18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
_Radar_ 2014-05-06, 23:05
Miny Gwiazdowskiego rozbrajają. Szumlewicz " za niskie podatki!" hahaha. Nie wiem po co marnują na takich ludzi jak on czas antenowy. W sumie lepsze niż nie jeden polski kabaret
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2014-05-07, 10:18
Gwiazdowski już nie ten sam co kiedyś
stroi miny, stęka , rozsiada się i zaczyna ględzić jak dziad
taaaa jeszcze szkoda ze nie o Leninie

Ale gdzie ta masakra?
Szumlewicz wiadomo o PIT'cie głupio gada ,bo taki Kulczyk pita nie płaci.

Ale jednak trzeba oddać mu rację, że trzeba co poniektórych rozkułaczyć żeby pobudzić gospodarkę.
A tu, co ciekawe obaj się zgodzili
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-07, 12:23
@UP
Zauważ, że rozmowa o czymkolwiek ze związkowcami odbywa się dokładnie w ten sam sposób. Czego nie powiesz to ci wyskakują ze Szwecją i się pytają czemu nie pojedziesz do Rumunii, gdzie tak nawiasem mówiąc płaca minimalna to jakieś 80% średniej także powinno im się podobać Dziwi mnie, że Gwiazdowski nie wspomniał o tym, jak wyglądały podatki w bogatych krajach jak jesszcze nie były takie bogate.

Szumlewicz zmasakrował się między innymi mówiąc, że Marks się mylił lub że OPZZ popełniło błąd
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2014-05-07, 13:01
elBiaauawy napisał/a:

rozmowa o czymkolwiek ze związkowcami odbywa się dokładnie w ten sam sposób...



często tak jest

a z drugiej strony prawiczki od razu wyskakują z Marksem czy tam komunizmem ruskim
nooo bo co ty, taki związkowiec-lewak i Marksa nie wielbisz

ps
Może zamiast podniecać się czy to masakra
lepiej zwrócić uwagę na to ,o co naprawdę tu chodziło (po wyłączeniu całego pierdolenia obu stron).
Biedacy płacą za dużo a bogaci nie płacą nic.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-07, 13:52
@UP
AgentGrzesiek napisał/a:

prawiczki od razu wyskakują


Aleś ty głupi... Gwiazdowski wypowiada się w zasadzie tylko o ekonomii i prawie więc po co go szufladkować, jeszcze do tego w tak ułomny sposób jak ty to robisz?
Z niczym nie wyskakują, szumi sam bardzo często powołuje się na Marksa i zachęca do czytania go, więc w czym rzecz?
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2014-05-07, 14:18
o jaki piękny ból dupy

jak prawak zaczyna o rewolucji komunistycznej to jest to wypowiedź merytoryczna
jak lewak o Szwecji....

elBiaauawy napisał/a:

po co go szufladkować, jeszcze do tego w tak ułomny sposób jak ty to robisz?



jak widać skleroza nikogo nie omija
widocznie doszedł już do poziomu trola prawiczka z tego portalu
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-07, 14:27
@UP
W tym rzecz, że ja wcale nie reprezentuję poglądów prawicowych, rozumiesz?

Bardzo rzadko używam też określenia lewak, bo jest ono dla mnie głupkowate i zbyt często używają go ludzie, którzy sami są lewi.

Nie mówiąc już o tym jak głupio brzmi określenie prawak. Idź gościu, bo nie masz za dużo do powiedzenia zauważyłem.
Zgłoś
Avatar
p................o 2014-05-07, 16:59
Tylko że Szwecja nie uczestniczyła w wojnie i sprzedawała w tym czasie broń, więc mieli kiedy się dorobić. Teraz mogą sobie robić socjale, bo mają na to pieniądze
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-05-07, 21:20 1
prontlo, dodaj do tego fakt że wedle wskaźników wolności gospodarczej Szwecja jest wyżej od Polski. Więc albo to jest zakłamany wynik, albo tam jest mniej socjalizmu w socjalizmie niż u nas.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-05-07, 22:16
o prosze taka ladna dyskusja, ale 5 post i zaczely sie wyzwiska, jak to w polityce
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 1:41
Cytat:

o prosze taka ladna dyskusja, ale 5 post i zaczely sie wyzwiska, jak to w polityce



A gdzie ty w ogóle tu widziałeś dyskusję? Z faktami nie ma dyskusji.
Zgłoś