18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~krzys.toxic 2012-02-23, 20:18 1
scric102, zaproponuje Tobie strzał czółkiem o klawiaturkę. Może zaczniesz pisać coś sensownego albo najlepiej wcale.
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-02-23, 20:27
po huj oglądać jak można posłuchać i jednocześnie wejść na facebooka
Zgłoś
Avatar
klopsu 2012-02-23, 20:34
4:09 Moje też i jestem z tego dumny!
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-02-23, 20:46 5
Ja pierdole gość tylko powiedział oglądać do końca.
To jakiś nowy MEM? " Nie kurwa nie będę " albo " Nie kurwa, to moje życie" albo chuj wie co jeszcze.
Jeden jebnął posta, potem jebnęło 20 takiego samego i nikt nie zgarnął browca.
Ja się pytam. na chuuuuj??

A Miodek ora tym językiem że heej.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-02-23, 21:14 14
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-02-23, 22:03 1
Sadystyczne, że nie będę mógł spać. Widzę, że na sadolu teraz zapanowała moda na ciśnięcie kibicom, a gimbusy to podchwytują i coraz bardziej próbują zaistnieć w kręgu Sadoli poprzez zwyzywanie kibiców od bezmozgów... coraz więcej takich filmików, które niewiele wnoszą ciekawego, a jedynie autor ma szansę zdobyć uznanie moderatorów czy innych userów... miejcie swoje zdanie na ten temat, ale zachowajcie je dla siebie, bo naprawdę zdrowa rywalizacja na trybunach nie jest niczym złym i niewiele zmieniają gwizdy przy wejściu na boisko gospodarzy zespołu gości, a że was tak męczą przekleństwa i wyzwiska na stadionie, to dziwie się, jak skurwysyn A jak ktoś mi powie "na stadionach to burdy", to ja się spytam - kurwa gdzie?! Bydgoszcz 2010 odpowiecie, to ja spytam gdzie jeszcze? Mamy w ekstraklasie dość nowoczesne stadiony, a policji jest więcej niż kibiców. Robicie z siebie niezależnych od mediów, pierdolicie tvn'y i gazety wyborcze, ale sami kupujecie to co oni pierdolą, tylko po to, by podwyższyć sobie oglądalność na idiotach, którzy to wszystko kupują. Przyjdzie na mecz, dopiero zacznijcie pierdolić jak to niebezpiecznie na tych stadionach a najlepiej zachowajcie opinie dla siebie...
Zgłoś
Avatar
radek225 2012-02-23, 22:07
Miodek zawsze kojarzył mi się z wykładem "pierdolić i kurwa", jednak jest to bardzo inteligentny człowiek. Szanuję go i lubię słuchać jego wykładów. Co do części merytorycznej jego wypowiedzi to z jednej strony cieszę się, że przyszło mi żyć u schyłku XX i na początku XXI wieku. Nie mniej jednak ludzie kiedyś mieli zasady. A teraz? Strach iść z żoną i dziećmi na mecz, bo zaraz zrobi się burda i zatłuką ci żonę, dziecko, a sam dostaniesz wpierdol od kiboli. Jebani zadymiarze, którzy idą się tylko klepać. Chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-02-23, 23:25
Po chuj oni chodzą się bić na stadiony skoro i tak nie interesuje ich mecz? Jebane debile... A potem to my, podatnicy płacimy za to co oni niszczą. Niszczą nasz kraj, nasze dobro, sklepy, przystanki, bazgrzą po murach to co słyszą jak ojciec do matki mówi (stąd tyle "kurew" na murach). Dlaczego nie chodzą się bić na turniejach ping ponga? Czemu musieli akurat to powiązać z piłką nożną? Kurwy i nieudacznicy, po podstawówce (samej) którzy dziwią się, że nie ma dla nich dobrej pracy... Do kwasu z nimi wszystkimi, nikt nie chce tego ścierwa w Polsce. Wypierdalać zakało Polski...
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-02-24, 0:29
My!!! Wierzymy!!! Tylko w KKS!!! Ej Lech!!! Kolejorz!!! Gola!!! Gola!!!
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-02-24, 1:06 3
Oczywiście teraz też można odnosić się z szacunkiem do rywala. Tylko ten rywal nie może być byle kim. Wrzucam dwa filmiki, w których z boiska schodzi jeden z ostatnich wielkich piłkarzy - Alessandro Del Piero. Mimo że był na stadionie gości, otrzymał owację na stojąco.
Pierwszy film z Santiago Bernabeu - strzelił Realowi 2 bramki i praktycznie sam wygrał ten mecz.
Drugi na Old Trafford z meczu pożegnalnego Garrego Neville'a.



Zgłoś
Avatar
spike1982 2012-02-24, 1:08
Wybaczcie ale On ma racje....
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-02-24, 11:02
wkurwiaja mnie kibole dam piwo
Zgłoś
Avatar
donger 2012-02-25, 13:56
Współcześni kibice nie zrozumieją tego wykładu, bo maja zbyt małą objętość mózgu.
Zgłoś