18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Temat wrzucam do innych czarności, informacyjnie. Proszę nie suszyć bo to może spotkać waszą babcię, matkę, dziecko.
Poruszam kolejną patologię naszego systemu który niby jest tak przyjazny niepełnosprawnym.

(Swojego głosu ani głosu powitania automatu nie zmieniam. Głos pani zmieniony. Przyśpieszone 10x w trakcie oczekiwania w kolejce.)

Ustawowo w 30 dni MAX powinni wydać kartę parkingową. Mają problem bo od 3 miesięcy nie mają blankietów z biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami.

Wrzucam to aby nagłośnić sprawę tak jak pani radziła bo to mi się w głowie po prostu nie mieści aby zespół do orzekania o niepełnosprawności, który wydaje karty parkingowe dla inwalidów, nie miał od kurwa 3 jebanych miesięcy blankietów.
Próbowałem się dodzwonić do biura pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnościami wielokrotnie. Nigdy mi się nie udało.
Nie znam niepełnosprawnego któremu by się udało.

Nie wiem ilu placówek dotyczy ten problem ale nagranie pochodzi z mojego PCPR gdzie wyrabiam karty parkingowe czyli z Grodziska Mazowieckiego.
Zmieniono 5 razy Zgłoś
Avatar
razak 2024-09-17, 10:12
Pieniądze to kurwa na potęgę drukują, a na blankiety dla ludzi, którym mogą ułatwić życie zabrakło papieru? Skoro kraj z papieru i kartonu to w sumie nic dziwnego. Wydrukuj sobie kartkę z opisanym problemem i zostaw nr do pani w celu weryfikacji Myślę, że mogło by się to odbić wiralem gdyby pismaki podłapały
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-17, 10:21 2
klaszczebrwiami napisał/a:

Po pierwsze: oto sa właśnie skutki głosowanie na koalicję 13 grudnia. Ryży bandyta Tusk z Hujownią i Kosiniakiem dopiero się rozkręcają, a będzie dużo gorzej. Ale ważne że "je..ć pis, prawda?


Jasne, bo za PiSu państwo działało zajebiście, a teraz wszystko wina Tuska, nawet jak deszcz pada.
Drobny szczegół - urzędnicy się nie zmienili, to ciągle ci sami, co za PiSu.
A "koalicja 13 grudnia" to znak rozpoznawczy pisiora z mózgiem zrytym dawniej przez TVP, a teraz przez TV Republika.
Zgłoś
Avatar
Traba 2024-09-17, 10:43
Zero pomocy dla kogokolwiek, niech Ci bogaty pomoże wychowany w kapotalizmie.
Jak tu jakiś jęknie że kapitalista jest zły to mu jego młotem zeby wywalę a sierpem łep utnę.
To jest walcząca demokracja. Komunię i socializmowi - skaldkom społecznym na niedojdy mówimy stanowcze NIE. Przez takich jak ty takim jak Ty jest gorzej. Jak tego nie rozumiesz to się doucz.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-17, 11:12 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jasne, bo za PiSu państwo działało zajebiście, a teraz wszystko wina Tuska, nawet jak deszcz pada.
Drobny szczegół - urzędnicy się nie zmienili, to ciągle ci sami, co za PiSu.
A "koalicja 13 grudnia" to znak rozpoznawczy pisiora z mózgiem zrytym dawniej przez TVP, a teraz przez TV Republika.



Tobie za to chyba na zmywaku puszczali tylko TVN bo też masz banię zrytą głęboko. Tutsi i Hutu spalą Polskę w ramach walki o władzę i widzę, że dobrze się wpasowujesz w te wojny plemion (skądinąd lubisz degustować czarne specjały)

Co do rozliczeń Pis to czekam na nie jak pojebany. Tylko nie spuszczajmy się kto komu i za co kupił wozy strażackie bo nie w tym problem.
Rozliczą czasy Covid, łamania konstytucji rozporządzeniami, mandaty za maseczki, zamykanie ludziom biznesów, dojenie przedsiębiorców przez ZUS i US?
Taki chuj. Tutsi i Hutu będą walczyć o pierdoły, a tępy motłoch będzie klaskać.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-17, 11:27
Musisz sie spruc do sadu administracyjnego
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-17, 12:12 2
@Velture: szkoda, że uciąłeś nagranie, nie daje mi spokoju czy zna ten serwis sadistic.pl czy nie??

łap piwo, bo kulawemu to zawsze wiatr w oczy...
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole 2024-09-17, 13:22
Zgłoś do RPO
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-17, 14:25
Nie ma karty bo nie ma kart xD
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-09-17, 14:51 1
clooks napisał/a:

Zglos sie do weterynarza.



zglosilem sie powiedzial ze jestes do uspienia moj zwierzaczku
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-17, 16:00
Michu_XXX69 napisał/a:

Od razu pomyślałem, że mógłbyś mi zaorać pole, nakarmić świnie i przerzucić gnój. Masz predyspozycje umysłowe do tego. Szukam takich jak ty - uczciwa minimalna krajowa. Zgłoś się - będziesz miał na jabole do 5-go.
Tak szczerze to jesteś jebanym zerem.



ssij tam kurwa śmieciu.pewnie też jesteś jebaną kaleką która jest utrzymywana z moich podatków.i do tego jebany wieśniak co dupi świnki.

perwers z ciebie nie ma co.córke albo syna też rżniesz w chlewiku?
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-09-17, 16:08
money.pl/gospodarka/stracil-noge-w-wypadku-w-kopalni-nie-moze-pogodzic...

Lepiej uważaj xD
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-17, 16:20
wieko_pn napisał/a:

Przyjechaliśmy z wnioskiem, wezwali do pokoju i na miejscu wystawiła kartę.


Ciekawe, do czego doszło w tym pokoju?

Velture napisał/a:

Nie mam konta na wykopie. Możesz ktoś kto ma tam to wrzuci.


Gdyby ci zależało, to już byś miał, zamiast pisać, że nie masz.
Zgłoś
Avatar
XKamilaKamilaX 2024-09-17, 20:26 1
Pytanie z ciekawości
Jak straciłeś nogę?
Zgłoś
Avatar
butcherSTO 2024-09-17, 21:16
Velture nie gniewaj się ale kurwa muszę zapytać kiedy Ci ta noga odrośnie??
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-17, 22:13
XKamilaKamilaX napisał/a:

Pytanie z ciekawości
Jak straciłeś nogę?


Nie powie ci, bo mu wstyd. Ale ja tu jestem już tak długo, że wiem. W dużym skrócie: z własnej głupoty. Więcej nie powiem, bo mama mnie uczyła, że to nieładnie śmiać się z kaleki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie