć pis, prawda?
Po drugie: na razie kręcisz aferę nie wiadomo o co. Zrobiłes jeden króciutki telefon, gdzie Pani odebrała połączenie naprawdę szybko, gdzie niekiedy żeby zapisać się do lekarza na NFZ trzeba czekać na telefonie z dobrą godzinę (tak, nie przejęzyczełym się-godzinę).
Babka nie jest niczemu winna. Sami nie mają blankietów i pewnie nie jedno pismo, nie jeden monit wysłali do ministerstwa ale tam są ludzie Tuska, którzy mają wywalone jajca na zwykłe urzędy i samych niepełnosprawnych. Tam trzeba atakować, pisać pisma z ePUAPU, wysyłać maile, wysyłać pisma tradycyjną pocztą i dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić. Same telefony potrafią bardzo wiele uczynić, ale trzeba być wytrwałym.
A Ty tutaj wykonałeś jeden, krótki telefon wyżywając się na Bogu ducha winnej urzędniczce, która kompletnie nie jest niczego winna.



Jeden krótki telefon? Jeden?
Wyżywając się?



Zgłoś
Avatar
Pro100wRyj Wczoraj 8:53
Niestety Ciebie mają w pizdzie, bo tak, ale złodziejom i innym kurwom wchodzą w dupe, niestety jaki elektorat tacy rządzący...
Zgłoś
Avatar
dwakilo Wczoraj 8:54
klaszczebrwiami napisał/a:

Po pierwsze: oto sa właśnie skutki głosowanie na koalicję 13 grudnia. Ryży bandyta Tusk z Hujownią i Kosiniakiem dopiero się rozkręcają, a będzie dużo gorzej. Ale ważne że "je..ć pis, prawda?
Po drugie: na razie kręcisz aferę nie wiadomo o co. Zrobiłes jeden króciutki telefon, gdzie Pani odebrała połączenie naprawdę szybko, gdzie niekiedy żeby zapisać się do lekarza na NFZ trzeba czekać na telefonie z dobrą godzinę (tak, nie przejęzyczełym się-godzinę).
Babka nie jest niczemu winna. Sami nie mają blankietów i pewnie nie jedno pismo, nie jeden monit wysłali do ministerstwa ale tam są ludzie Tuska, którzy mają wywalone jajca na zwykłe urzędy i samych niepełnosprawnych. Tam trzeba atakować, pisać pisma z ePUAPU, wysyłać maile, wysyłać pisma tradycyjną pocztą i dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić. Same telefony potrafią bardzo wiele uczynić, ale trzeba być wytrwałym.
A Ty tutaj wykonałeś jeden, krótki telefon wyżywając się na Bogu ducha winnej urzędniczce, która kompletnie nie jest niczego winna. Dzwoń do ministerstwa, szukaj telefonów do poszczególnych urzędników w miniesterstwie i tam ich bombarduj połączeniami. Następnie zrób z tego kompilację i nagłaśniaj, bo to tutaj co zaprezentowałeś to zwykłe lenistwo i pieniactwo.
No i nie głosujcie na koalicję 13 grudnia, ludzie, opanujcie się.



Na szczęście zagłosowałem na Koalicję 15 października.
***** *** i konfederację!
Uśmiechnij się! Pisiory odsunięte od koryta. Ruskie onuce z konfederacji na marginesie. Brawo Naród! Brawo Polacy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie