18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

PROFANACJA
nowynick • 2019-05-09, 08:10
prawaki dostają bólu dupska o profanację wizerunku Matki Boskiej, lewaki zawału, bo im działaczkę aresztowali, poseł Anna Maria Siarkowska składa donosy do płokułatuły , Świat ma z nas bekę, to ja idę krok dalej i sprofanuję Chrystusa :mrgreen:

spoiler

Ca...........on
2019-05-09, 09:33
Odpie**olcie się jedni od drugich, dobrze?

2019-05-09, 09:34
nowynick napisał/a:

no właśnie to wcale tak nie jest, że nie wyrabiają nam opinii. Zobacz prosty przykład: Wenezuela głoduje... kraj z największą ilością ropy na Świecie? Zacznijmy od tego Hugo Chavez publicznie znieważał amerykańskiego prezydenta, wolał się układać z innymi, kiedy umierał wybrał następce również nieprzychylnego USA. CIA od lat podkopuje im gospodarkę i miesza w kursie waluty, Wykańczają ich finansowo i publikują obrazki głodujących obywateli. Nowy sposób wojny. Po udanym przewrocie (Świat w tej nagonce już zaakceptował jakiegoś samozwańczego prezydenta na którego nawet nikt nie głosował poza Trumpem i kolegami) łapy położą na tej roponośnej krainie.



Zdajesz sobie sprawę, że właśnie bronisz komuchów socjalistów i totalitaryzmu?

Zdjęcia pieniędzy leżących na ulicy, miast bez prądu oraz pomoc humanitarna ONZ i setki tysięcy uciekających uchodźców to twoim zdaniem jest ściema CIA? :roll:

Rozumiem, że nigdy nie należy ufać mediom bo naciągają fakty ale stary k***a. Jeśli wszystkie media świata pokazują co tam się odpie**ala?

2019-05-09, 09:37
Tak w temacie


2019-05-09, 09:49
nowynick napisał/a:

no właśnie to wcale tak nie jest, że nie wyrabiają nam opinii. Zobacz prosty przykład: Wenezuela głoduje... kraj z największą ilością ropy na Świecie? Zacznijmy od tego Hugo Chavez publicznie znieważał amerykańskiego prezydenta, wolał się układać z innymi, kiedy umierał wybrał następce również nieprzychylnego USA. CIA od lat podkopuje im gospodarkę i miesza w kursie waluty, Wykańczają ich finansowo i publikują obrazki głodujących obywateli. Nowy sposób wojny. Po udanym przewrocie (Świat w tej nagonce już zaakceptował jakiegoś samozwańczego prezydenta na którego nawet nikt nie głosował poza Trumpem i kolegami) łapy położą na tej roponośnej krainie.

A jak jest w ukochanym mieście Bolivara?



Zajady mie się ze śmiechu porobiły, tam gdzie socjalizm/komunizm zawsze jest syf. Filmik jest wyrywkiem rzeczywistosci. W Warszawie 1986 roku też bym cie zabrał w takie regiony że byś pomysłal ze jesteś nawet na zachodzie. Co z tego jak na prowincji był syf.

Co do kreowania wizerunku w Europie, to Polska lezy w Europie nie za oceanem, i kazdy moze sobie sprawdzić jak jest. Ludzie nie lezą krzyzem na ulicy, nie ma procesji biczowników, poza wąska grupa zjebów nikt sie nie jara tęczową matka boską.

2019-05-09, 09:57
Abraxus napisał/a:

Protestuję przeciwko nazywaniu PiS prawicą! To jest partia skrajnie lewicowa!!!



Postawiłbym Ci 2 piwa, ale się nie da.

nowynick napisał/a:

no właśnie to wcale tak nie jest, że nie wyrabiają nam opinii. Zobacz prosty przykład: Wenezuela głoduje... kraj z największą ilością ropy na Świecie? Zacznijmy od tego Hugo Chavez publicznie znieważał amerykańskiego prezydenta, wolał się układać z innymi, kiedy umierał wybrał następce również nieprzychylnego USA. CIA od lat podkopuje im gospodarkę i miesza w kursie waluty, Wykańczają ich finansowo i publikują obrazki głodujących obywateli. Nowy sposób wojny. Po udanym przewrocie (Świat w tej nagonce już zaakceptował jakiegoś samozwańczego prezydenta na którego nawet nikt nie głosował poza Trumpem i kolegami) łapy położą na tej roponośnej krainie.
A jak jest w ukochanym mieście Bolivara?
Cały świat pod nosem powtarza o jakiś ekstremach, które się u nas odpie**alają, na szczęście dużo ropy u nas nie ma, bo już wujo Sam chciałby nas uciskanych oswobadzać...



A nam zrzucali stonkę.

2019-05-09, 10:03
@Abraxus nie wiem, nie mieszkam w Caracaz, wiem, że Husajn miał mieć broń biologiczną jak nie nuklearną a Kadafi gnębił naród. Po zaprowadzeniu tam "demokracji" zrobili w tych miejscach tak kosmiczny burdel, że już średnio kto ogarnia kto z kim się napie**ala i o co. A ropa płynie. Chavez był kolejnym populistą z tym, że z oceanem ropy do dyspozycji. Wywłaszczył amerykańskie firmy wydobywcze i miliardy zamiast do budżetu USA trafiają na cele spcjalne. Amerykanie takich rzeczy nie puszczają płazem...

