18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Prognoza pogody
ZjaranyZbyszek • 2015-09-09, 9:07
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

mikiell napisał/a:

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

w ut usunięte wrzucone na serwer sadistika

Zgłoś
Avatar
Bombeluna 2015-09-09, 9:40 160
O skurwesyn.
Zgłoś
Avatar
g................6 2015-09-09, 10:05 27
Tak mi się skojarzyło:

Wywiad z Karlem Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm, jedynym żyjącym krewnym Johanna Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft z Ulm.



Zgłoś
Avatar
G................D 2015-09-09, 10:23 27
Zgłoś
Avatar
dudek694 2015-09-09, 10:31
chciało ci się to przepisywać do tego posta ??;p
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2015-09-09, 10:35 44
Za prezentera pogody wymawiającego poprawnie Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch na wizji zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
IOI 2015-09-09, 10:38 1
a po naszemu to bedzie tak:

KościółŚwiętejMariinadstawemwśródbiałychleszczynniedalekowodnegowirupodCzerwonąpieczarąprzykościeleśw.Tysilia
Zgłoś
Avatar
Maxi96 2015-09-09, 16:56 4
Nawet nie zauważyłem kiedy on to wypowiedział (wyłapałem tylko końcówkę)
Zgłoś