2019-05-09, 11:49
Mój kolega (cudzoziemiec) interesuje się różnymi religiami i głoszonymi przez nie "cudami". Pyta mnie co się tam stało? Profanation czy defloration ?

2019-05-09, 13:53
Trzeba być skończonym idiotą, matołem i debilem w jednym by przejmować się tym, że ktoś coś o Twoim wyimaginowanym przyjacielu powiedział bądź zrobił.
Podobieństwo do radykalnych działań muzułmanów zupełnie przypadkowe.

Katokalifat popie**olony, rzygać się chce od tego codziennego absurdu.

k***a, to może zacznijcie wsadzać do pierdla księży pedofilów wreszcie, kazać redzcie czarnej maiff płacić podatki zamiast pozwalać im doić się od wieków tumany chłopskie.

Tylko ciemnota jest religijna do takiego stopnia by się przejmować happeningami artystycznymi, a łamanie konstytucji w zamian za 500+ jałmużny akceptować.
Durny naród, (przynajmniej PiSS maniacy)


2019-05-09, 14:41
Abraxus napisał/a:

A nie może być po prostu świecki wolny od religijnych halucynacji?



To czy kraj jest świecki czy wyznaniowy decyduje większość obywateli z danymi przekonaniami na tym polega demokracja, większość dostosowuje swoje środowisko a mniejszość ma się podporządkować a obecnie mamy dokładną przeciwność demokracji, gdzie mniejszość próbuje narzucić większości co jest dla nich lepsze, bo jak nie to jesteś katolem, pisiorem, faszystą i neonazistą.

Po co pedały atakują z takim hejtem ludzi którzy na codzień mają ich w dupie, żyją swoim życiem raz w tygodniu albo rzadziej pójdą sobie do kościoła i na święta ubiorą choinkę.
Później na paradach domagają się tolerancji i dziwią się, że inni ich mają już k***a serdecznie dosyć na własnym przykładzie mogę ci powiedzieć, że przez ponad 20 lat kompletnie nie interesowało mnie ich istnienie i to co robią w swoich zaciszach, ale w ostatnich latach są k***a tak nachalni i uciążliwi jak komar nocą, która lata ci koło ucha a ty masz ochotę ubić sk***ysyna tylko po to, żeby dalej spać w ciszy.

Ca...........on
2019-05-09, 15:17
@up no i dokładnie, oni niech się odpie**olą od nas, a my się nie przypie**alajmy do nich, bo tak naprawdę to tylko woda na ich młyn...

2019-05-09, 15:31
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Tylko ciemnota jest religijna do takiego stopnia by się przejmować happeningami artystycznymi, a łamanie konstytucji w zamian za 500+ jałmużny akceptować.




A pan pamięta teatrzyk z robieniem laski chrystusowi? Oni badają na ile się pozwoli. Potem się obudzisz ze śniadym kochankiem w łóżku.

2019-05-09, 18:08
mygyry napisał/a:

To czy kraj jest świecki czy wyznaniowy decyduje większość obywateli z danymi przekonaniami na tym polega demokracja, większość dostosowuje swoje środowisko a mniejszość ma się podporządkować a obecnie mamy dokładną przeciwność demokracji, gdzie mniejszość próbuje narzucić większości co jest dla nich lepsze, bo jak nie to jesteś katolem, pisiorem, faszystą i neonazistą.
Po co pedały atakują z takim hejtem ludzi którzy na codzień mają ich w dupie, żyją swoim życiem raz w tygodniu albo rzadziej pójdą sobie do kościoła i na święta ubiorą choinkę.
Później na paradach domagają się tolerancji i dziwią się, że inni ich mają już k***a serdecznie dosyć na własnym przykładzie mogę ci powiedzieć, że przez ponad 20 lat kompletnie nie interesowało mnie ich istnienie i to co robią w swoich zaciszach, ale w ostatnich latach są k***a tak nachalni i uciążliwi jak komar nocą, która lata ci koło ucha a ty masz ochotę ubić sk***ysyna tylko po to, żeby dalej spać w ciszy.



Jak większość będzie chciała zjadać ludzi i jebac dzieci to mamy się zgodzić? Bo demokracja?

2019-05-09, 18:57
Abraxus napisał/a:

Jak większość będzie chciała zjadać ludzi i jebac dzieci to mamy się zgodzić? Bo demokracja?



A o kanibalach słyszałeś?
Ruchy pedofilskie już się też powoli pojawiają.
Czym innym jest niezgadzanie się a czym innym zmasowany atak i pompowanie tematu, ja się z wieloma rzeczami nie zgadzam i o tym mówię.
Każda społeczność buduje swoje istnienie na jakimś prawie, wierzeniach czy poglądach, każda potrzebuje jakiejś spójności i w każdej są jednostki którym ten stan rzeczy nie odpowiada wtedy mają 2 opcje, albo przekonają większość do swoich racji i zmienią ten stan albo muszą zmienić społeczność.
Obecnie zamiast przekonywania mamy pedalską inkwizycję, która presją i piętnowaniem poprzez swoje lewackie środowiska zmusza innych do siedzenia cicho albo stygmatyzuje je celem usadzenia.

2019-05-09, 19:30
@up znam dwa ruchy pedofilskie. Kościół katolicki i muzulmanie

2019-05-09, 19:38
Abraxus napisał/a:

@up znam dwa ruchy pedofilskie. Kościół katolicki i muzulmanie



Dlaczego pominąłeś największy jakim jest LGBT? Nie zauważasz, że większość aktów pedofilskich w kościele katolickim są molestowaniami homoseksualnymi?